Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2011 o 10:30, darkwind21 napisał:

Czyżby zapowiedź przejścia do tańszej serii?

Na to wygląda (vide screen).
Może się zaopatrzę, jako że NWN lubię, a dwójka podobno lepsza.

20110128111116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 13:36, Salwatorowiec napisał:

Jeśli ci chodzi o podstawkę do NWN1 jest lepsze od NWN2.

No akurat wg mnie podstawka NWN1 ssie. ;] Wolę drugi dodatek - Hordes of the Underdark.
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 10:30, darkwind21 napisał:

Na greenmangaming Mount&Blade Warband za 4,98$.

Orientuje się może ktoś czy można to podpiąć pod steam''a?



Mógłby mi ktoś, to kupić? Nie mam nic na paypalu, a nie zdążę doładować w ciągu 8h :(. Oddam z napiwkiem :) gg:4347461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 13:36, Salwatorowiec napisał:

Jeśli ci chodzi o podstawkę do NWN1 jest lepsze od NWN2.

Podstawa NWN1 to IMO jeden z największych crapów w historii wysokobudżetowych produkcji. Dwójka nie jest jakaś super, ale i tak znacznie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN 2 na głowę bije jedynkę. Może nie jest to jakaś super historia, ale zdarzyło mi się ją dwa razy(raz podstawa, drugi raz z dodatkami) skończyć i były to całkiem dobrze spędzone godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt w Czeladzi jest jeszcze sporo God of War 3 po 59 zł, niestety Killzone 2 po 39 zł już wieczorem dziś było brak, ale może jutro coś dorzucą. inFamous za 49 zł było sporo.

Aż się zdziwiłem, bo zazwyczaj już po kilku godzinach od otwarcia sklepu po promocjach były jedynie etykietki na półkach, a tu takie zdziwienie - GoW3 jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej wyprzedaży to według mnie porażka :D Poza grami i konsolami nic ciekawego... zwróciliście uwagi jakie telewizory dali na tej wyprzedaży. Czekałem na nią bo planuję zakupić TV no ale bez przesady, gnioty jakieś dali których nie dziw, że nikt nie kupuje... prawie wszystkie z odświeżaniem 50 Hz, nie będę brał w 2011r takiego telewizora skoro są LCD które po 200 Hz maja... taki mały offtop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ceneo jest kilka sklepów, które oferują ten tytuł taniej o kilka złociszy(to aż tak dużo?) - sprawdź sam i zastanów się czy jest to opłacalne nabywać to od jakiegoś sklepu w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw elegancki, ale jak to będzie typowe wydanie (nośnik(i) z grą + ulotka udająca manuala w DVDboxie), to warto będzie poczekać, aż stanieje przynajmniej do tych 69PLN ;).

Jakby kogoś interesowało - "Penny Arcade Adventures: Precipice of Darkness Combo Pack" (EP1+EP2) na Steamie za jedyne 2,99€.

A, jakby ktoś miał jakieś kody rabatowe do zavvi (tak przynajmniej na 10% zniżki :)), to miło by było, jakby się nimi podzielił, szykuje mi się tam grubszy zakup :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na sklep.cenega.pl

X-Men Origins: Wolverine Pps3) za 20zł
Wolfenstein (PC,X360,PS3) 19,90zł
X-Men origins wolverine (PS3) 19,90zł
Forza 3 Ultimate Edition (PS3 )99zł
King''s Bounty Legenda EK (PC) 29,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować