Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2011 o 13:36, LESZ3u napisał:

Wystarczy wpisać losowy kod pocztowy z USA.


A to nie jest jakoś sprzeczne z regulaminem Steama? Nie chciałbym później się dowiedzieć, że Deus mi się nie należy i zabiorą mi go z konta. o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dwie kwestie! Wiecie moze w jakich cenach stoją teraz zestawy Move w Media, empiku i innych tego typu sieciowkach? Druga kwestia dotyczy Old Republic - gdzie pudelko dostac najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupujesz na Amazonie, otrzymujesz ją w postaci kodu, który aktywujesz na Steam. Sam kod nie jest objęty żadną blokadą rejonową, więc nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 15:36, LESZ3u napisał:

Grę kupujesz na Amazonie, otrzymujesz ją w postaci kodu, który aktywujesz na Steam. Sam
kod nie jest objęty żadną blokadą rejonową, więc nie ma się czego bać.


Dzięki, kupiłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 14:16, Dared00 napisał:

Szybko, dajcie mi tu tych ludzi, którzy mówili, że jestem idiotą, bo nie kupiłem BF3 w preorderze. Chcę im parsknąć w twarz śmiechem.


Wiesz, oni mają Powrót do Karkand za friko, ty musisz dopłacić 50 złotych. Co nie zmienia faktu że inicjatywa zacna.

Za te promocje EA ma plusa :D Niech tylko na Xbox/PS3 ceny spadną o 50% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 15:00, Smooqu napisał:

Wiesz, oni mają Powrót do Karkand za friko, ty musisz dopłacić 50 złotych. Co nie zmienia
faktu że inicjatywa zacna.

Nawet z Karkandem wychodz o 20 zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karkand 50 zł, BF3 67zł co daje 117 zł.
Ja za swoją limitę pre ordera dałem 109 ;)

Dnia 24.12.2011 o 15:03, Dared00 napisał:

Szybko, dajcie mi tu tych ludzi, którzy mówili, że jestem idiotą, bo nie kupiłem BF3 w preorderze. Chcę im parsknąć > w twarz śmiechem.


Starczy że oni brechtają z Ciebie przez 2 miechy, i będą to robić dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 16:54, Mafioso_PL napisał:

Karkand 50 zł, BF3 67zł co daje 117 zł.



Nie nie nie!

BF 3 jest za 59,95 zł ;) więc źle liczysz bo na stronie jest błąd.
Jeśli dla Ciebie -50% z kwoty 119zł,90zł wynosi 67zł to coś kiepsko u Ciebie z matematyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem kilka dni przed świętami i akurat sprawdzałem między innymi Skyrima,kosztował wtedy 149.90 bodaj,więc się nie napalaj za bardzo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 23:05, Chlorofil napisał:

Nie wie ktoś ile aktualnie w sklepie Empik kosztuje Skyrim ?


Widziałem ostatnio, że obniżyli cenę do 119 zł :) a ja dzień przed premierą kupiłem w Saturnie za 111 zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 20:53, Mafioso_PL napisał:

Nie kiepsko u mnie z matematyką, tylko taka cena jest podana w newsie na GOL ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=64782).
Osobiście nie sprawdzę, gdyż mam ceny w € ;)
Tak czy inaczej - i tak zapłaciłem 99groszy taniej :D


Ale ja sprawdziłem kupując i płacąc 59,95 zł. A to, że jest gdziekolwiek podane to nie oznacza, że portale dobitnie to sprawdzają. A jeśli chodzi o promocję to już nie pierwszy raz GOL się myli. Przykład na początku promocji podawali, że Dead Space 2 jest za 67 zł z groszami, a sam zapłaciłem wówczas za niego 26,90zł. Więc widać jak powierzchownie te portale sprawdzają ceny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usiłuje skorzystać z promocji na steam i kupić Borderlandsa. Mam środki na koncie paypal ale gdy próbuje je przelać to steam karze mi powiązać karte kretydową lub debetową z kontem paypal. Jest to niemożliwe ponieważ tak owej nie posiadam (mam tylko zwykłą kartę płatniczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile kojarzę, to Steam wymaga zweryfikowanego konta na PP. Czyli niestety musisz powiązać kartę (na pewno nie masz debetówki?) z kontem na PP, wtedy Ci ściągną z niej bodajże 6,50PLN i konto będzie zweryfikowane (jeśli oczywiście płatność przejdzie). Jak nie masz karty debetowej/kredytowej, to może załóż sobie "kartę wirtualną" (oferuje coś takiego m.in. mBank) albo taką do płatności przez Internet (było chyba kiedyś coś takiego w CDA, z bodajże BZWBK), które PP zobaczy jako "debetówki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 17:02, Blackhand napisał:

O ile kojarzę, to Steam wymaga zweryfikowanego konta na PP. Czyli niestety musisz powiązać
kartę (na pewno nie masz debetówki?) z kontem na PP, wtedy Ci ściągną z niej bodajże
6,50PLN i konto będzie zweryfikowane (jeśli oczywiście płatność przejdzie)

Karta do weryfikacji konta nie jest potrzebna - wystarczy zwykłe konto z banku. Wtedy dostajemy od PayPala na konto dwa przelewy po parę groszy i musimy podać obie kwoty w jakimś tam okienku. Czy jakoś tak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować