Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dobra albo ja jestem taki tępy albo coś nie tak jest z wyprzedażą CDP

Bo niektóre ceny są dziwne ...

Saint''s Row 3 The Third (Premierowe) 59.99 zł
Gdy platynowa kolekcja tyle kosztuje więc mija się to z celem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłania się dokładność czytania ze zrozumieniem. CDP zaznaczyło że każdy sklep samodzielnie ustala cenę każdego z towaru. CDP na stronie podało tylko orientacyjne ceny. W poszczególnych sklepach nie muszą mieć swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś może z przecenionym na 29 zł Saint''s Row 3 na PS3?
CDP niby taką promocyjną kwotę podał, ale w żadnym sklepie nie zauważyłem chociażby delikatnie zmienionej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:20, Renzov napisał:

Spotkał się ktoś może z przecenionym na 29 zł Saint''s Row 3 na PS3?
CDP niby taką promocyjną kwotę podał, ale w żadnym sklepie nie zauważyłem chociażby delikatnie
zmienionej ceny.

Może w Media Markt? W gazetce widziałem że są gry na PS3 po 3 dyszki, ale u mnie w mieście ani śladu tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 20:12, Ifym napisał:

Może w Media Markt? W gazetce widziałem że są gry na PS3 po 3 dyszki, ale u mnie w mieście
ani śladu tej promocji.


W Media kiedyś był Sniper: Ghost Warrior po 3 dychy i różne gry po 4 (SF 4,UMvsC 3, DS 3). Tera już chyba tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest kłania się gdy jedyne co to widziałem stronę z lista gier i nie było tam info że sklepy mogą ustalić własą
To 10zl an SR 3 też cię zbawi gdy gra była na giermaszu za chyba 20-30zl zwykła i chyba 40-50 ES

Ale to tylko 30-40zł różnicy teraz ^^''''

Tak samo miały być giermasze w innych miastach i sprawa ucichła po Warszawskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 19:20, Renzov napisał:

Spotkał się ktoś może z przecenionym na 29 zł Saint''s Row 3 na PS3?
CDP niby taką promocyjną kwotę podał, ale w żadnym sklepie nie zauważyłem chociażby delikatnie
zmienionej ceny.


Nie, niestety promocja na tytuły konsolowe jest tylko na papierze. Nawet podane na stronie promocji sklepy albo gier nie mają albo nawet nie słyszały o tej promocji. Wyprzedaż tyczy się tylko tytułów na PC. Sam osobiście dość mocno poszukiwałem SR3 i dokopałem się do informacji, że cena obowiązuje do tytułów, które dany sklep ma w zapasie - nie będzie nowych dostaw w promocyjnych cenach.
CDP pochwalił się na fb zdjęciami (z niektórych sklepów), że jednak ta promocja jest - bo inaczej byśmy im nie uwierzyli - nic tylko się uśmiechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale o to chodzi że jak przypisze sobie do Steama to będę o tej grze pamiętaj, w przeciwnym razie najprawdopodobniej o niej zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ostatnio ktoś na thehut? Ostatnio gra doszła mi po 9 czy 10 dniach, teraz z kolei jutro mijają dwa tygodnie a gry nie widać. Tak czy siak kontaktować mogę się dopiero po miesiącu, ale chciałbym wiedzieć czy to normalne czy zły znak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz czytasz o darmowej grze na gmg? To już któraś z kolei darmowa gra, a po pewnym czasie można wymienić gry na "credit", którymi można kupić inną grę.
Gmg ma własny program capsule i w tym przypadku gra go wymaga(jakby byla to pod steam to niebylaby wymienialna na credit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że byłbym bardzo wdzięczny gdybyś objaśnił mi działanie całego systemu na gmg, tym z credits i kupowaniem gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 21:51, Kraju napisał:

Zapomniałem dodać, że byłbym bardzo wdzięczny gdybyś objaśnił mi działanie całego systemu
na gmg, tym z credits i kupowaniem gier.


Jest tak jak masz gry na koncie to przy niektórych masz link o nazwie Trade-in. Po kliknięciu w ten link wyświetla za ile możesz wymienić grę. Na dole twojego okna Your games masz też wartość wszystkich swoich gier + bilansu gotówki na koncie. Podczas zakupu gry możesz wybrać opcję trade in i wybrać które gry chcesz wymienić aby obniżyć cenę finalną. Sam wymieniłem ostatnio disciples i comandosa 3 na darksiders (tamte 2 dostałem za friko na różnym rozdawaniu gierek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować