Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2011 o 10:23, laki13 napisał:

Dzisiaj jeszcze chyba ostatni dzień i koniec, ale to będzie prawdopodobnie powtórka z
poprzednich dni.

no właśnie martwi mnie to "chyba", bo nie wiem czy zamawiać już teraz, czy jednak czekać do 19 bo może jeszcze coś lepszego się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem będzie to wyglądać tak, że o 19 pojawią się najlepiej sprzedające tytuły z całego letniego obozu w cenach jakich były w najtańszym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 10:49, laki13 napisał:

A co chcesz wziąć i za ile? :P

death to spies gold za 10 euro (bo u nas jest to nie do dostania), DLC do napoleona (bo jedno mi brakuje), rozważam X3 Terran Conflict (bo w Poznaniu nie idzie go dostać, a przynajmniej nie za 20 zeta) i Hitman:Blood Money (tu niby jest ta cała kwadrologia od cenegi, ale nie wiem jak z tłumaczeniem.. no i nie wiem, czy będę miał ochotę grać w te wcześniejsze niż najnowsza, a po co przepłacać)
generalnie nic wielkiego, ale a nóż widelec mi tego death to spies przecenią jeszcze bardziej :P (o ile ofc dzisiaj będzie jeszcze jedna, ostatnia promocja, choć mam wrażenie że to wczorajsza była tą ostatnią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zastanawiam się nad Hitmanem, ale chyba kupię w pudełku :] znaczy - Kwadrologię. Nadal jest chyba promocja u Cenegi na Pomarańczową KK "2 w cenie1". Tylko drugiej gry nie wybrałem. Może Splinter Cell Trylogia? Brakuje mi w kolekcji tylko Chaos Theory, najlepszej części.

Choć grałem jakieś 2 lata temu w pierwszego SC i nie przypadł mi do gustu.

Tylko wysyłka mi nie pasuje, jest tylko kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 01:08, Hartus napisał:

> Terraria(-75%) - 2,49€ - POLECAM :D
Dziady zmienili na -50%...


haha pewnie biło rekordy sprzedaży i szkoda im zysku było :D
Nie dziwie sie, nawet bez promocji gra ciągle widniała w top 20 bestsellerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 13:27, Alehor napisał:

> > Terraria(-75%) - 2,49€ - POLECAM :D
> Dziady zmienili na -50%...

haha pewnie biło rekordy sprzedaży i szkoda im zysku było :D
Nie dziwie sie, nawet bez promocji gra ciągle widniała w top 20 bestsellerow

Może akurat się uda i będzie w powtórce za 2.49€ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2011 o 22:13, Smooqu napisał:

...
Ja też długo się opierałem ale w końcu poległem.


Miałem to samo, Steam-haterstwo skończyło mi się wraz z darmowym Portalem (to było bardzo chytre posunięcie ze strony Valve ;)), teraz jestem na etapie "ani mnie to grzeje ani ziębi" :). W sumie jak gra wymaga Steama, to nie ma większego znaczenia, czy to wersja pudełkowa czy elektroniczna, więc bierze się to, co wychodzi taniej i jest akurat dostępne (dostań gdzieś np. coś z serii Overlord). Choć na razie kupuję na Steamie wyłącznie na promocjach, "normalne" ceny są w większości przypadków niestrawne dla przeciętnego Polaka.

Dnia 09.07.2011 o 22:13, Smooqu napisał:


Na tych promocjach dorobiłem się całkiem sporej biblioteki gier. Niedługo lista gier
na steamie będzie dłuższa niż ilośc pudełek na półce (jeszcze sporo zostało do zrobienia
:D)


Mi to nie grozi, niby aktualnie lista liczy 35 pozycji (nieźle, biorąc pod uwagę, że, jak wspomniałem wyżej, kupuję wyłącznie na promocjach :D), ale taki np. Overlord Complete Pack rozbity jest na trzy pozycje (Overlord, Overlord Raising Hell, Overlord II), podobnie, jak Half-Life 1 Anthology (HL, Blue Shift, Opposing Force, TFClassic). Dzisiaj pewnie jeszcze dojdzie Oddboxx (5,09€, będą kolejne 4 pozycje na liście xD) i na tym na razie tyle :).
BTW, na promocji jest też Penny Arcade Adventures: Precipice of Darkness Combo Pack (1,80€), nie radzę tykać nawet kijem, gniot, jakich mało...
A na GOGu Knights and Merchants za $2.39, jak ktoś kocha serię Settlers (z naciskiem na III i IV), to nic, tylko brać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis na Steamie jak wiekszosc przewidywala powtorka z rozrywki z jedna roznica
-Dow2 Retribution jest za 7,5 euro
Wczesniej nie kupilem ale teraz zrobilem to szybko w obawie ze cene zmienia :).
edit i juz wrocilo do przeceny 50% i ceny 15 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 00:30, Mercuror napisał:

A dla starszych ludzi nie istnieje internet. Trzeba się w końcu przestawić, jeśli można
kupić grę za 40 zł, podczas gdy pudełkowa wersja najtaniej kosztuje 120 zl


1) pewnie dlatego tutaj pisze bo internet dla mnie nie istnieje jak to stary czlowiek.
2) pozwolisz, ze bede wydawac pieniadze na co chce i ile chce ale to nie znaczy, ze mam automatycznie przeplacac.
3) widze Steam = nie kupuje. Taka zasada. Faktycznie nie mam 15 lat aby miec wszystkie gierki jakie sie pojawily. Moje pieniadze, moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 20:10, Woo-Cash napisał:

Widzisz, dla mnie nie ma różnicy między wersja elektroniczną a piratem. Większość gierek
mam w pudełkach, i to nie za 120 zł.

A to już po prostu wina Twojej ignorancji jeśli nie widzisz owej różnicy.

Chcesz mieć gry w pudełkach? Spoko, Twoje prawo, ale uszanuj też prawo tych, którzy chcą mieć gry w wersji elektronicznej.

Chcesz nowy temat? Załóż i zachęć innych, żeby w nim pisali. Jak Ci się uda to oszczędzi Ci to dużej ilości klikania. W końcu temat z elektronicznymi wersjami będzie mógł omijać szerokim łukiem, a do tematu o MM i innych stacjonarnych sklepach wejdziesz raz na miesiąc i to też nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, po co ta agresja? Wyrażam swoje zdanie na temat elektronicznej sprzedaży, nie wspominam nawet o nowym remacie. Rzuciłem wcześniej propozycję, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 20:10, Woo-Cash napisał:

Widzisz, dla mnie nie ma różnicy między wersja elektroniczną a piratem.


Semi-fail, wychodzi na to, że gry kupujesz nie dla samej gry, czyli tego samego co jest w wersji elektronicznej, a dla plastikowego pudełka i kilku kartek papieru ;) No, ale jak już Galnospoke zauważył, to indywidualna sprawa każdego co robi ze swoimi pieniędzmi. Niektórzy się podcierają studolarówkami, inni drą je dla zabawy, a wy wolicie marnować je jeszcze inaczej, no ale to wasza sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 20:31, Woo-Cash napisał:

Jezu, po co ta agresja? Wyrażam swoje zdanie na temat elektronicznej sprzedaży, nie wspominam
nawet o nowym remacie. Rzuciłem wcześniej propozycję, to wszystko.

A ja wyrażam swoje i nazywam rzeczy po imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować