Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2012 o 10:47, knopfler napisał:

> Zakładając, że zrobimy zakupy na amerykański adres to czy klucze które otrzymamy
nie
> są przeznaczone tylko na amerykański rynek i przy próbie dodania ich do STEAM -
na europejskim
> koncie, będzie problem?
Nie będzie problemu.


Na pewno nie będzie bana albo coś? Bo słyszałem, że klucze które pochodzą z np z Ameryki, w Europie są banowane. Była kiedyś taka afera z MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:00, Pudzilla napisał:

Na pewno nie będzie bana albo coś? Bo słyszałem, że klucze które pochodzą z np z Ameryki,
w Europie są banowane. Była kiedyś taka afera z MW3.

Na Originie tak jest, na Steamie zależy - ja mam taki kluczyk od MW3 kupiony z 3 dni po premierze i do dziś gram.
A słyszałem, że niektórzy dostają bana parę dni po - ale to się chyba dzieje tylko wtedy, jak ten klucz był przez sprzedawcę skradziony/kupiony skradzioną kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 22:00, Pudzilla napisał:

Na pewno nie będzie bana albo coś? Bo słyszałem, że klucze które pochodzą z np z Ameryki,
w Europie są banowane. Była kiedyś taka afera z MW3.


Mam parę gier z kluczy na moim koncie, w tym bodajże 3 z amerykańskiego Amazona. Nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka Diablo III i jest z trójmiasta, to dziś widziałem w Medisonie w Gdańsku, sklep Sferis. Mieli zwykłe i kolekcjonerskie wydania po normalnych cenach.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Greenmangaming rozdają za darmo Disciples II. Tym bardziej, że później będzie można go wymienić na kredyt.

"If Disciples 2 isn''t your thing, don''t fear! From Saturday, you''ll be able to trade in Disciples for $5 / £3 credit towards ANY game on the site."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszył nowy pakiet gier indie w postaci Bundle in a Box. Czemu o tym piszę? A bo gram.pl nie napisało, a pakiet jest o tyle ciekawy, że tematyczny. A tym razem padło na przygodówki. Polecam, bo zacne tytuły tam umieszczono, jak chociażby Gemini Rue.
http://bundle-in-a-box.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 18:27, Karfein napisał:

Ruszył nowy pakiet gier indie w postaci Bundle in a Box. Czemu o tym piszę? A bo gram.pl
nie napisało, a pakiet jest o tyle ciekawy, że tematyczny. A tym razem padło na przygodówki.
Polecam, bo zacne tytuły tam umieszczono, jak chociażby Gemini Rue.
http://bundle-in-a-box.com/


A Gemini Rue to nie było kiedyś w Humble Indie Bundle albo jakimś innym Indie Royale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 21:34, Latniak napisał:

A Gemini Rue to nie było kiedyś w Humble Indie Bundle albo jakimś innym Indie Royale?

Gemini Rue było bodaj w pierwszym Indie Royale. Ben There, Dan That! + Time Gentlemen, Please! również gdzieś się pojawiło.

W Daily Dealu pojawiła się nowa Alicja. Cena: 10€ / 6$ / 3£.

Znalazłaby się jakaś życzliwa duszyczka z UK, która mogłaby mi to kupić :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 21:58, Mordant napisał:

Gemini Rue było bodaj w pierwszym Indie Royale.


Właśnie mnie się pierwsze IR ominęło, więc z radością powitałem Adventure Bundle. Ludzie mówią, że dla samych pozostałych tytułów pakiet warto kupić - nie mogę tego jeszcze jednak potwierdzić, bo nie zdążyłem nawet zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steam mnóstwo przecenionych gier m.in. indie np. Psychonauts za 4,5€, Binding Isaac za 2€, Braid za 2,25€ i inne. Promocja kończy się 2 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 00:48, Nufiko napisał:

Na steam mnóstwo przecenionych gier m.in. indie np. Psychonauts za 4,5€, Binding
Isaac za 2€, Braid za 2,25€ i inne. Promocja kończy się 2 czerwca.


Eee, skoro indie gry poprzeceniali to liczyłem na Dear Esther, ale niestety nic z tego :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 22:53, Outlander-pro napisał:

Eee, skoro indie gry poprzeceniali to liczyłem na Dear Esther, ale niestety nic z tego
:F

Niedawno przeciez było o 50%. Tydzień temu czy 2. Jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2012 o 08:27, Karanthir666 napisał:

Niedawno przeciez było o 50%. Tydzień temu czy 2. Jakoś tak.


Argh, kompa naprawiłem dopiero kilka dni temu, że też musiałem to przegapić >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu już jest wiadome wszem i wobec, ale na GOGu można odblokować sobie za free pierwszego Wiedźmaka ed. rozszerzoną, jeśli ktoś ma klucz gry. Dokładnie tak jak to było niedawno z W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować