Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2011 o 22:48, Moutywator napisał:

> Serwis Alienware Arena raz jeszcze prowadzi giveaway kluczy do Star Trek Online

> - http://www.alienwarearena.com/giveaway/star-trek-online-subscription-bundle/
To się na steam wpisuje czy jak?

Po odebraniu klucza powinieneś mieć wyświetlone instrukcje. A jeśli nie, to klucz trzeba wpisać na oficjalnej stronie http://www.startrekonline.com w zakładce Redeem Key (co wymaga założenia konta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 18:57, EjVi napisał:

Może mi ktoś powiedzieć kiedy przy zakupach w empiku w promocji 3 za 2 jest podliczany
ten rabat?

u mnie w mieście kupujący chwycili przynętę. Gdy byłem w pierwszy dzień promocji można
było kupić praktycznie każdy tytuł. Wczoraj wszedłem z ciekawości i wszystko półki z fantastyką
"świeciły pustkami" Tak jak kolega wspomniał płaci się za dwie najdroższe książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu w EMPiK-u rybnickim widziałem Assassin''s Creed: Brotherhood na PC za 60zł. Niby nic wielkiego, ale to było wydanie premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auchan i wszystko jasne ;) 14-18 września.

Gry maja promocję "kup jeden, bierz drugi produkt za 1 zł" Co jest podpięte:

Disney Edukacja - 20 zł
Best of Activision - 40 zł
Best of Racing - 40 zł
Symulatory (np. koparki) - 50 zł
Gry Xbox - 190 zł
Gry PS3 - 190 zł

Gry przecenione plus druga za połowę ceny:

Topseller 20 zł plus druga za 10 zł
Xbox Classics 70 zł plus druga za 35 zł

Gazetka ogólnopolska, ale nie obowiązuje:

Auchan Kraków
Auchan Płock
Auchan Szczecin
Auchan Komorniki
Auchan Zielona Góra
Auchan Wałbrzych
Auchan Gliwice
Auchan Racibórz
Auchan Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się gdzie (w jakich sieciach sklepów) mogę ewentualnie taniej kupić pada? Tego od Microsoftu, Xbox''owego, ale pod PC. Raczej bezprzewodowy.
Dla jasności- tego http://www.gram.pl/sklep/sprzet/kontroler-microsoft-xbox-360-bezprzewodowy-czarny
Ostatnio przez chyba wyższy kurs Euro cena podskoczyła o 10zł na gram.pl.
Jakby ktoś wiedział, że np. w MM mają za tyle i tyle to proszę napisać. Może w najbliższym czasie wybiorę się do Krakowa i chcę wiedzieć, gdzie ewentualnie mogę taniej kupić, bo nie będę miał okazji latać po całym mieście. I tak będę musiał mocno się nagimnastykować, żeby gdzieś iść :)
Mam nadzieję, że tak mocno od tematu nie odstaje, bo to promocja/okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę swój błąd... Nie wspomniałem, że nie ufam innym sklepom internetowym :) Taka choroba. Zresztą doliczając koszta przesyłki wychodzi podobnie jak tu, mogąc odliczyć to, bo pad przyszedłby z grą.
Te sklepy mają zapewne swoje fizyczne odpowiedniki, ale raczej mi chodziło o ceny w tych dużych sklepach, które wiem gdzie są (nie jeżdżę do Krakowa często).
Może to trochę niezrozumiałe, ale cóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna promocja na steam, tym razem na gry paradoxu - codziennie nowa oferta, dzisiaj cities in motion -75%. Choć gra relatywnie prosta, imho warto brać - bez dodatków za nieco ponad 20 złotych, z kompletem dodatków (oprócz najnowszego) za 40, czyli za tyle, za ile dostaniemy u nas samą podstawkę (z którą DLC nie działają). Nic tylko brać, albo czekać na coś jeszcze (na 100% będzie promocja na króla Artura, póki co -50%, ale może zejdą na -75% do niedzieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na Majesty 2, a dokładniej - DLC do niego :). Choć zastanawiam się, czy jest jakaś różnica pomiędzy Majesty 2 Collection a po prostu dokupieniem DLC do już posiadanego M2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Nie wiem, czemu boisz się sklepów internetowych. To już nie są czasy, gdy każdy Cię oszukiwał, bądź ludzie wystawiali na allegro piraty. Dziś większość sprzedających na allegro to zarejestrowana przedsiębiorczość. Poza tym, ostatnio widziałem ceny padów - w empiku kosztował on bodajże 170zł. NA allego kosztują one już od 100zł, do tego 15-20zł przesyłka i wychodzi 120zł, więc nie wmawiaj mi, że 50zł różnicy nie robi, bo praktycznie za takie pieniądze można kupić sobie jakąś porządną grę w reedycji.

Odnośnie samego pada - bardziej proponowałbym Ci przewodowego. Kosztuje prawie tyle samo co Wireless, lecz nie sprawia tyle kłopotów - podłączasz go i dziękuję. Bezprzewodowy natomiast wymaga specjalnego adaptera - http://www.amazon.com/Xbox-Wireless-Gaming-Receiver-Windows-Pc/dp/B000HZFCT2 , moim zdaniem to gra nie warta świeczki, bo cena takiego adaptera przeważnie jest wyższa niż samego pada. Jeszcze jedno - każdego pada od xboxa możesz podłączyć do PC, nie musi mieć jakiś napisów "pc only" albo coś w tym rodzaju, tyle że tak jak wspomniałem wcześniej - przewodowego podpinasz pod usb i grasz, z bezprzewodowym wiążą się dużo większe koszta.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę się boję. Staroświecki jestem i tyle :) Zawsze jakaś niepewność jest, nie lubię kupować np. używanych rzeczy przez Internet jak nie mogę ich dokładnie obejrzeć...
Dostałem informację, że ten pad z gram.pl ma ten jakiś adapter czy coś- 189zł na chwilę obecną. Z kabelkiem 129zł (musiałbym sprawdzać, a trochę mi się nie chce)- różnica jest, ale ktoś pisał, że lepsze te bez kabelka. Nie znam się... Mam tylko słabego pada za 30zł i tyle. Na konsoli nie gram, nawet nie grałem nigdy.
Nie wiem jeszcze co z tym zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/


Bzdura. Czy z kabelkiem czy nie, to nadal ten sam pad. Tak samo się zachowuje, jedyną różnicą jest to że masz kabel i nie musisz go ładować, gdy bateria się rozładuje. :) Nie słuchaj takich "fachowców". :) Co prawda, bezprzewodowy to większa swoboda, możesz grać nawet 5-10metrów od monitora i nie plątają Ci się między nogami żadne kable, ale cena takiego rozwiązania jest niestety 2x większa, także z mojej strony jak najbardziej polecam Ci pada przewodowego. Kupisz go i zostanie Ci jeszczę na jakąś grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 21:05, Blackhand napisał:

Liczę na Majesty 2, a dokładniej - DLC do niego :). Choć zastanawiam się, czy jest jakaś
różnica pomiędzy Majesty 2 Collection a po prostu dokupieniem DLC do już posiadanego
M2?

gdy kupujesz collection masz podstawkę+DLC co daje ci jakąs dodatkową zniżkę za kupno pakietu (np za jedno DLC nie płacisz nic) - fajne jak gry nie ma się w ogóle, gorzej gdy ma się np. samą podstawkę lub podstawkę+dlc na koncie. Wtedy ''nadmiar'' można dać chyba komuś jako gift, ale głowy za to nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze w odpowiednim temacie, bo tu spamu nie będę robił :)
Dzięki za radę- może rzeczywiście wystarczy mi ten pad z kabelkiem za 120 ileś zł. Jak coś to nie będę się bawił i z FIFĄ z gram.pl mi przyjdzie.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło :). Chodziło mi o to, czy Majesty 2 Collection zawiera jakiś content niedostępny dla tych, którzy kupili osobno grę i DLC, w opisie Majesty 2 Collection widniej coś takiego:
Nowa zawartość w kolekcji Majesty 2:
2 nowe klasy (mag władający mrozem, zabójca)
6 czarów
9 zdolności
8 misji
6 ulepszeń broni
Nie ma tego w opisie "gołej" gry ani żadnego DLC.
Bo jakby co, to przy -75% ostatecznie skusiłbym się na Majesty 2 Collection, a jeśli nie ma różnicy, to upolowałbym same DLC ("podstawkę" złowiłem na którymś Daily Deal, a może to był Summer Sale... ech, ta skleroza ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 19:36, Blackhand napisał:


ah, my bad :P jeśli żadne DLC tego nie wprowadzało, to może faktycznie jest to bonus do całej kolekcji.. choć jest jeszcze taka możliwość, że ten bonus był darmowy dla wszystkich posiadaczy podstawki (na tej samej zasadzie każdy posiadacz cities in motion otrzymał chociażby mapę Monachium) a na karcie sklepowej chwalą się nim, by przyciągnąć chętnych :P Ale to akurat łatwo zweryfikować, starczy spojrzeć na listę dostępnych DLC dla Majesty w steamowej bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majesty 2 mam z Gamersgate wiec nie wiem jak na Steamie jest ale procz normalnych DLC mozna w grze tez dokupic rozne male popierdolki za bluecoiny (waluta z Gamersgate sklepu Paradoxu cos jak punkty od MS) wiec moze to od razu jest w tym wypadku dodane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 09:25, fr9 napisał:

Portal jest za darmo do sciagniecia ze steama


Jest tam dostępny już od jakiegoś czasu dla użytkowników kart nVidia. Wiem bo Portala już mam ponad pół roku... ;) ale dobre info dla tych którzy jeszcze go nie mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować