Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

>instalujesz je gdzie chcesz, żadnych upierdliwych DRM
Podkreśliłbym jeszcze, że wersje GoGowe można nagrać na płytki i bez problemu je instalować z tych płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 20:40, Mercuror napisał:

Jak chcę coś poczytać to kupuję książkę, nie grę. Tak samo jak chcę mieć na biurku jakąś
figurkę, to kupuję figurkę, a nie grę. A jak chcę grę, to kupuję grę ;) Proste.


Brawo Szerloku. Ja jednak wolę grę i książeczki razem. Wyobrażasz sobie Cywilizację bez poradnika? ;P
EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 11:09, Woo-Cash napisał:

Brawo Szerloku. Ja jednak wolę grę i książeczki razem. Wyobrażasz sobie Cywilizację bez poradnika? ;P
EOT.


Nie, nie wyobrażam sobię tylko gdy kupujesz grę na steamie to i tak możesz ściągnąć poradnik w PDF''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2011 o 11:35, NdysH napisał:

Nie, nie wyobrażam sobię tylko gdy kupujesz grę na steamie to i tak możesz ściągnąć
poradnik w PDF''ie.

miłego alt-tabowania albo co gorsza drukowania kilkuset stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 12:04, Soniaczek87 napisał:

http://www.gamersgate.com/DD-AC2DD/assassins-creed-2-digital-deluxe-edition-pc

Dzisiejsze promo.

Assasin Creed 2 za 5$ w wersji Digital Deluxe.
Goła wersja to 3,74$

W następnych dniach promo na AC1 i AC:B



Hmmm po ściągnięci jest dostępna polska wersja? Jeżeli tak to biorę w ciemno za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na głównej Steama nie za bardzo to widać, ale można kupić wszystkie Assassin''s Creedy za 108 zł. No i warty uwagi jest Bad Company 2 pack za 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w media markcie. Mają teraz wielką wyprzedaż. Co do gier to promocje są całkiem niezłe.
1. Wybierasz grę (5 do wyboru): Crisis 2, Dragon Age 2, Bulletstorm, Shift 2 i jeszcze jeden tytuł, zapomniałem jaki (pamiętam, że dobry;)), a drugą wybraną z pozostałej czwórki dostajesz za darmo.
2. Guitar hero World Tour na PC + 2 gitary za 99zł (przeceniona ze 199)
Było dużo więcej, ale pozapominałem, było kilka(naście) promocji pojedynczych tytulów

AAAAA, zapomniałbym o najważniejszej promocji (był duży napis o niej nad półką z grami)
Trzymajcie się mocno krzeseł i oddychajcie spokojnie...
Bo przeceniony został...
tadadam.....
<werble>
Symulator Farmy, aż z 79zł na 49zł ;)

Tak ogólnie to warto udać się do MM i przejrzeć promocje i znaleźć coś dla siebie (nie tylko w dziale gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 12:48, 1096 napisał:

1. Wybierasz grę (5 do wyboru): Crisis 2, Dragon Age 2, Bulletstorm, Shift 2 i jeszcze
jeden tytuł, zapomniałem jaki (pamiętam, że dobry;)), a drugą wybraną z pozostałej czwórki
dostajesz za darmo.

Od dłuższego czasu jest ta promocja na gramie:
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6wnj2&utm_source=spotpodspoty&utm_medium=baner&utm_campaign=sklep_gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś GOG proponuje Unreal Gold za $3,99. Ja nie kupię, aż takim fanatykiem Unreali nie jestem (poza tym na półce stoi Totally Unreal i Unreal Antologia a w szafie kurzą się jeszcze płytki z Unrealem z Cool Games i CDA), ale jak ktoś nie ma, to polecam, w końcu to klasyk, którego wstyd nie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 14:47, Nightdew napisał:

Kurde nie mogę nigdzie znaleźć jakie wersje językowe oferowane są przez gry na gamersgate.
A chętnie bym dzisiaj zakupił ac2.


Z GamersGate miałem gry po angielsku, więc raczej w ten język bym celował. AC2 przeszedłem z pudła i przy instalce można było wybrać dubbing angielski lub włoski z napisami (angielski zresztą wybornie zwłoszczony :)). Kinówka polska jest jednak strasznie kijowo tłumaczona, bo PEGI 18+, a wszystkie faki i merdy tłumaczone na cholery i złomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podrzucić, że jakiś czas temu trafiłem na kilka fajnych gier za grosze w Saturnie, np. fajną przygodówkę w postaci "A Vampyre Story" przecenione na niecałe 8zł :D Trochę takich gierek było, to był Saturn w Arkadii (Wawa).
Rzecz w tym, że oni mają sporo takich przecen na gry za kilka PLN, ale nie są ani ogłaszane, ani nawet często nie stoją obok siebie i są to pojedyncze sztuki, czasem pochowane gdzieś na tych pułkach. Trzeba dobrze poszperać, popatrzeć na ceny i coś się zawsze znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Vampyre Story było ostatnio z Gothic 3 + Zmierzch Bogów w CDA. ;) (jeszcze King''s Bounty był).

Ostatnio dodają niezłe tytuły do CDA. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2011 o 23:45, TheFlyingDutchman napisał:

Rzecz w tym, że oni mają sporo takich przecen na gry za kilka PLN, ale nie są ani ogłaszane,
ani nawet często nie stoją obok siebie i są to pojedyncze sztuki, czasem pochowane gdzieś
na tych pułkach. Trzeba dobrze poszperać, popatrzeć na ceny i coś się zawsze znajdzie
:)


Podobnie wyhaczyłem w Empiku (!) Złotą edycję Vietcong (pograłem trochę, fajna gra, nie tak hardkorowa jak ARMA czy OpFlashpoint, nie mam kiedy w nią grać), Kroniki Might & Magic: Antologia, które nie odpaliły z powodu systemu (XP) oraz You Are Empty który nie odpaliłem z powodu StarForce''a oraz sypiącej się grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 09:24, SpecShadow napisał:

Kroniki Might &
Magic: Antologia, które nie odpaliły z powodu systemu (XP)

Te kroniki w czerwonym pudełku? Mi normalnie na XP śmigają. Jedna cześć (crusaders - ta gra akcji) ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 09:29, Growin napisał:

Te kroniki w czerwonym pudełku? Mi normalnie na XP śmigają. Jedna cześć (crusaders -
ta gra akcji) ma problemy.


Głównie dla niej kupiłem Kroniki, gdyby to było w DOSie to bym DOSBoksem potraktował. Tak to ni hu hu. Teraz mam Win7 64bit ale lepiej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować