Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Po co czekać na GW - przecież istnieje coś takiego jak demo :). Poza tym mam takie dziwne przeczucia, że w GW może się też pojawić SII 10-lecie (skoro Painkiller będzie, to czemu nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nie orientuje się ktoś w jakiej cenie w sklepach wielkopowierzchniowych ( jak to ładnie brzmi...) w Krakowie znajduje się Rome: Total War Antologia w platynie? Chodzi mi o MM, Saturn, Empik, Real itp. I nie piszcie że na gram.pl jest taniej bo o tym wiem ale interesują mnie tylko hipermarkety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 19:05, swietlik94 napisał:

> Jak masz kasę to bierz :) Ja bym brał gdybym takową posiadał ;]
Ja też się tak wyrażę.


I także nabijesz kolejnego posta, nie??...:/

A poza tym, śa moze jakieś ciekawe promocje na gry w MM Kalisz??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 19:06, Kryszek napisał:

> > Jak masz kasę to bierz :) Ja bym brał gdybym takową posiadał ;]
> Ja też się tak wyrażę.

I także nabijesz kolejnego posta, nie??...:/

A poza tym, śa moze jakieś ciekawe promocje na gry w MM Kalisz??:P

Wystarczy wejść na stronę Media Marktu i wybrać odpowiedni market, a potem zobaczyć gazetkę. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie MM będzie trochę rzeczy związanych z grami, lecz niestety nic na PC (poza grami dla dzieci) ale chyba i tak się przejadę w weekend :), wiem że już przed świętami i tak nie zacznę pracy magisterskiej, ani nie zrobię projektu księgi HACCP, więc mogę przy okazji zahaczyć o MM jak będę babcię odwiedzał :)
http://www.mediamarkt.pl/szczecin/gazetka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 20:43, jaki of blade napisał:

Sa jakieś fajne promocje w MM kielce? Może HAlf-life 2?


Half-Life 2 można kupić w serii EA Classic za 49,90 złotych a jakiejś promocji pewnie troszeczkę taniej. Jednak nie warto tego robić, gdyż jeśli będziesz chciał zagrać w dodatek Episode Two będziesz zmuszony do kupna Orange Boxa a tam przecież H-L2 się już znajduje. Orange Box można gdzieniegdzie kupić za 100zł. a masz tam pięć gier w jednym pudełku. Tak więc zakup samej podstawki odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 10:26, Evil Khan napisał:

W Empiku będzie XboX 360 Arcade za 799 zł - warto brać ?


szczerze - Arcade + dysk 20GB (ok. 250 zł) = 1050 (bez złotówki ;p), czyli masz praktycznie Premium taniej od Premium. Czy się opłaca? Nawet bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, co ja bym dał, za 1399zł w banku. Xboxiak + GoW + Crackdow, i już nie ma mnie na całe święta. :) Niestety, za młody jeszcze jestem, a tak bardzo chciałbym pracować i mieć większą ilość gotówki :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:08, Harvenar napisał:

Ahh, co ja bym dał, za 1399zł w banku. Xboxiak + GoW + Crackdow, i już nie ma mnie na całe
święta. :) Niestety, za młody jeszcze jestem, a tak bardzo chciałbym pracować i mieć większą
ilość gotówki :<


Jak zaczniesz pracować i poczujesz ile naprawdę warte są pieniądze odechce Ci sie takich zabawek ;)

Czy ma ktoś informacje na temat promocji w najwiekszych sklepach w okolicach Szczecina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właściwie jak przeczytałem tą nazwę tematu to zrozumiałem przez to że mają być jakieś okazje i wyprzedaże. Jak ktoś coś wie to niech napisze??? Na przykład kiedy mają być te promocje. :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:45, muniok napisał:

A właściwie jak przeczytałem tą nazwę tematu to zrozumiałem przez to że mają być jakieś okazje
i wyprzedaże. Jak ktoś coś wie to niech napisze??? Na przykład kiedy mają być te promocje.
:)xDS

jeśli jestes ciekawy odsyłam do strony mediamarkt.pl i tam ustaw sobie swoje miasto z MM jak masz i .. kliknij na gazetke
jesli jestes ciekawy kiedy będą jakies promocje w innych sklepach to po prostu odwiedz ich strony www
- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:43, Flesh00er napisał:

Pytanie: Wie ktoś czy jest już dostępna Kolekcja Wszech Czasów Neverwintera i ile kosztuje?
Bo nie mogę się doszukać informacji :)


Dziwna sprawa, bo jeszcze kilka dni była dostępna gazetka na stronie MM, a w niej odpowiedź na Twoje pytanie, ale teraz już nie :/ Jeżeli dobrze pamiętem, była to cena w granicach 139 zł, co uważam za nader ciekawą okazję i mam tylko nadzieję, że po świętach zostanie we Wrocławiu chociaż jedna sztuka dla mnie ;] Ale jakoś cicho z Kolekcją Wszechczasów HoM&M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować