Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Midweek Madness na STEAM - Portal 2 + Perpetual Testing Initiative za 5,09 euro i Alan Wake za 13,99 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tyczy okazji w Empiku w związku z sprzedażą gry używanej i promocji jak sprzedam 3 gry używane to kupię grę w ekstra cenie. Np. tam jest Wiedzmin 2 i pod tym EXTRA CENA 9,99. To dobrze rozumiem,że sprzedając te 3 gry dostanę Wieśka za 10 zł ,czy dostanę żniżkę za 10zł?
Bo 2 razy miałem przypadki,że była ekstra cena i napisane 39,99 ,a okazało się ,że gra była zniżona o 39,99 zł jakoś.
Wiem,czytanie z zrozumieniem, ale empik w tym mistrzem nie jest.
Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do empiku i zapytaj, ewentualnie zadzwoń lub napisz maila jeśli nie jest to według ciebie zrozumiale napisane. To RACZEJ lepsze wyjście niż pytanie tutaj kogoś. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to widziałem tą ofertę i chodzi o to, że dajesz im 3 gry z listy, a Wiedźmina masz za dychę, ale nie otrzymujesz kasy za "sprzedane gry". Przy czym najlepiej zadzwoń, będziesz pewny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest dokładnie taka jak opisuje Barsum. Zwolniłem się 5 maja z tego syfu, więc wiem :)
3 gry z listy, a Wiedźmin za dychę. Chociaż biorąc pod uwagę, że kosztuje około 130 złoty, to szkoda trzech gier, tym bardziej, że to jednak lepsze tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 01:16, Kamiloos napisał:

W gazetce Media Expert obowiazujacej od 16 maja jest Diablo 3 za 155 zl.

Jakim cudem tego sklepu nie ma w Bdg? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 01:16, Kamiloos napisał:

W gazetce Media Expert obowiazujacej od 16 maja jest Diablo 3 za 155 zl.


Gdzie ją wyhaczyłeś? Na stronce ME znalazłem tylko ofertę do 15 maja :/ Orientujesz się, czy podana przez Ciebie cena będzie obowiązywała we wszystkich sklepach tej sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce 16% rabatu na empik.com (na książki only), to proszę łapać kod 6677dd.
Kto pierwszy, ten lepszy :)

"Wpisz kod rabatowy 6677dd przy składaniu zamówienia na produkty objęte promocją, o łącznej wartości min. 70zł, a otrzymasz 16% rabatu.

Rabat obowiązuje na zakup książek z katalogu książki krajowej dostępnego pod adresem www.empik.com/ksiazki, z wyłączeniem produktów: z dostępnością równą "przedsprzedaż" oraz z katalogu "Podręczniki szkolne".

Rabat jest jednokrotnego użytku. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i kodami empik.com.

Promocja dotyczy zamówień złożonych na stronie www.empik.com w dniach od 10 maja (od godziny 00:01) do 13 maja (do godziny 23:59) 2012 roku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 11:45, Abi_Dalzim napisał:

Kto pierwszy, ten lepszy :)


Dla Ciebie też "utargowali" 16% rabatu? I nawet kod się zgadza, więc chyba nie ma takiego pośpiechu. Byle zdążyć przed północą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 12:06, conradzik napisał:

Dla Ciebie też "utargowali" 16% rabatu? I nawet kod się zgadza, więc chyba nie ma takiego pośpiechu.

Ha, i upadł mit o mojej wyjątkowości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Gdzie i kiedy najlepioj kupic diablo 3? Teraz, w dniu premiery, czy po premierze? Gdzies w necie, czyw sklepie? Mam 161zl tylko wiecej nie narucham ;/ Jak to jest z tym media expert? 15 bedzie za 155zl ? PRosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, a jest szansa, ze w dniu premiery kupie w media markt, lub media expert za 161zl? Czy moge narazie pomarzyc? Ewentualnie w tesco lub w cerrufrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, a to w obojetnie w jakim miescie? Wszedzie w dzien premiery bedzie po tyle? Czy w roznych miastach moga sie roznic ceny? Po premierze zdrozeje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować