Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Ja z zasady nie kupuje już gier w sklepach. Wole przez internet. W sklepach już mnie kilka razy oszukali więc i olałem. Teraz w sklepach kupuje tylko sprzęt. Chociarz czasami też można się nieźle naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w Warszawie nie otwierają jakiegoś nowego Saturna czy Media Markt, bo wtedy to zawsze są super promocje i ceny spadają tak z 50-70%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:49, Evil Khan napisał:

A w MM w Nowym Sączu jest X360 Premium za 999 zł - promo z okazji otwarcia sklepu - szkoda że mi nie po drodze :(


Lol. No to faktycznie niezła okazja. Wersja Premium po takiej cenie na pewno przyciągnie wielu klientów. Już widze te bójki przy stoisku. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:13, HumanGhost napisał:

> A w MM w Nowym Sączu jest X360 Premium za 999 zł - promo z okazji otwarcia sklepu - szkoda
że mi nie po drodze :(

Lol. No to faktycznie niezła okazja. Wersja Premium po takiej cenie na pewno przyciągnie wielu
klientów. Już widze te bójki przy stoisku. ;D

Pewno rzucą ze 3 sztuki a przyjdzie z 3K osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:22, Evil Khan napisał:

Pewno rzucą ze 3 sztuki a przyjdzie z 3K osób ;)


Hehe mam nadzieje, że ktoś to nagra i wrzuci na You Tube. ;D
Albo po prostu wszystko zgarną rodziny pracowników, jak to często bywa w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w MM w Kaliszu (tym nowszym) i się strasznie zawiodłem. Prawie żadnych promocji, jedynie jakieś crapy z CI były w promocji. Wszystkie gry na PC były w normalnej cenie, albo i droższe (HL2 za 80zł!). Strasznie się wkurzyłem i żadnej gry nie kupiłem. Na drugi dzień HL2 w Empiku kupiłem za 50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:35, Mac Cry napisał:

Ostatnio byłem w MM w Kaliszu (tym nowszym) i się strasznie zawiodłem. Prawie żadnych promocji,
jedynie jakieś crapy z CI były w promocji. Wszystkie gry na PC były w normalnej cenie, albo
i droższe (HL2 za 80zł!). Strasznie się wkurzyłem i żadnej gry nie kupiłem. Na drugi dzień
HL2 w Empiku kupiłem za 50zł...

W sumie nie tylko u Ciebie. Warszawa, ulica Gorczewska 212, Guild wars Factions i Nightfall po magicznej cenie 129,90, przy czym w Empiku kazdy po 64,90. Battlefield 2-129,99 a w empcu za 49,99 i jedna gra za 1 zl z EA.
KoChAjMy Mm ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:48, Goyaka napisał:

W Rzeszowie na ulotce są takie gry:
...
* za 10zł:
- Rush for Berlin
- seria eXtra Klasyke


To chyba nie wszędzie ta "promocja" obowiązuje - w "moim" MM gry z XKn są w standardowej cenie (17,90 i 19,90) :/, w cenach 5-10 zł są niemal wyłącznie jakieś g***a (przede wszystkim by Oni Games).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem obliviona za 50 zł w mm
gothica 3 w empiku na 65 zł chciałem kupić w media bo tam był za 50zł ale już nie było :( ale i tak jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji ślubu przyjaciółki mojej dziewczyny zawitałem do Wrocka. Akurat w piątek, a więc pierwszy dzień wyprzedaży w MM. Po raz kolejny zawiodłem się niesamowicie, ponieważ nie było ŻADNEJ znaczącej promocji, może z wyjątkiem EK Medievala (w takim woreczku i książką) dwójki za 59 złociszy. Tylko nad tym zastanawiałem się dłużej niż 10 sekund. Za to w Saturnie okazało się, że wszystkie gry cenegi są w nieco niższych cenach i w ten sposób (wreszcie :) zakupiłem EK Age of Empires (część I i II) za 32 złote. Myślę, że było warto.

Wracając zaś do MM mam pytanie do forumowiczów. Czy ktoś z Was mieszka w lub w pobliżu Legnicy? Jeżeli się nie mylę, to właśnie z okazji wyprzedaży obniżono tam cenę Half Life''a 1 Anthology do 19,90 zł. Jeżeli była by możliwość, to prosiłbym o odpowiedź, choćby w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:41, BzyQacz napisał:

A w rzeszowskim MM TDU jest za 55 zeta :D. A Obek i Civ4 za 40 zeta.


ooo tak się składa, że wybieram się tam dziś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować