Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2011 o 23:00, LESZ3u napisał:

Powodzenia. Nie wiem, może coś się ostatnio w tej kwestii zmieniło, ale wydaje mi się,
że Orange Box nijako przepadł i obecnie jest strasznie ciężko go u nas zdobyć.


No to mój entuzjazm został bardzo szybko zgaszony :/. Ale poszukam może gdzieś się uda trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj, szukaj. Warto. Mówię tylko jak jest, żebyś nie zdziwił się w trakcie poszukiwań. Może się coś zmieniło w tej kwestii, ale ja osobiście dawno żadnego pudełka z tym nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 23:09, LESZ3u napisał:

Szukaj, szukaj. Warto. Mówię tylko jak jest, żebyś nie zdziwił się w trakcie poszukiwań.
Może się coś zmieniło w tej kwestii, ale ja osobiście dawno żadnego pudełka z tym nie
widziałem.


Szkoda, że na Steamie nie ma podobnej promocji to by problemu nie było. Żeby na darmo nie jeździć podzwonię jutro po okolicznych empikach.
PS. Chyba rzeczywiście nie mam co liczyć na znalezienie OB jeśli nawet na stronie empiku jest oznaczone jako "produkt niedostępny". To może chociaż będą mieli Bitwę o Śródziemie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 23:21, RakuPL napisał:

Wiedźmin 2 za 79,99zł w dniu premiery (17.05.2011) w Tesco.

Dzięki za info. Mam akurat jeszcze bon do Tesco na 20 zł to kupię za 59,99 - to dopiero będzie rewelacyjna okazja :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 23:58, knopfler napisał:

> Wiedźmin 2 za 79,99zł w dniu premiery (17.05.2011) w Tesco.
Dzięki za info. Mam akurat jeszcze bon do Tesco na 20 zł to kupię za 59,99 - to dopiero
będzie rewelacyjna okazja :D.


Żebyś się nie zdziwił - znając Tesco, to powiedzą, że bon nie obowiązuje dla produktów objętych promocją. Ale życzę powodzenia, może Ci się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 23:21, RakuPL napisał:

Wiedźmin 2 za 79,99zł w dniu premiery (17.05.2011) w Tesco.

http://www.tesco.pl/gamezone/wiedzmin-2-wiecej.php

Hmm...żebyśmy tylko zdąrzyli przed:

1) cwanymi pracownikami Tesco, którzy wezmę po 5 sztuk( aby tylko) i potem wio na Allegro.
2) cwanymi znajomymi pracowników Tesco którzy poproszą żeby im wziąść po pare sztuk (i znowu na wiadomy portal aukcyjny)
3) cwanymi "łowcami taniochy" którzy będą koczować pod 2 godziny przed otwarciem i brać masowo ( no chyba nie muszę po raz trzeci pisać po co)

Jeśli coś zostanie, to chętnie się do Tesco wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wydaje mi się. Ceny na Allegro zaczynają się od 85zł, więc jeśli NAWET ktoś zarobi (bo nie wiadomo jak wyjdzie po odliczeniu prowizji), to nie na tyle, żeby w ogóle zawracać sobie głowę sprzedażą przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam: promocja na gry strategiczne Kalypso (między innymi serie Tropico, Commandos, Paratican, Disciples) - 75%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to promocja czy normalna cena ale zaskoczyła mnie cena dragon age: początek w empiku - 29zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 22:47, 1096 napisał:

Nie wiem czy to promocja czy normalna cena ale zaskoczyła mnie cena dragon age: początek
w empiku - 29zł


Wszystkie gry z ea classics w Empiku są za 29 złotych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 22:47, 1096 napisał:

Nie wiem czy to promocja czy normalna cena ale zaskoczyła mnie cena dragon age: początek
w empiku - 29zł


Wszystkie gry z ea classics w Empiku są za 29 złotych ;D Promocja ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 23:01, 1096 napisał:

Zmylilo mnie to, ze gra była w premierowym pudełku, a nie ea classics...

gra jest w serii EA:C już od lipca 2010r. a okładka nie ma tu znaczenia za ile jest gra sprzedawana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może było...Wiedźmin Edycja Rozszerzona na GOGu za...5 dolców ;- ). Jeśli macie CDPunkty, możecie spróbować wymienić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:20, Arkhaor napisał:

Może było...Wiedźmin Edycja Rozszerzona na GOGu za...5 dolców ;- ). Jeśli macie CDPunkty, możecie spróbować wymienić :D.

Mam CDPunkty, ale wybrać Wieśka nie mogę przez cdprogram. Albo się nie da, albo nie umiem znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować