Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Nie idzie bezpośrednio z linka bo lubi wywalić błąd serwera, ani z poziomu programu :D. Widzę, że jest Metro 2033 po 2,50 euro... :]. Amnesia ma wielką przecenę ! AŻ 0 % ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to właśnie Metro jest aż 0%. :) Ale skoro mówisz, że za 2.50 EUR to biorę w ciemno! Wszelkie problemy wynikają pewnie z nowego layoutu.
Ja pierdziele, przez 14 dni takie promocje... Przecież ja na bruku wyląduję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 19:45, nightfaler napisał:

Lol wszystko wygląda tak smacznie, a ja z powodu durnych mandatów nie mam na nic kasy
;/


A weź napraw samochód i opłać OC na pół roku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba nie wytrzymał żeby nic nie kupić. U mnie też z kasą nie najlepiej, kupno świątecznych prezentów dla rodziny mocno się odbiło na moim budżecie, ale mimo wszystko coś wyskrobię na najlepsze okazje. :)

PS Ale Steam zamula. Pewnie cały świat czekał na 19:00....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odświeżyć tego steama. Mój prezent to:

25% zniżki na dowolną grę na Steam wydaną przez Valve.
Z wyłączeniem tytułów wydanych po 2 Styczeń 2012.

(Ważne od 2 Styczeń 2012 do 1 Marzec 2012)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co dostałem, bo po wejściu w steam inventory niby nic nie mam, nic się nie wyświetla(po za przedmiotami z TF2, a tych też nie mogę przejrzeć, fakt, że grę odinstalowałem)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 20:19, rtyrtyrty napisał:

A ja nie wiem co dostałem, bo po wejściu w steam inventory niby nic nie mam, nic się
nie wyświetla(po za przedmiotami z TF2, a tych też nie mogę przejrzeć, fakt, że grę odinstalowałem)


Nie przejmuj się, mam identycznie. Myślę że do jutra się wyrobią i będzie wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał? Że niby za free? To jakieś wymagania trzeba spełnić, coś zrobić czy po prostu steamowcy ''mają fajnie'' i dostają losowe prezenty jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie są określone osiągnięcia w grach i za każde dostajesz prezent, jakieś zniżki, gry. Miał farta :p
Z tego co pamiętam będzie tak do 1 stycznia, ale nie wiem, a nie sprawdzę, bo Stema się wiesza. Dzisiaj jest jedno banalne, a 4 (?) do gier, których ja akurat nie mam :) Więc powinienem mieć 1 prezent, jak dostanę to zobaczymy co tam się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować