Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2011 o 18:55, Woo-Cash napisał:

Rome''a wyrwiesz za dychę za allegro, a i zabawę będziesz miał lepszą.


Rzecz gustu. Imho - nie będę mieć lepszej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 18:55, Woo-Cash napisał:

Rome''a wyrwiesz za dychę za allegro, a i zabawę będziesz miał lepszą.

Oj, popieram Llordusa w stu procentach. EU3 z dodatkami jest grą o niebo fajniejszą niż Rome.

Llordus
W Divine Wind strasznie nie podoba mi się event, kiedy aktualny władca Cesarstwa wysyłą zapytanie, czy nie przekażesz mu jakiejś prowincji z terenów Niemiec - jak odmawiasz, to tracisz 1 pkt stabilności. Grając Polską mam coś takiego seryjnie, więc można powiedzieć, że moja rozgrywka legła w gruzach, bo nie mam zamiaru nic nikomu po dobroci oddawać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 20:50, PinKee napisał:

> Rome''a wyrwiesz za dychę za allegro, a i zabawę będziesz miał lepszą.
Oj, popieram Llordusa w stu procentach. EU3 z dodatkami jest grą o niebo fajniejszą niż
Rome.

Uzasadnij, proszę. Już druga osoba mi to mówi, a nie może znaleźć argumentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam swojej opini wczesniej tez nie uzasadniles :).
Grajac w Rome mam wrazenie ze gram w Eu3 w wersji super light pozbawionej wiekszosci opcji z malym dodatkiem CK na malej mapie z mala iloscia panstw. Kazda rozgrywka bardzo szybko konczy sie przez w taki sam sposob - 2 potegi zamkniete w nudnym konflikcie lub 1 zmiatajaca wszystko na swojej drodze .Paradox zreszta chyba tez stwierdzil ze gra nie jest rozwojowa i nie zabardzo sie udala bo niby mimo dobrej sprzedazy po wydaniu jedynego dodatku VV gre porzucil i przestal ja wspierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie zagiąłeś ;]. Nigdy nie doszedłem do takiego momentu w grze, na przeszkodzie zawsze stawał bug kończący rozgrywkę. Cóż, teraz może angielska wersja pozwoli dojść mojej Kartaginie do końca.

Wracając do Rome: gra jest bardziej rozbudowana od strony interfejsu( postaci, stronnictwa, itp.), i tutaj miażdży EU3 niczym kartagińskie słonie Rzymian ;]. Niemniej możesz mieć rację - grając na starym patchu doprowadziłem do sytuacji, kiedy to w całej Grecji wybuchały rebelie, i nijak nie szło tego zakończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TellTaleGames

Do 30 czerwca - wszystko -75% (oprócz nowych tytułów jak Powrót do Przyszłości) ale np.
Sam & Max (cała kolekcja - wszystkie 3 sezony = 16 ezpizodów!!!) 12,5$ - 35zł
Monkey Island (cały pack - 5 ezpizodów) 8,75$ - 25zł
Wallace & Gromit (cały pack - 4 epizody) 5$ - 14zł

itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 13:14, Szyneczka007 napisał:

Na muve.pl promocja kup jedno -40% na drugie, parę fajnych gier można wyczaić.

http://muve.pl/promocje-grupowe/efekt-zestawow-na-pc


Człowieku, przez Ciebie będę w długach tonął. Nie mam kasy na oprawienie pracy magisterskiej, a zamówiłem za 100zł 2 gry. Mass Effect''a 2 i tak miałem wsiąść, ale Mafie 2 ER za tylko 60 zł dostać do tego to okazja niepowtarzalna (notabene dlaczego wcześniej zaklasyfikowana była jako kolekcjonerka?). Trza iść do banku po resztkę stypendium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOG - "Staycation" promo, na początek gry Interplay''a -50% (Fallouty, Descenty, Die by the sword z dodtakiem, Earthworm Jim, Freespace''y, Giants: citizen Kabuto, Sacrifice i inne), promocja trwa do 4 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 12:34, Tyler_D napisał:

Czy nadal w Empikach / MM można dostać Modern Warfare w cenie około 50 zł?


Rok temu na allegro kupiłem za 30 zł, sprzedałem za 25. Chcesz płacić, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 20:19, Tyler_D napisał:

Nówkę czy używaną?


Używaną, ale co ma ma za znaczenie? Obawiasz się że key został wykorzystany? Sprawdzaj komentarze sprzedającego, a nikt cię nie oszuka. Poza płytką nic w pudełku nie ma, także o zniszczenia nie musisz się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować