Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2011 o 18:05, Salwatorowiec napisał:

A napisał byś jak mniej więcej dostać te gry bo wchodzę na tą stronę i o promocji nic
nie pisze.

Logujesz się na stronie, normalnie kupujesz daną grę, po czym w rozliczeniu podajesz kod (pole nazywa się bodajże "voucher"), klikasz "use" i gdy go zaakceptujesz, finalizujesz transakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam

Terraria(-75%) - 2,49€ - POLECAM :D
Prince of Persia(-75%) 3,74€
Dead Space 2(-50%) 14,99€
Neverwinter Nights 2 Platinum(-66%) 6,79€
F1 2010(-66%) 10,19€
Portal 2 (-50%)18,99€
Supreme Commander 2 (-75%) 4,99€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest zaśmiecony ofertami elektronicznej mało komu znanych gier, podczas gdy normalny człowiek chciałby mieć rzeczową informację o przecenach w Media Markt i innych marketach. Ludzie, przestańcie siać spam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:37, Woo-Cash napisał:

Temat jest zaśmiecony ofertami elektronicznej mało komu znanych gier, podczas gdy normalny
człowiek chciałby mieć rzeczową informację o przecenach w Media Markt i innych marketach.
Ludzie, przestańcie siać spam!!!


Ale może ktoś poszukuje akurat któregoś z tych "mało komu znanych gier" i przydaje mu się taka wiadomość? A poza tym w empikach czy MM promocje są raczej okresowe, a nie codziennie/co-kilka-dni nowe na pojedyncze tytuły. Promocja to promocja, nieważne na jaką grę i w jaki sposób dostarczaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:37, Woo-Cash napisał:

normalny człowiek


normalny człowiek = woo-cash

Przecież ten temat od dłuższego czasu żyje promocjami na D2D, Steamie itd. Po prostu oferty Empiku MM itd. są często zupełnie nieatrakcyjne przy letnich wyprzedażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 22:00, Woo-Cash napisał:

No ;)


W końcu się przekonasz do Steama ;P Ja też długo się opierałem ale w końcu poległem.

Na tych promocjach dorobiłem się całkiem sporej biblioteki gier. Niedługo lista gier na steamie będzie dłuższa niż ilośc pudełek na półce (jeszcze sporo zostało do zrobienia :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 21:37, Woo-Cash napisał:

Temat jest zaśmiecony ofertami elektronicznej mało komu znanych gier, podczas gdy normalny
człowiek chciałby mieć rzeczową informację o przecenach w Media Markt i innych marketach.
Ludzie, przestańcie siać spam!!!


Mysle podobnie. Powinien byc oddzielny temat o wersjach elektronicznych. Dla mnie nie istnieje cos, co nie ma pudelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 22:14, Galnospoke napisał:

Mysle podobnie. Powinien byc oddzielny temat o wersjach elektronicznych. Dla mnie nie
istnieje cos, co nie ma pudelka.


Ech, szowiniści, co prawda mam nieco podobne zdanie - nie jestem gorącym zwolennikiem dystrybucji elektronicznej, wolę pudełka - ale nie zabraniam innym myśleć inaczej, nawet rozumiem ich argumenty, a takie rozdrabnianie jest bezsensowne. Przynajmniej taki temat jak ten gromadzi razem ludzi, którzy oddzielnie mogliby toczyć internetową wojnę typu konsole vs PC.
:/
Nie interesuje Cię Steam, GOG itp.? Nie czytaj postów o tym i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 22:14, Galnospoke napisał:

> Temat jest zaśmiecony ofertami elektronicznej mało komu znanych gier, podczas gdy
normalny człowiek chciałby mieć rzeczową informację o przecenach w Media Markt i innych marketach.
Mysle podobnie. Powinien byc oddzielny temat o wersjach elektronicznych. Dla mnie nie
istnieje cos, co nie ma pudelka.

W Empikach i Medai Marktach już dawno NIE MA żadnych Okazji, dlatego w sumie ten temat zostałby zamknięty, gdyby zastosować się do Waszych sugestii o zaprzestaniu pisania o prawdziwych promocjach :P Poza tym dzisiejszy normalny człowiek to woli wykonać kilka kliknięć, klepnąć do komputera numer swojej karty kredytowej i zabrać się za granie - bez zbędnej, czasochłonnej oraz kosztownej wizyty w sklepie - to Wy, którzy nie uznajecie wersji elektronicznych jesteś dziś anachroniczni, czyli de facto nienormalni ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 22:14, Galnospoke napisał:

Mysle podobnie. Powinien byc oddzielny temat o wersjach elektronicznych. Dla mnie nie
istnieje cos, co nie ma pudelka.

W takim razie ten temat będzie do zamknięcia bo w MM Empikach jak wisi w temacie to właściwie okazji nie ma. Nie wiem zresztą co wam to przeszkadza, coś wam się dzieje jak się pojawia tutaj info o okazji na wersję elektroniczną? Może po prostu was ściska że można kupić taniej niż w pudełku? No i po co zaśmiecać forum kolejnym, niepotrzebnym nikomu tematem jak ten funkcjonuje, dużo ludzi go zna i może spokojnie pełnić swoją funkcję zarówno dla gier pudełkowych jak i elektronicznych.
I żeby nie spamować, okazja na grę pudełkową która się chyba tutaj nie pojawiła :) - Mass Effect 2 (X360) na Zavvi za 6,85 funta (jakieś 31 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 22:14, Galnospoke napisał:

Mysle podobnie. Powinien byc oddzielny temat o wersjach elektronicznych. Dla mnie nie
istnieje cos, co nie ma pudelka.


A dla starszych ludzi nie istnieje internet. Trzeba się w końcu przestawić, jeśli można kupić grę za 40 zł, podczas gdy pudełkowa wersja najtaniej kosztuje 120 zl (autentyczny przypadek, zimowa promocja Steam, GTA IV + dodatki). Odkąd kupuję gry cyfrowo zacząłem dostrzegać wady pudełek i praktycznie brak im jakichkolwiek zalet. Gry mam dostępne zawsze i wszędzie, nie rysują mi się płyty, a plajta usług takich jak Steam graniczy z cudem przy zyskach, jakie codziennie mają ich twórcy.
Brak drukowanej instrukcji? Komu potrzebna instrukcja, w ostateczności można spytać na forum albo użyć wersji elektronicznej.
Brak fizycznych dodatków, które czasem są w pudełkowych wersjach? Jak kupuję grę to kupuję grę, jak kupuję figurki/karty/cokolwiek innego to kupuję tę rzecz właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2011 o 22:44, PinKee napisał:

W Empikach i Medai Marktach już dawno NIE MA żadnych Okazji, dlatego w sumie ten temat
zostałby zamknięty, gdyby zastosować się do Waszych sugestii o zaprzestaniu pisania o
prawdziwych promocjach :P Poza tym dzisiejszy normalny człowiek to woli wykonać kilka
kliknięć, klepnąć do komputera numer swojej karty kredytowej i zabrać się za granie -
bez zbędnej, czasochłonnej oraz kosztownej wizyty w sklepie - to Wy, którzy nie uznajecie
wersji elektronicznych jesteś dziś anachroniczni, czyli de facto nienormalni ^_^



Nie dramatyzujmy:) Na steam teraz w promocji był X3 Konflikt Terrański za 4,99 euro, a katowickim Selgrosie premierówka za 14,99. PKK w Media Markt za 14,90 to też niezła oferta np. taki Batman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:17, Torquemada_Varenkorn napisał:

Nie dramatyzujmy:) Na steam teraz w promocji był X3 Konflikt Terrański za 4,99 euro,
a katowickim Selgrosie premierówka za 14,99. PKK w Media Markt za 14,90 to też niezła
oferta np. taki Batman


Niewątpliwie to co podałeś to dobre oferty. Ale w przypadku tych tytułów różnice w cenie były niewielkie podczas gdy np. zakupie Borderlands można było zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, nie wiem ile kosztuje w MM ale ja kupiłem za 15 zł.

A przecież to nie wyjątek bo podobnie wygląda sprawa z mnóstwem innych tytułów (Mafia II, Wings of Prey, Company of Heroes, Stalker itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować