Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

GamersGate ma nową usługę pozwalającą na granie za darmo w porządne gry w zamian za obejrzenie minuty reklam podczas uruchamiania - VOID. Obecnie usługa jest w Polsce niedostępna.

Na facebookowym profilu GG pojawiła się nowa wypowiedź ich pracownika. Wynika z niej, że start VOID w danym kraju jest uzależniony od tego ile osób z owego kraju doda swój email do pola "sing up here". Po osiągnięciu odpowiednio wysokiego progu uznają, że usługa się zwróci i ją uruchomią. Także namawiajcie wszystkich do zapisywania się! Jeśli reklamodawcy zobaczą duża listę potencjalnych klientów jest szansa na darmowego Risena i wiele innych dobrych gier:)

http://www.gamersgate.com/void


Lista gier: www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=38273193&postcount=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 22:24, buggeer napisał:

GamersGate ma nową usługę pozwalającą na granie za darmo w porządne gry w zamian za obejrzenie
minuty reklam podczas uruchamiania - VOID. Obecnie usługa jest w Polsce niedostępna.


Niezła sprawa. Newsmani gram.pl mogliby się tym zainteresować i rozpowszechnić info.
Ja tam swój mail już dodałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 19:35, Dared00 napisał:

> Nowy Humble Bundle. I niezły!
>
> https://www.humblebundle.com/
Moim zdaniem, jest aż ZA dobry, bo wszystko z niego mam ;) Ale chyba dla samych soundtracków
kupię.


True dat! Sam OST z Bastiona, ahhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 19:13, cezaq napisał:

Nowy Humble Bundle. I niezły!

https://www.humblebundle.com/


Ehh zaje....

yyyyy...fajny:P

Wszystko na co zawsze chciałem zapolować w jednej paczce (Bastion + Psychonauts + Limbo) no to trzeba doładować paypala i zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Do tej pory nigdy nie miałem okazji kupowania Humble Bundle, ale ta paczka jest wyjątkowo interesująca. Wg. informacji ze strony do gier dodawane są ich klucze na Steam, tak? I Obecnie trzeba zapłacić prawie 7$ by paczka zawierała także Bastion, dobrze czytam?

Kiedy już zdecyduje się na zakup można część kwoty przeznaczyć na kilka działów. Czy jest jakiś zwyczajowy wybór czy panuje pełna dowolność?

Dzięki za odpowiedzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 20:16, KraczyKruk napisał:

Wg. informacji ze strony do gier dodawane są ich klucze na Steam,
tak?


Ta, do wszystkich gier.

Dnia 31.05.2012 o 20:16, KraczyKruk napisał:

I Obecnie trzeba zapłacić prawie 7$ by paczka zawierała także Bastion, dobrze czytam?


Ta.

Dnia 31.05.2012 o 20:16, KraczyKruk napisał:

Kiedy już zdecyduje się na zakup można część kwoty przeznaczyć na kilka działów. Czy
jest jakiś zwyczajowy wybór czy panuje pełna dowolność?


Sam możesz sobie ustawić, ile idzie do twórców, ile na Child''s Play i ile do ludzi od Humble Bundle.

Ale jest też domyślny podział.

Dnia 31.05.2012 o 20:16, KraczyKruk napisał:

Dzięki za odpowiedzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dorzucę info, że możesz teraz dać 1$. Powiedzmy, że za dwa miesiące chciałbyś dokupić Bastion, więc wtedy będziesz musiał dopłacić do tej kwoty, która w momencie Twojego zakupu była tą "minimum". I otrzymasz klucz oczywiście :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Byłby ktoś tak miły i kupiłby mi tego Budlea? Trochę mi spieszno, bo chcę się załapać na Bastion, a cena minimalną ciągle rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 20:48, Perry_Cox napisał:

Byłby ktoś tak miły i kupiłby mi tego Budlea? Trochę mi spieszno, bo chcę się załapać
na Bastion, a cena minimalną ciągle rośnie.


Jeśli satysfakcjonuje Cię zakup za 0,10$ to mogę to zrobić, bo naprawdę więcej na karcie nie mam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 21:00, Perry_Cox napisał:

A musiałbym Ci oddawać te 36 gr? ;)


Nope, daj mejla. Przy składaniu teraz zamówienia zobaczę czy mi starczy. Nie zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 21:05, Perry_Cox napisał:

macccry@gmail.com

Dzięki :)


Ok, kupić się udało. Ale obadaj, czy możesz samemu do tego dopłacić, żebyś wiedział. Zaraz prześlę URL z kluczem/giftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować