Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Ja tam wezmę, bo tak czy inaczej, taniej niż -75% nie będzie. W ogóle może nie być. Wolę nie ryzykować.
Liczyłem, że nic mnie nie złamie do czasu rozpoczęcia letniej wyprzedaży. Ech ten Steam... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, smutna historia. Naprawdę niemal się popłakałem i to filozoficzne rozważania.
A tak na poważnie, to mam w głowie listę gier które chce kupić. Znajdzie się niecałe 10 pozycji na które mnie nie stać a za -50/60/70/75% kupię na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 22:56, Kraju napisał:

Heh, smutna historia. Naprawdę niemal się popłakałem i to filozoficzne rozważania.
A tak na poważnie, to mam w głowie listę gier które chce kupić. Znajdzie się niecałe
10 pozycji na które mnie nie stać a za -50/60/70/75% kupię na pewno.

Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, które pomaga ogarnąć się w tym szale zakupów. :) Sam przygotowałem sobie taką listę tytułów na które będę specjalnie polował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 22:56, Kraju napisał:

Heh, smutna historia. Naprawdę niemal się popłakałem i to filozoficzne rozważania.
A tak na poważnie, to mam w głowie listę gier które chce kupić. Znajdzie się niecałe
10 pozycji na które mnie nie stać a za -50/60/70/75% kupię na pewno.

Tu nie ma nad czym płakać, tu trzeba się brać do roboty :) 10 gier to jest multum grania, choćby nawet nie były jakimiś kobyłami. Naprawdę w pewnym wieku czas na granie to jest niebywały luksus - w ogóle czas wolny. Ja niby jeszcze pomnika na cmentarzu sobie nie kupuję (27 wiosen na karku), ale już teraz mogę jedynie pozazdrościć innym możliwości pogrania w fajne gierki :D A jeszcze nawet dziecka nie mam... ani żony... a dziewczyna też nie jest jakoś specjalnie wymagająca czasowo :) I ponoć ma być jeszcze gorzej! (już tylko gorzej) ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 00:13, Hartus napisał:

Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, które pomaga ogarnąć się w tym szale zakupów. :)
Sam przygotowałem sobie taką listę tytułów na które będę specjalnie polował.

Nie bez kozery nazywa się to "szał zakupów" :) Marketingowcy wiedzą jak przekonać klientów, że jednak potrzebują jeszcze tej dodatkowej rzeczy albo że po takiej cenie to jest okazja, jakiej nie można zmarnować, wszak już się więcej nie powtórzy. To są takie triki, że człowiek wyłącza myślenie i działa instynktownie, impulsywnie - a im o to właśnie chodzi. Bo jakby jeden z drugim pomyślał, czy dana rzecz rzeczywiście mu się nada, to by sprzedaż wszystkiego zaraz siadła o kilkadziesiąt procent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 01:27, PinKee napisał:

I ponoć ma być jeszcze gorzej! (już
tylko gorzej) ^_^

Bo ja wiem czy gorzej? Ja w sumie z wiekiem mam coraz więcej czasu. Bo z jednej strony śpię mniej o jakąś godzinę-dwie niż kilka lat temu, z drugiej znacznie częściej jadam w knajpach (odpada gotowanie), większość rachunków płaci się sama przez zlecenia stałe itd, więc czasem nawet dochodzi do tego, że nie mam co ze sobą wieczorem zrobić. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 01:27, PinKee napisał:

I ponoć ma być jeszcze gorzej! (już tylko gorzej) ^_^

Tak, będzie gorzej. Ja gram tylko w nocy (kosztem snu) lub czasamie w weekendy jak syn jakąś bajkę ogląda (bo inaczej nie mam szans).
Więc jeżeli planujesz mieć rodzinę i nie mieszkać samotnie, to szykuj się na znacznie ograniczoną ilość grania.

Ale wtedy będziesz postępował tak jak ja z promocjami - 10 razy przemyślisz zanim coś kupisz :)
Ja kupuję bardzo mało gier (około 4-5 rocznie), bo wiem, że większej ilości nie będę w stanie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze gry są na szczęście krótkie. :D Sam jestem studentem, ledwo sesja mi się skończyła, a tu jeszcze Euro trwa. Przez tydzień praktycznie żadnej gry nie włączyłem, ale niedługo trochę czasu wolnego to coś się na pewno przejdzie. Czy 10 gier jest potrzebne na raz? Nie, ale w końcu kiedyś znajdzie się czas aby chociaż w nie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 14:35, Harrolfo napisał:

Muve.
Pomarańczowa Kolekcja Klasyki - 3 gry w cenie 1.
http://muve.pl/pages/search?query=pkk+promocja+3za1


Niestety nic ciekawego dla mnie, też widziałem mail, ale z ciekawości zobaczcie jedno:

Gdy wrzucimy te 3 tytuły to zmienia się cena na każdą grę na 8.33 zł, a gdy wrzucimy czwartą, piątą... to też każda po tyle będzie. Jakieś niedopatrzenie? Brać hurtowo i sprzedawać na alledrogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie zeszłoroczne Staycation na GOG? Nawet jeśli nie, to teraz wymyślili coś zupełnie innego - codziennie, do 5 lipca, tu: http://www.gog.com/en/page/2012_summer_promo będzie można zagłosować, która z gier będzie przeceniona o 60% a która - o 40% w ciągu doby po zakończeniu głosowania. Na pierwszy ogień - Myst Masterpiece Edition vs The 7th Guest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 21:54, Torquemada_Varenkorn napisał:


Sry za offtop, ale opłaca się BC2 kupować, bo nie wiem czy wszyscy już ludzi na 3 czy ludzi aż tak origin zniechęca:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 21:58, Marekvader napisał:

Sry za offtop, ale opłaca się BC2 kupować, bo nie wiem czy wszyscy już ludzi na 3 czy
ludzi aż tak origin zniechęca:)?


Opłacać się opłaca, moim zdaniem gra się fajniej niż w 3 (chociaż BC2 jest mniej skomplikowane), ale nie wiem czy ludzie grają, bo dawno nie wchodziłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 22:00, Feallan napisał:

Opłacać się opłaca, moim zdaniem gra się fajniej niż w 3 (chociaż BC2 jest mniej skomplikowane),
ale nie wiem czy ludzie grają, bo dawno nie wchodziłem. :)


W takie gry zawsze ktoś gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 21:58, Marekvader napisał:

Sry za offtop, ale opłaca się BC2 kupować, bo nie wiem czy wszyscy już ludzi na 3 czy
ludzi aż tak origin zniechęca:)?


Moim zdaniem, opłaca się. Ostatnio, w przerwie od BF3, włączyłem na godzinkę BC2 i na brak serwerów nie narzekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała garstka ciekawych promocji:

Batman Arkham City Download £4.99 ( http://www.gamefly.co.uk/Download-Batman-Arkham-City-UK/5002191/) Kod: HOTUK0611 obniża cenę do £4.49.

From Dust Download £2.99 http://www.gamefly.co.uk/Download-From-Dust-UK/5002447 Kod: HOTUK0611 obniża cenę do £2.69.

Worlds of Ultima 1&2 za darmo na GOGu:
http://www.gog.com/en/gamecard/worlds_of_ultima_the_savage_empire
http://www.gog.com/en/gamecard/ultima_worlds_of_adventure_2_martian_dreams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować