Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 14:10, konarion napisał:

Ty przynajmniej masz w Warszawie saturna bo w Łodzi w ogóle nie ma:/

Ale masz Manufakture! A ja w CZ-Wie mam tylko media markt, empik. Auchan, Tesco(Tescox2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to miło. To życzę udanych zakupów, bo gierki są niektóre naprawdę zdrowo przecenione. Rush for Berlin bodajże za 10 zeta :). Ja jestem z Mielca, więc mam do Rzeszowa 50 klocków, także mam utrudniony dojazd :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:19, BzyQacz napisał:

Hehe, to miło. To życzę udanych zakupów, bo gierki są niektóre naprawdę zdrowo przecenione.
Rush for Berlin bodajże za 10 zeta :). Ja jestem z Mielca, więc mam do Rzeszowa 50 klocków,
także mam utrudniony dojazd :/.


hehe, a ja mieszkam na Zimowicie (koło Katedry) i mam taki fajny skrót dzięki któremu w 10 minut na nogach jestem w MM :) Dziś idę na zwiady tylko - jak coś wypatrzę to jutro kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:23, BzyQacz napisał:

Masakra... Mam to gdzieś, piszę do MM, żeby łaskawie w Mielcu wybudowali, bo nie zniosę braku
tego Sklepu :D.


;p Ale to teraz w każdym MM są jakieś wyprzedaże akurat, jak patrzyłem na gazetki innych miast to Rzeszów jest kiepski... Gdzieś tam był starter pack (PS3) za 1900 na przykład, jak by tu tak było to bym już leciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:27, BzyQacz napisał:

A zamówić się nie da w takim markecie?


nie sądzę, raczej by cię skierowali do lokalnego, albo najbliższego... Mogli by Saturna jeszcze wybudować to by na otwarcie niezłe promocje były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, Saturn i MM w Rzeszowie, dobry pomysł. Zresztą... Za 2 lata kończę 18 latek, zrobię sobie prawko to pewnie zawitam do MM :D. I może na kawę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:32, BzyQacz napisał:

Nom, Saturn i MM w Rzeszowie, dobry pomysł. Zresztą... Za 2 lata kończę 18 latek, zrobię sobie
prawko to pewnie zawitam do MM :D. I może na kawę :P.


hehe, za dwa lata to jeszcze 2 MM powstanie :p

tak przy okazji coś dla posiadaczy X360: Rzeszów - Empik - Crackdown - 139 zł - chyba już to mówiłem, ale warto przypomnieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:36, BzyQacz napisał:

O, to Empik też jest w Rzeszowie?!? <mdleje>


nawet 2... Jeden w Plazie (zaraz koło MM - druga strona ulicy), a drugi w Galerii Graffica... - coś ty nie wiedział?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mieszkam w Rzeszowie i od MM 5 minutek drogi i co ciekawego zauważyłem, że ceny gier w MM są zazwyczaj niższe niż w Empiku o jakieś 10 - 20 zł i oczywiście wybór gierek większy w MM a odległość Plazy od MM jest niewielka tak, że można się przejść i powybrzydzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować