Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Data wyjścia kolejnego IndieRoyale ujawniona - 29.11 (wtorek).

Jakby jeszcze ujawnili tytuły przed wyjściem, to bym się może zdecydował na pre-ordera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 17:00, Mordant napisał:

Jakby jeszcze ujawnili tytuły przed wyjściem, to bym się może zdecydował na pre-ordera...

Przecież właśnie o to im chodzi - zbiorą "tanie" pre-ordery od osób, które po prostu chcą "tanie gierki", choć nawet nie wiedzą w co się pakują.

Osobiście wolę poczekać i już nawet dać trochę więcej za coś co chcę, niż płacić za pozycje, w które mogę i tak nigdy nie zagrać.

Tak czy inaczej, dzięki za datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limbo i W1 kupione.
Jakbym nie miał pudełkowanego W2, to pewnie też był brał. A tak to poczekam na większą obniżkę (może za miesiąc się szarpnął).

Swoją drogą, na stronie THQ większość gier jest przeceniona o 50%, wliczając w to *pre-order* Darksiders II (25$). Znając THQ, najprawdopodobniej będzie Steamworksowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 19:47, Mordant napisał:

Limbo i W1 kupione.
Jakbym nie miał pudełkowanego W2, to pewnie też był brał. A tak to poczekam na większą
obniżkę (może za miesiąc się szarpnął).


Chodzi o Wiedźmina?

Jeśli tak, to po co chcesz kupować W2, skoro już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 19:53, Feallan napisał:

Chodzi o Wiedźmina?
Jeśli tak, to po co chcesz kupować W2, skoro już masz?

Tak, miałem na myśli Wieśka.
A odpowiedź na twoje pytanie - ponieważ preferuję mieć gry w wersji steamowej, niż pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 20:07, Mordant napisał:

Tak, miałem na myśli Wieśka.
A odpowiedź na twoje pytanie - ponieważ preferuję mieć gry w wersji steamowej, niż pudełkowej.


Ale żeby płacić dwa razy za to samo? Bez przesady.

Poza tym, jeśli tak ci zależy, to spróbuj po prostu aktywować na Steamie cd keya do Wiedźmina. Kiedyś był na tej liście:

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 20:12, Feallan napisał:

Ale żeby płacić dwa razy za to samo? Bez przesady.

Poza tym, jeśli tak ci zależy, to spróbuj po prostu aktywować na Steamie cd keya do Wiedźmina.

Odsprzedam wtedy wersję pudełkową, więc byłaby to jedynie kwestia dopłaty paru złoty za to, by mieć grę na Steamie.
Dla mnie jest to po prostu dużo wygodniejsze. Pudełka i tak lądują na strychu/piwnicy po pierwszej instalce, przez co są problemy, gdy najdzie mnie nagła ochota na powtórkę z rozrywki. Auto-update i Cloud to spore plusy. A i achievmenty nie szkodzą.


A polskiej wersji nie da się aktywować na Steamie. Próbowałem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GamersGate: Darksiders, Metro 2033 -75%, czyli po 4,99$. Ten pierwszy połowę taniej, drugi w $ zamiast € w porównaniu do Steama.
Obie gry Steamworksowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 19:27, ScaredOfGhosts napisał:

Jak było w zeszłym roku na Steamie - po tej ofercie, co jest teraz jest na coś jeszcze
nadzieja? Bo nie wiem cz brać Overlorda czy na coś poczekać :)

czasem na ostatni dzień <czyli jutro, zdaje się> walą coś ciekkawego i mocnego, ale nie jest to reguła. Dośc powiedzieć, że ppołowa tych promo z jesiennej wyprzedaży byyła w tych samych cenach podczas letniej, a drugą połowę raz na dwa miesiące można trafić w tych samych cenach w daily promo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 22:25, dark_master napisał:

czasem na ostatni dzień <czyli jutro, zdaje się> walą coś ciekkawego i mocnego,
ale nie jest to reguła. Dośc powiedzieć, że ppołowa tych promo z jesiennej wyprzedaży
byyła w tych samych cenach podczas letniej, a drugą połowę raz na dwa miesiące można
trafić w tych samych cenach w daily promo.

Może faktycznie coś być na rzeczy bo te zwykłe promocje trwają do jutra do 19. Także jeszcze jest czas na 1 rundę tych "lepszych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Carrefourze (Wrocław, nie wiem jak inne) od piątku do dzisiaj gry bez vatu (-23%) które nie są wymienione w gazetce, można dorwać kilka niezłych gier o ponad 50zł taniej (na konsole). Sam kupiłem Saints Row 3 za 150zł (PS3) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 11:00, Jagged napisał:

W Carrefourze (Wrocław, nie wiem jak inne) od piątku do dzisiaj gry bez vatu (-23%) które
nie są wymienione w gazetce, można dorwać kilka niezłych gier o ponad 50zł taniej (na
konsole). Sam kupiłem Saints Row 3 za 150zł (PS3) :)

Można darować bf 3 na xboxsa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądał ktoś te ~1600 ofert na Steamie? Bo można tam na ciekawe rzeczy trafić - że sporo "indyków" jest mocno przecenionych (m. in. World of Goo, Garry''s Mod, Trauma, Your Doodles are Bugged!, Toki Tori), to żadna niespodzianka, ale -75% jest też na "parę" innych gier, niektóre nawet ciekawe (seria Unreal, seria Commandos, seria Broken Sword, Helldorado (-80% - 1,79€), Nexus - The Jupiter Incident, Children of the Nile, z takich mniej hitowych - Evil Genius, Aliens versus Predator Classic 2000 (0,74€), Judge Dredd: Dredd vs. Death, Penny Arcade Adventures: Precipice of Darkness (szczerze nie polecam), seria Alien Shooter).
Szkoda tylko, że właściwie powyżej strony 20 to już prawie same -50% są (i trochę -33% i -40%).

Swoją drogą wie ktoś, czy Worms (ten najstarszy) ze Steama działa z dźwiękiem (i czy jest muzyka - to ważne, bo wersja DOSowa miała muzykę w formacie CD audio) na współczesnych komputerach (XP/Vista/7), niezbyt jestem chętny ryzykować te 2,99€?
I może mi ktoś powiedzieć, czy Sin ze Steama zawiera dodatek Wages of Sin?

PS Jak nie będzie jakiejś powalającej oferty po 19-tej, to zaszaleję i kupię dodatki do Majesty 2, co tam. A potem ustawię limit na karcie na 0, żeby mnie jakiś Daily Deal nie skusił :D.

EDIT Widzę, że nic dla mnie nie ma na dzisiejszym dealu, zatem wrzucam dodatki do Majesty 2 do koszyka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Nexusa, jeśli ktoś lubi kosmiczne strategie. Z grą jest tylko jeden problem - nie ma właściwie żadnego tutoriala, a jest dość trudna. Mimo to gra się świetnie.

PS Wygląda na to, że nie ma dnia z powtórkami promocji, szkoda. Zdecydowałbym się w końcu na Portala 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 19:19, Feallan napisał:

PS Wygląda na to, że nie ma dnia z powtórkami promocji, szkoda. Zdecydowałbym się w końcu
na Portala 2.

Powtórka z 3 dniowej promocji? Bez przesady. Poza tym, za trzy tygodnie będziesz miał powtórkę z rozrywki, tylko tym razem trwającą ponad 2 tygodnie.

A co do dzisiejszych obniżek - jedynie Divinity II mnie interesuje. Ale poczekam do grudniowej promocji, może spadnie cena bazowa/dadzą większą zniżkę. I tak mam w co grać do wakacji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować