Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Jak coś to ja także jestem chętny na 4pak Borderlandsa może być GOTY, ale goły bez dodatków też może być.

nick na steam: NdysH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z zakupami na amazonie ? Czy jak wrzucę sobie do koszyka dwie gierki i dajmy na to parę koszulek i wartość wszystkiego przekroczy 25 funtów to przesyłka do Polski będzie darmowa ? I czy są jakieś ograniczenia typu , że niektórych rzeczy za granicę nie wysyłają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnych rzeczy (głównie tych od zewnętrznych dostawców) nie wysyłają za granicę. Większość jednak można zamawiać spokojnie. Po prostu powrzucaj co tam chcesz, powyżej 25 GBP jest darmowa wysyłka. Jeśli czegoś nie wysyłają to przy próbie finalizacji dostaniesz odpowiedni komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 20:41, Growin napisał:

Na steam jest Metro 2033 75%off, ale nie wiadomo czemu promocja nie działa. A Wiadomościach
jest.

Już jest dostępne. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniższa skromna promocja rozpoczęła się 4. sierpnia. Czy ktoś orientuje się może na temat jej aktualności? News ze strony CDA nakazuje sądzić, że trwała do 21. sierpnia, ale wiem aż nazbyt dobrze, że np MM potrafi takowe oferty przedłużać. Może ktoś złowił ją okiem na dniach w którymś ze sklepów?

http://www.ea.com/pl/news/najlepsze-gry-w-rewelacyjnej-cenie-na-wyciagniecie-reki

2 w cenie 1:

FIFA 11 (PC, PS3, Xbox 360)
Need for peed Hot Pursuit (PC, PS3, Xbox 360)
Battlefield Bad Company 2 (PC, PS3, Xbox 360)
Mass Effect 2 (PC, PS3, Xbox 360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 23:28, Ecko09 napisał:

Ktoś się orientuje czy we włocławskim empiku jest już Deus Ex nowy? Nie chciałbym iść
na próżno.


Możesz zadzwonić, napisać maila, albo zamówić z odbiorem osobistym do tego salonu (bez dodatkowych kosztów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące stronki Gamersgate. Jeśli zakupię tam jakąś grę(konkretnie Cywilizacje 5), która wymaga Steama to otrzymam po prostu klucz dodający mi grę na Steamie? Domyślam się że tak, ale wolę się upewnić bo nigdy nic nie kupowałem w tym serwisie. Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 21:22, barsum napisał:

Mam pytanie dotyczące stronki Gamersgate. Jeśli zakupię tam jakąś grę(konkretnie Cywilizacje
5), która wymaga Steama to otrzymam po prostu klucz dodający mi grę na Steamie? Domyślam
się że tak, ale wolę się upewnić bo nigdy nic nie kupowałem w tym serwisie. Z góry dzięki
za odpowiedź. :)


Dokładnie tak, w stosownej zakładce (My Games?) po prawej na dole jest opcja, aby pokazało ci seriala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 31 sierpnia br., do oferty serii wydawniczej Ubisftu - Ubisoft Exclusive, trafią nowe tytuły.

Seria czarna (69,90 zł.):
- Assassin''s Creed: Brotherhood

Seria czerwona (59,90 zł.):
- Assassin`s Creed 2
- IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover
- Splinter Cell: Conviction (spadek)
- Anno 1401 GOLD (spadek)
- Prince of Persia: Zapomniane Piaski (spadek)
- Heroes of Might&Magic V: Złota Edycja (spadek)

Seria niebieska (49,90 zł.):
- Divinity 2: The Dragon Knight Saga
- Faery: Legends of Avalon
- Assassin`s Creed (spadek)
- Prince of Persia - Trylogia (spadek)
- R.U.S.E.(spadek)
- Far Cry 2 (spadek)

Źródło: Markolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować