Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

mam pytanko, bo teraz są urodziny MM czy coś takiego ktoś zauważył jakieś promocje gier, ale na X360? Bo ja dopiero będę miał okazje iść w sobotę, a jestem ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:53, syriusz.b napisał:

mam pytanko, bo teraz są urodziny MM czy coś takiego ktoś zauważył jakieś promocje gier, ale
na X360? Bo ja dopiero będę miał okazje iść w sobotę, a jestem ciekawy :)

Dopiero od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę, otóż jeśli ktoś ostatnio był MM lub Empiku to czy widział Ghost Recon Advanced Warfighter 2, jeśli tak to ile kosztowała ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:01, Bratek196 napisał:

Mam wielką prośbę, otóż jeśli ktoś ostatnio był MM lub Empiku to czy widział Ghost Recon Advanced
Warfighter 2, jeśli tak to ile kosztowała ??????

A w jakim mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 10:29, axe1971 napisał:

Na Allegro Cenega wystawia Obliviona - Edycja Kolekcjonerska (100 sztuk) za 34,90.
Polecam się spieszyć! :)

Dzięki za info, skorzystałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 10:29, axe1971 napisał:

Na Allegro Cenega wystawia Obliviona - Edycja Kolekcjonerska (100 sztuk) za 34,90.
Polecam się spieszyć! :)


Tylko że to jest angielska Edycja Kolekcjonerska niestety :/ Szkoda w sumie trochę, ale za taką cenę .... może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 10:59, Marko Pele napisał:

> Na Allegro Cenega wystawia Obliviona - Edycja Kolekcjonerska (100 sztuk) za 34,90.

> Polecam się spieszyć! :)

Tylko że to jest angielska Edycja Kolekcjonerska niestety :/ Szkoda w sumie trochę, ale za
taką cenę .... może

Polska jest w sklepie Cenegi :D - ale tam namęczyć się trza okrutnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 11:04, axe1971 napisał:

> > Na Allegro Cenega wystawia Obliviona - Edycja Kolekcjonerska (100 sztuk)
za 34,90.
>
> > Polecam się spieszyć! :)
>
> Tylko że to jest angielska Edycja Kolekcjonerska niestety :/ Szkoda w sumie trochę, ale
za
> taką cenę .... może
Polska jest w sklepie Cenegi :D - ale tam namęczyć się trza okrutnie ;)


No i do tego jak widzę w cenie 159 zł :D Czyli lepiej przeboleć że poradniki - instrukcje są po Angielsku. No i że trzeba ściągać łatkę polonizującą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsletter przyszedł mi z Wirtusa, oto gry: Wiedźmin PL + smycz ("Każde zamówienie na grę Wiedźmin złożone w naszym sklepie do 26.10.2007 premiowane będzie smyczą z logiem gry Wiedźmin, dodatkowo wśród osób które zamówią grę Wiedźmin przed premiera rozlosujemy 50 kolekcjonerskich KUFLI z logiem gry".) - 79,00; TES IV: Oblivion - Edycja Kolekcjonerska - 39,90; Twierdza 2 Deluxe PL - 19,90; Call of Duty 4: Modern Warfare PL - 78,90;
Unreal Tournament 3 - 99,90; Half-Life 2: The Orange Box - 108,90; Football Manager 2008 PL - 78,90.
I to wszystko. Mnie interesi tylko Twierdza 2 Deluxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:22, reykan napisał:

Są już jakieś duże promocje w związku z urodzinami MM?

W łodzi nie ma NIC a NIC - są star wars na dvd po 29,90 ale wydania jednopłytowe - na aukcjach są po 34 - 2 płytowe... z gier nie ma żadnych promocji - podobnie jak w empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:22, reykan napisał:

Są już jakieś duże promocje w związku z urodzinami MM?

W gazetce ze Szczecina też widzę, że o kant rzyci te urodziny. Nie ma nic ciekawego, a napisy w stylu okazja są wręcz żenujące, patrząc na cenę. Kilka ciekawostek jest, ale nie widziałem nic fajnego związanego z grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie, skąd można ściągnąć ten darmowy patch polonizujący do Obliviona? Bo cena angielskiej kolekcjonerki zachęca, tylko coś nie widzę na stronie C* tego patcha. Chyba, że źle szukam. Chyba, że już nie jest darmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować