Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Na Steam ''''Mount & Blade'''' w pakiecie 15,99 euro .
Pakiet zawiera : Mount & Blade , Mount & Blade With Fire & Sword , Warband .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 20:09, prf napisał:

Na Steam ''''Mount & Blade'''' w pakiecie 15,99 euro .
Pakiet zawiera : Mount & Blade , Mount & Blade With Fire & Sword , Warband .


Można też kupić osobno co wychodzi bardzo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2011 o 20:28, Salwatorowiec napisał:

Można też kupić osobno co wychodzi bardzo tanio.

Sam Mount & Blade With Fire & Sword kosztuje 13,49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 21:13, bobobo napisał:

Czy jak kupię np. Bad Copmany 2 z sklepu EA Store na jednym kompie,to będe mógł go ściągnąć
na drugim,coś ala Steam?

Pewnie, ściąga się to przy pomocy EA Download Managera, można na każdym komputerze, na jakim tylko chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mBank - jakie konto? Karta ma kod CVV2? Ja na eKoncie miałem na starcie przy płatnościach przez Internet ustawione 0, oczywiście musiałem to zmienić :). Gdzie? Karty -> Zmiana limitów -> Zmiana limitów autoryzacyjnych karty debetowej -> Modyfikuj, zwiększyć wartość w wierszu "Transakcje internetowe" (na wszelki wypadek ustawiłem dzienny i miesięczny na tę samą wartość), zatwierdzić zmiany i voilà :). Oczywiście jeśli posiadasz więcej, niż jedną kartę, to dla każdej limity ustawia się osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dzięki za odpowiedź. Ale chyba mnie coś strzeli bo nie da się zmienić kraju na inny niż Wielka Brytania... i do du** tak to jest jak się wszystko na ostatnią chwilę robi... Jeszcze za godzinę spróbuję ale coś czuję, że to nic nie da..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 13:31, Chester001 napisał:

hej mam pytanie jaki jeszcze sklep jeśli chodzi o gry pc polecacie ?
w którym są często promocje takie jak tu ?


wirtus.pl albo 3kropki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie będąc dzisiaj w ME rozglądając się za jakąś dobrą grą na ps3 natrafiłem na Heavy Raina w premierowej edycji za 70 złotych. Gały mi opadły, bo jeszcze od tej 23 % Vatu odejmowali. Był to ostatni egzemplarz i postanowiłem się udać do kasy w celu kupienia. Co słyszę w kasie ? Przykro mi, ale tej gry nie mamy nigdzie zapisane na stanie. Pytam się jak to możliwe skoro znalazłem tą grę na półce. Baba zamilkła ...
I teraz pytanie skoro była na półce w tej cenie to mogłem się ubiegać żeby mi tą grę sprzedali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 17:47, sliski_wojtas napisał:

Mam takie pytanie będąc dzisiaj w ME rozglądając się za jakąś dobrą grą na ps3 natrafiłem
na Heavy Raina w premierowej edycji za 70 złotych. Gały mi opadły, bo jeszcze od tej
23 % Vatu odejmowali. Był to ostatni egzemplarz i postanowiłem się udać do kasy w celu
kupienia. Co słyszę w kasie ? Przykro mi, ale tej gry nie mamy nigdzie zapisane na stanie.
Pytam się jak to możliwe skoro znalazłem tą grę na półce. Baba zamilkła ...
I teraz pytanie skoro była na półce w tej cenie to mogłem się ubiegać żeby mi tą grę
sprzedali ?


Tak, wystawienie opatrzonego ceną towaru towaru na półce stanowi ofertę (w myśl art. 70 KC). Ty przystąpiłeś do niej wyrażając chęć zakupu. Innymi słowy: nawiązaliście umowę sprzedaży. Co zrobić w tej sytuacji? Najrozsądniej byłoby spotkać się z kierownikiem czy kto tam tym sklepem zarządza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie rozpoczął się tydzień z EA, codziennie inne gry tego wydawcy w promocji.
Dziś między innymi:
Dragon Age Ultimate Edition - 14,99 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 02.05.2011 o 17:56, Spayki napisał:


Tak, wystawienie opatrzonego ceną towaru towaru na półce stanowi ofertę (w myśl art.
70 KC). Ty przystąpiłeś do niej wyrażając chęć zakupu. Innymi słowy: nawiązaliście umowę
sprzedaży. Co zrobić w tej sytuacji? Najrozsądniej byłoby spotkać się z kierownikiem
czy kto tam tym sklepem zarządza ;)


I teraz żałuje. Babka wzięła tą grę i odłożyła po prostu przy swoim stanowisku pracy. Powiedziała, że jak uporządkują dział gry to wtedy dopiero wystawią. Akurat za 70 złotych - 23%Vat mógłbym kupić. Szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 13:35, Witka1995 napisał:

Może muve.pl, albo ultima.pl


Dwa najdrozsze sklepy w Polsce. Zastanawiam sie czasami kto tam kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować