Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2012 o 19:10, Jedimax napisał:

L.A Noire - 7.5 euro (Szczerze polecam, niezła gra ze świetną fabułą)


Wersja z DLC za 10 euro.

Amerykanie płacą 7,5 dolara za wersję z DLC i 5 dolarów za zwykłą wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 19:33, Feallan napisał:

Amerykanie płacą 7,5 dolara za wersję z DLC i 5 dolarów za zwykłą wersję...

U Angoli ceny są następujące: 4.99 / 6.24 funta, tak więc o dziwo przelicznik bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 20:03, Mordant napisał:

Na raptr.com rozdają kupon steamowy na -75% Serious Sam 3: BFE.
http://raptr.com/rewards/75-percent-off-serious-sam-3-bfe

Kupon ważny do 1 sierpnia, więc zapewne zapewne załapie się na Summer Sale.

A co ma piernik do wiatraka, zniżki się nie sumują. Podczas przeceny na dany tytuł np. 50% off, wykorzystując kupon 75% upustu cena zostaje zmniejszona o te 75% ale od standardowej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 20:34, DarkWolf_PL napisał:

A co ma piernik do wiatraka, zniżki się nie sumują. Podczas przeceny na dany tytuł np.
50% off, wykorzystując kupon 75% upustu cena zostaje zmniejszona o te 75% ale od
standardowej ceny.

Obniżki się mnożą przez siebie.

Przy przecenie rzędu 50% i dodanym kuponie -75% otrzymujemy: 0,5*0,25 = 0,125. Czyli 12,5% bazowej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 22:45, SamFiniszer napisał:

Tak w ogóle jak odebrać tą nagrodę ? Przeszedłem na stronę z nagrodami, lecz po kliknięciu
w check your reward prosi mnie o dołączenie do raptr...

...musisz dołączyć do Raptr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by w koncu ten beznadziejny DRM usunac. Limit aktywacji bez mozliwosci ich odzyskania to dla mnie wieksza przesadza niz always online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę całkiem fajnych promocji na gry do ściągnięcia w Amazonie:

http://www.amazon.com/Best-Sellers-Video-Games-PC-Hardware/zgbs/videogames/229575/ref=pd_ts_zgc_vg_229575_morl?pf_rd_p=1367757922&pf_rd_s=right-5&pf_rd_t=101&pf_rd_i=507846&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=0VG7PZWD8WC5G5BTXA08

Jest ktoś chętny na Steam keya do Bioshocka 2? Pakiet obu części gry jest przeceniony i chętnie bym kupił, ale dwójkę już mam. Około 13 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg regulaminu gry cyfrowe na Amazon.com są tylko dla Amerykanów. Kupował ktoś tam coś z Polski? Jak to jest w praktyce? Inna sprawa jest, że ciągle denerwuje mnie takie dyskryminowanie różnych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 15:13, Kamil950 napisał:

Wg regulaminu gry cyfrowe na Amazon.com są tylko dla Amerykanów. Kupował ktoś tam coś
z Polski? Jak to jest w praktyce? Inna sprawa jest, że ciągle denerwuje mnie takie dyskryminowanie
różnych krajów.


Podajesz fałszywy adres z USA i kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 15:46, Feallan napisał:

> Wg regulaminu gry cyfrowe na Amazon.com są tylko dla Amerykanów. Kupował ktoś tam
coś
> z Polski? Jak to jest w praktyce? Inna sprawa jest, że ciągle denerwuje mnie takie
dyskryminowanie
> różnych krajów.

Podajesz fałszywy adres z USA i kupujesz.

A co z kartą płatniczą? Po niej nie rozpoznają, że jestem z Polski? Chyba, że można tam przez PayPal, ale może po nim też da się jakoś sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:44, Kamil950 napisał:

A co z kartą płatniczą? Po niej nie rozpoznają, że jestem z Polski? Chyba, że można tam
przez PayPal, ale może po nim też da się jakoś sprawdzić.


Przecież nie będą Cię za to ścigać. :) Jakiś koleś z Amazonu pisał (chyba na forum Steamgifts, jeśli dobrze pamiętam), że to ograniczenie dla USA jest tylko z powodu jakiś tam ich przepisów.

Pierwszą grę z Amazonu kupiłem w grudniu, aktywowałem na Steamie i wszystko elegancko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:44, Kamil950 napisał:

A co z kartą płatniczą? Po niej nie rozpoznają, że jestem z Polski? Chyba, że można tam
przez PayPal, ale może po nim też da się jakoś sprawdzić.


A i podobno najlepiej użyć adresu z Kalifornii, wtedy na pewno nie doliczy żadnych dodatkowych podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:51, Feallan napisał:

> A co z kartą płatniczą? Po niej nie rozpoznają, że jestem z Polski? Chyba, że można
tam
> przez PayPal, ale może po nim też da się jakoś sprawdzić.

Przecież nie będą Cię za to ścigać. :) Jakiś koleś z Amazonu pisał (chyba na forum Steamgifts,
jeśli dobrze pamiętam), że to ograniczenie dla USA jest tylko z powodu jakiś tam ich
przepisów.

Pierwszą grę z Amazonu kupiłem w grudniu, aktywowałem na Steamie i wszystko elegancko
działa.


Chyba niestety zmienili zdanie - http://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/vyz68/warning_do_not_buy_from_amazoncom_if_you_arent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować