Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Spayki na Game.co.uk sobie sprawdź ja tam zamawiam jest ekstra. Brotherhood 7.98. W piątek zamówiłem ( sobota niedziela nieczynny ich kurier ) i dzisiaj najpewniej dojdzie bo już jest rozdzielona do gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 10:52, Jok4rson napisał:

Spayki na Game.co.uk sobie sprawdź ja tam zamawiam jest ekstra. Brotherhood 7.98. W piątek
zamówiłem ( sobota niedziela nieczynny ich kurier ) i dzisiaj najpewniej dojdzie bo już
jest rozdzielona do gościa.


Ja zamawiam tam, gdzie konkretne rzeczy są taniej (zavvi, game, play, hmv, ew. dvdcrave). Akurat w Game sam zestaw EA Sports Active 2 kosztuje niespełna 22 funty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 22:57, SamFiniszer napisał:

Kto by mi zakupił te gierki za ten jeden grosik ? Oddałbym :)).

Nawet nie wiedziałem, że można tak nisko zejść ;P.

Swoją drogą, dzięki za przypomnienie o akcji.

20110726230729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 22:57, SamFiniszer napisał:

Kto by mi zakupił te gierki za ten jeden grosik ? Oddałbym :)).

Typowy polaczek... Dałbyś chociaż parę dolarów i przeznaczył całość na fundację charytatywną, jeśli już tak bardzo żałujesz kilku złotych dla developerów za ich gry.

A kwota minimalna to zdaje się 1$, ale IMO to wstyd mimo wszystko nie dać choćby trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 23:27, SuavekS napisał:

A kwota minimalna to zdaje się 1$, ale IMO to wstyd mimo wszystko nie dać choćby trochę
więcej.

Można dać 1 cent. Wyskakuje ten obrazek co powyżej kolega podał i komunikat że "najwyraźniej nie masz serca, udowodnij że jestes człowiekiem" ;) i pod spodem jest captcha, bo nie chcą żeby im ktoś wyłudzał dużo sztuk po cencie i później sprzedawał. I zgadzam się, kupować ten pakiet za centa to po prostu wstyd. Dają gry warte naprawdę sporo kasy, trzeba być wyrachowanym żeby nie dać chociaż dolara charytatywnie czy twórcom tych gier. Nie mam słów na takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać więcej. Mogę dać o wiele więcej niż ten jeden grosz, ale nie dam około z 500 zł z takie gry. Z tym groszem przesadziłem. Z 20 zł dałbym. Ostatni pakiet Humble dostałem za darmo także stąd tutaj moje takie "bluźnierstwo"... No nic temat skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie każe płacić astronomicznych sum. Nikt Ci nawet nie każe dawać równowartości oferowanych tytułów. Działa to na zasadzie "co łaska", jak każda tego typu akcja, i po prostu zaoferowanie kwoty minimalnej lub śmiesznie niskiej nie świadczy najlepiej o danej osobie. Oczywiście, że większość ludzi zawraca sobie tym HIB głowę przede wszystkim ze względu na gierki, a nie przez nagły przypływ dobroci, ale jak już coś się daje, to lepiej dać kwotę, której nie będzie się wstydzić. Takie pojedyncze 5$ może nie wydawać się dużą sumą, ale jeśli większa ilość osób biorących w tym udział by się przynajmniej po tyle zrzuciła, to już by się uzbierała niezła kwota. Tymczasem jeśli ktoś żałuje przekazać nawet równowartość jednego piwa, to jest to naprawdę przykre, mówiąc delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie komentarze kto za ile to kupuje, bo to prywatna sprawa każdego człowieka. Siedzicie sobie wygodnie przed komputerem i bawicie się w sędziów moralności. Wara wam do oceniania postępowań innych. A żebyście mnie nie pogryźli od razu zaznaczę, że zapłaciłem całego jednego dolara. Chociaż i tak mnie pewnie pogryziecie, a potem po cichutku sami dacie 1 centa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 23:54, Mercuror napisał:

Chociaż i tak mnie pewnie pogryziecie, a potem po cichutku sami dacie 1 centa.

Nie znasz mnie więc się nie wypowiadaj. Uważam i będę dalej uważał że kupowanie tego zestawu za 1 centa co jest śmieszną kwotą jest pożałowania godne. Sam zamierzam dać około 20 zł, dawałem tyle za poprzedni zestaw bo na tyle mnie, niepracującego studenta stać i tyle. Zresztą ja nikogo nie oceniam a wyrażam swoje zdanie, które cię najwyraźniej boli sądząc po reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to powinni ustawic kwote minimalna na tego symbolicznego dolara, z tego co widze duzo osob kupuje po 1 cencie, szkoda :(

Osobiscie daje $2, $3, gora $5 (czyli tyle na ile osobiscie wyceniam dany zestaw, tzn. ze tyle maks. bym dal za wersje cyfrowa takiego zestawu, zwlaszcza ze zwykle gora 2 gry mnie interesuja), ale nie podoba mi sie podejscie osob kupujacych masowo po $0.01, zeby to pozniej odsprzedawac po $10, niech kupuja po $1 :P
Prawda, nie jest to moja sprawa, kazdy ma placic ile chce, ale uwazam to za troche nieetyczne dzialanie.
Pewnie gdyby dalo sie obejsc platnosc tego jednego centa (np. ukryty link w kodzie strony, spotkalem sie z czyms takim pare razy), to znalazlo by sie sporo osob, ktore by taka luke wykorzystywaly..

@Mercuror

Sorry, ale mow za siebie, jestem skapy, ale nie chciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2011 o 00:12, knopfler napisał:

> Chociaż i tak mnie pewnie pogryziecie, a potem po cichutku sami dacie 1 centa.
Nie znasz mnie więc się nie wypowiadaj. Uważam i będę dalej uważał że kupowanie tego
zestawu za 1 centa co jest śmieszną kwotą jest pożałowania godne. Sam zamierzam dać około
20 zł, dawałem tyle za poprzedni zestaw bo na tyle mnie, niepracującego studenta stać
i tyle. Zresztą ja nikogo nie oceniam a wyrażam swoje zdanie, które cię najwyraźniej
boli sądząc po reakcji.


Nie mam słów na takie osoby.
A jednak oceniasz. To raz, a dwa, że przecież nie pisałem bezpośrednio do Ciebie, dlaczego tak to Cię dotknęło? ;) I kolegę Kubę też? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na Beamdogu i na Gamersgate trwają dość ciekawe wyprzedaże gier strategicznych, głównie Paradoxu lub powiązanych z grami Paradoxu (np. Darkest Hour, Arsenal of Democracy). Jest Rome za 5 USD (BD) czy np. Pride of Nations (taki turowy odpowiednik Victorii 2) za 10 USD (BD). Warto przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować