Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2011 o 18:40, Moutywator napisał:

na allegro kup

Ja bym na allegro nie kupił, nie chciałbym dawać zarobić cwaniaczkom którzy kupują zestaw za 0,01 $ i zarabiają sobie na tym. Po prostu mi się to wybitnie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 18:40, Moutywator napisał:

na allegro kup


Sprzedawcy na Allegro kupują te zestawy po 0,01$, potem wystawiaja za 5 zł i mają prawie piątaka czystego zysku. To jest zbyt chamskie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie Anomaly Warzone Earth za 3,33 €, nice :)

Dodatkowo można tanio wyhaczyć gry Paradoxu (Europa Universalis 3 z dodatkami, Victoria 2, Hearts of Iron 3) - grzech nie mieć takich zacnych tytułów w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś w sklepie Agard? http://agard.pl/index.php
Napisałem do nich maila parę dni temu z pytaniem i nie dostałem do tej pory odpowiedzi, trochę mnie to zaniepokoiło. Przy okazji dodam o co pytałem: w ich FAQ jest podane, że można wybrać przesyłkę Pocztą Polską, ale po przejściu z koszyka do składania zamówienia jest tylko kurier i odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja zamawiałem. Jak dla mnie sklep godny polecenia.
FAQ może być stare. Z racji tego, że PP gra w ch*ja, to coraz więcej sklepów/sieci podpisuje umowy z kurierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś skorzystał z tej promocji EA dwie za jedną? Jest w salonikach MM / Empiku coś wartościowego czy same bzdety pozostawały? No i jak wygląda kwestia wydań premierowych, są jeszcze? Czy tylko Godfather i pierwszy MoH jak zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 16:27, Tyler_D napisał:

Ktoś skorzystał z tej promocji EA dwie za jedną? Jest w salonikach MM / Empiku coś wartościowego
czy same bzdety pozostawały? No i jak wygląda kwestia wydań premierowych, są jeszcze?
Czy tylko Godfather i pierwszy MoH jak zawsze?

W tym rzucie ograniczyli promocję na pc do 4 tytułów : Bad Company 2, Mass Effect2, fifa11 i NfS:HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Wirtusie działa już promocja na gry EA classic - po 25 zł sztuka. I to dzień po tym, jak złożyłem zamówienie, i wydałem swoją kasę przeznaczoną na gry, eh... ''tłucze łbem o ścianę''
Dobrze, że przynajmniej nic z EA nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewna informacja czy mówisz to na podstawie tego co znalazłeś na półce? U mnie jest duży wybór tytułów, ale jak tylko te ww są w promocji to kiepsko trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:00, Hartus napisał:

To pewna informacja czy mówisz to na podstawie tego co znalazłeś na półce? U mnie jest
duży wybór tytułów, ale jak tylko te ww są w promocji to kiepsko trochę.

Cóż tak zostałem poinformowany w empiku, chcialem kupić ME2 i DA:O ale niestety powiedziano mi przy kasie że tylko wymienione wcześniej tytuły są objęte promocją i nie moge wziąść DA w promocji. No ale zakupu BC2 nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:29, Asthariel napisał:

Na Wirtusie działa już promocja na gry EA classic - po 25 zł sztuka. I to dzień po tym,
jak złożyłem zamówienie, i wydałem swoją kasę przeznaczoną na gry, eh... ''tłucze łbem
o ścianę''
Dobrze, że przynajmniej nic z EA nie kupiłem.

zawsze możesz zamówienia nie przyjąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać Was, jak jest z promocją na gry PS3 w sklepie muve.pl, czyli kupuję jedną, a druga 40% ceny. Dodałem gry do koszyka, doszedłem do podsumowania zamówienia, a sklep nie obniżył mi ceny za grę.
EDIT: Wszystko już ok, trzeba było dodawać gry bezpośrednio ze strony promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem wyjścia i wziąłem ME2 i NFS HP bo Fifę i BC2 posiadam. Plus z tego taki, że NFS mogłem wziąć w premierowym wydaniu, a nie w tym paskudnym żółtym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać iż w MM na PC Mass Effect 2, BFBC2, NFS HP no i Fifa 11 są objęte promocją 2 w cenie 1.
Czyli za 49,99zł Wziąłem ostatnią sztukę NFS. Została ostatnia sztuka BFBC2. Dużo pudełek zostało z Fifą 11 no i parę z ME2... - Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować