Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

a mnie zastanawia jak teraz we wszystkich MM kształtuje się cena Reservoir Dogs, Cenega u siebie obniżyła cenę do 20zł, a za tyle to mogę tą grę sprawdzić, a jak kosztowała by tyle samo w MM to nie musiałbym zamawiać jej wysyłkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 23:31, CzystyZysk napisał:

UWAGA!! UWAGA!!! UWAGA!!!!

W Gdańsku 04.10.07r. następuje otwarcie Galerii Bałtyckiej i pierwszego na Pomorzu supermarketu
Saturn! Dla niewiedząch Saturn, to sklep bardzo podobny do Media Markt czy Electro World.
No ale do rzeczy - w związku z wielkim otwarciem będą w Saturnie nie małe promocje! Np. Aparat
cyfrowy - za jedyne 299zł! Lub GPS - 799zł!
Telewizor LCD - 799zł! A gry na PlayStation 2 - UWAGA!! Jedyne 30zł!! To nie żart! Gry na PS2
za 30zł to między innymi legendarne Gran Turismo 4, God of War czy też Medl of Honor - Wojna
w Europie.
Gry na PC też nw rewelacyjnie niskich cenach! Call of Duty 2, Battlefield 2, NFS Most Wanted,
Tomb Raider Legenda, Cywilizacja IV czy też Company of Heroes za jedyne 20zł!! Tak - dwie dychy
za takie gry!
Filmy też tanie - np. Ojciec Chrzestny - Trylogia Edycja Kolekcjonerska za jedyne 80zł!

UWAGA!! UWAGA!!! UWAGA!!!!



Co do galerii to jeszcze tam nie byłem gdyż nie mam kasy ale mój kumpel wczoraj był z zabiarem kupna BattelFilda 2 za 20 i Tekkena 5 a kupił tylko God Of War''a za 30 gdyż tamte gier nie było czyli nie licz Czysty Zysk ze jutro coś tam będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U siebie to co innego, bo i tak musi także odliczyć trochę z ceny za przesyłkę, a poza tym już raczej może być coraz trudniej spotkać tą grę. A propo: dzisiaj doszła do mnie moja pierwsza przesyłka od Wirtusa. Zgadnij, co było w środku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 18:07, reykan napisał:

U siebie to co innego, bo i tak musi także odliczyć trochę z ceny za przesyłkę, a poza tym
już raczej może być coraz trudniej spotkać tą grę. A propo: dzisiaj doszła do mnie moja pierwsza
przesyłka od Wirtusa. Zgadnij, co było w środku?:)

Gra jest dostępna dość łatwo :) ostatnio w MM widziałem kilka pudełek, ostatnio w wielu sklepach pospadały ceny, bo spadła cena u Cenegi, a że przyszedł do Ciebie RD to wiem, bo pisałeś o zamówieniu stronę wcześniej :P. Jak dziś nigdzie w miasto wieczorem nie pójdę, to przejadę się do MM jutro (jak nei będzie padać, bo się tylko na rowerze poruszam po mieście :)). Dziś kupiłem Tormenta, a jutro się chyba kończą moje aukcje TDU i Dungeon siege +act of war, jeszcze chcę zamówić z playa Silent Hilla 2 bo znów jest dostępny po dobrej cenie, więc wolę sprawdzić czy chociaż RF można kupić tanio w zwykłym sklepie, bo nie chcę się cały tydzień bawić z paczkami (codziennie chodzić wysyłać, albo odbierać z poczty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 18:22, reykan napisał:

To było pytanie retoryczne:) Rzeczywiście zobaczyłem, że jest dostępna w wielu sklepach, ale
te ceny już jednak dość spore...

Wcale nie, wiem bo nie odpowiadało mi płacenie za pobraniem w wirtusie to znalazłem kilka sklepów :) najlepsza oferta to chyba 19.90 i 4.80za przesyłkę, ale, że nie chce mi się czekać na listonosza (choć i tak jeszcze mi ta gra nie pójdzie, ale robie zapasy na noworoczną wymianę kompa :)), gdyby obsługiwali mój bank, to pewnie bym dawno w wirtusie zamówił, a tak po łącznej kalkulacji bardziej opłaca mi się zamówić wszystko w Play.pl i RD w jednym sklepie z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 18:52, reykan napisał:

Myślę, że gra Ci pójdzie na max, bo ma niskie wymagania i z opinii innych widziałem, że dobrze
chodzi i na gorszych sprzętach.

Tylko mój komputer ma bardzo niskie możliwości :) wliczając w to zintegrowaną grafikę, czekam na obniżki cen, czekam aż skończą mi się gry w które mogę komfortowo grać, na nowym kompie za to pójdzie na pewno. Tylko czekam, bo na razie nie muszę robic upgrade''u na gwałt, oraz nie chce mi się wybrać do banku :).

A skoro już wspomniałem o SH 2, na http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/akcja/silent_hill_2-1368.html można kupić SH2 chyba za najniższą cenę jaką widziałem ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 19:10, kordzio1 napisał:

A skoro już wspomniałem o SH 2, na http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/akcja/silent_hill_2-1368.html
można kupić SH2 chyba za najniższą cenę jaką widziałem ostatnimi czasy.

Już zamówiłem. To ja do Anglii jadę, by znaleźć SH2, a to tutaj na mnie czeka?? No skandal. A nie orientujesz sie, jak jest ze skutecznościa Play, to znaczy czy są jakieś problemy, czy realizacja się opóźnia?? Wybrałem opcję "odbiór osobisty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:25, Erton napisał:


> A skoro już wspomniałem o SH 2, na http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/akcja/silent_hill_2-1368.html

> można kupić SH2 chyba za najniższą cenę jaką widziałem ostatnimi czasy.
Już zamówiłem. To ja do Anglii jadę, by znaleźć SH2, a to tutaj na mnie czeka?? No skandal.
A nie orientujesz sie, jak jest ze skutecznościa Play, to znaczy czy są jakieś problemy, czy
realizacja się opóźnia?? Wybrałem opcję "odbiór osobisty"

A nie wiem, nie zamawiałem u nich jeszcze, znalazłem jeszcze z Playa aukcje na Allegro http://www.allegro.pl/item252493225_silent_hill_2_klasyka_horroru_na_pc_od_play.html myślałem, ze taka sama cena na stronie, a z tego co widzę to 5zł różnicy jest. Też liczyłem, że kupię w ANglii, ale jedynie wysyłkowo dało by się dostać. Napisałem maila z pytaniem o tą wersję SH2 i dostałem odp "
Gra jest z importu z anglii. Nie posiada polskiej instrukcji i jest w wydaniu
kartonowym".
Na allegro większość komentów jest pozytywna i chwali szybką wysyłkę, nie wiem jak z odbiorem osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CH Lublin Plaza, w Empiku jest są 2 promocje na: gry z Topseller - kupuje się dwie, trzecią dostaje się gratis oraz
na Paroworlda oraz Rush for Berlin (dzisiaj kupiłem) - obie po 19,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:34, Skarmory napisał:

dziś widziałem w Empiku ( Real, tam gdzie był Geant ) w Krakowie, promocję ;] Sims 2 z 139,90
na 99,90 zł :D


no to doprawdy imponujące ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:34, Skarmory napisał:

dziś widziałem w Empiku ( Real, tam gdzie był Geant ) w Krakowie, promocję ;] Sims 2 z 139,90
na 99,90 zł :D

W sklepie Play.pl simsy 2 są za 79zł, a w wirtusie 80zł i to są najtańsze wersje jakie można kupić, wiem bo stale śledzę bo chcę dziewczynie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 14:03, Evil Khan napisał:

W sklepie Cenegi fajna promocja na EK Obliviona - szczegóły na GS

Zajefajnie, bo za niecałe 10zł więcej kupiłem nie tak dawno Obliviona na Allegro używanego :) cóż na przyszłość pora sie nie spieszyć z zakupami, bo i tak na razie czekam na obniżkę sprzętu, który chcę kupić, więc Obka mam, ale mógłbym mieć go taniej, a zagrać na razie nie mam na czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jeżeli już jest mowa o Oblivionie - gdzie najtaniej kupić Shivering Sisles? Bo jeżeli wszystko jest w GoTYE za 99,90 to musi być jakaś promocja na dodatki.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy tylko w sieciach sklepów Empik są promocje "Weź 3, zapłać za 2", czy takie promocje są w innych sklepach?

I jakie gierki znajdują się w promocji "Weź 3, zapłać za 2"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 14:59, Adamzzz napisał:

Hmm.. jeżeli już jest mowa o Oblivionie - gdzie najtaniej kupić Shivering Sisles? Bo jeżeli
wszystko jest w GoTYE za 99,90 to musi być jakaś promocja na dodatki.. :P

Ja kupiłem dwa tygodnie temu za 29,90 w SATURNIE we Wrocławiu ;) I widziałem wczoraj, że jeszcze są ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:38, axe1971 napisał:

> wszystko jest w GoTYE za 99,90 to musi być jakaś promocja na dodatki.. :P
Ja kupiłem dwa tygodnie temu za 29,90 w SATURNIE we Wrocławiu ;) I widziałem wczoraj, że jeszcze
są ;p


Oo, świetna cena - ciekawe czy w Warszawie podobnie.. niedługo się wybieram i jeżeli jest tak tanio - kupuję na 100% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować