Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2012 o 21:51, Kraju napisał:

Zapomniałem dodać, że byłbym bardzo wdzięczny gdybyś objaśnił mi działanie całego systemu
na gmg, tym z credits i kupowaniem gier.


To w miarę prostę. Zakładasz konto i "kupujesz gry" gdy są free, jak teraz , po pewnym czasie(nie wiem po jakim, ale często na forach informują o mozliwosci zamiany na kredyty) stają się wymienialne na kredyty i trzeba zamienić w swoim profilu na gmg używając trade-in przy danej grze, a potem zatwierdzić. Trzeba tego trochę pilnować, bo ilość kredytów za grę ulega zmianie, kiedyś darmowe Disciples2 były warte 5$, a teraz 3$. Ostatnio dodają też do tych darmowych zakupów kod na obniżke -20% oraz jest program "refer-friend", gdy zalozysz konto z linka to po wydaniu realnej kasy 2$ ty i referujacy dostajecie 2$, ale tego nie uzywałem.
A i przy zakladaniu konta mozna podac losowe dane osobowe, ale trzeba potem je skorygowac jakby trzeba bylo doplacic realna kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może w Empikach jakaś promocja na Mass Effect 3? U mnie w mieście Media Expert, stała cena 129 zł.
Najbliższy Empik mam 20km od mojego miejsca zamieszkania, więc gdyby ktoś coś wiedział .. byłoby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 13:09, MasterChiefGT napisał:

Wie może ktoś jak wygląda sprawa z tą wyprzedażą CDP w Krakowskim Saturnie i MM ?
Jakie są ceny i czy w ogóle jest ta promocja

Dziś byłem w Krakowskim Saturnie (więc pewnie to samo jest w MM) i promocja jest, ale wybór tytułów nie powala. Ogólnie eXtra Klasyka , TS i Platyny o połowe taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź bo jestem z okolic krk a płacić za dojazd prawie 15zł to nie bardzo mi się w ciemno opłaca ^^''

Może zakupie SR3 bo gra jest dość ciekawa i zwariowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 16:46, MasterChiefGT napisał:

Ok dzięki za odpowiedź bo jestem z okolic krk a płacić za dojazd prawie 15zł to nie bardzo
mi się w ciemno opłaca ^^''

Może zakupie SR3 bo gra jest dość ciekawa i zwariowana

T ood razu ci powiem, że w Saturnie nie było SR3, ani wiekszości ciekawszych gier z tej serii (min. Shoguna schowali :) ). Pełno Space Marine, Napoleonów , z TS Hard Resetów i Sonic Generations. Większośc tytułów z XK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dopiero co Widziałem chyba 2 tyg temu masę SR3 z Platyny hehe

To też fajne zagranie bo jestem skłonny zakupić tą grę ^^''
Ale jak jet okazja to nie można hehe

Z XK pewnie tez nie było Poważnego Sama HD gold :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 01:03, Reinvented napisał:

Jest może w Empikach jakaś promocja na Mass Effect 3? U mnie w mieście Media Expert,
stała cena 129 zł.
Najbliższy Empik mam 20km od mojego miejsca zamieszkania, więc gdyby ktoś coś wiedział
.. byłoby fajnie :)


Generalnie to troszkę spóźniłeś się na promocję. Nie pamiętam jak to z empikiem było ale na gram.pl i wirtusie pramocja była do 15-go (chyba).
Musi koniecznie być empik ? Chce Ci się jechać? ;-)
http://www.3kropki.pl/szukaj.php?s=mass

Spoiler

W momencie kiedy to piszę na PC jest za 82 - gdyby się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 19:21, Opal_P napisał:

> Generalnie to troszkę spóźniłeś się na promocję. Nie pamiętam jak to z empikiem było
ale na gram.pl i wirtusie pramocja była do 15-go (chyba).


Wiem że się spóźniłem, po prostu mam mały budżet do dyspozycji w tym miesiącu. Pisałem nawet w wątku Ani na forum, czy nie będzie jeszcze jakiejś poromocji na ME3 :)

Dnia 19.07.2012 o 19:21, Opal_P napisał:

Musi koniecznie być empik ? Chce Ci się jechać? ;-)


Wsiadam w samochód z dziewczyną i wybieramy się w trasę. Także z tym nie ma problemu. Nie chciałbym jednak jechać na darmo.

Dnia 19.07.2012 o 19:21, Opal_P napisał:

http://www.3kropki.pl/szukaj.php?s=mass

Spoiler

W momencie kiedy to piszę na PC jest za 82 - gdyby się zmieniło



O no popatrz, kupowalem ostatnio klawiaturę Razer Lycosa na 3kropkach, i nie pomyślałbym że tam znajdę ME3, 82 zł O_o to jeszcze taniej niż na gramie (podczas trwania promocji) więc jak najbardziej się skuszę :)
Najbardziej jaram się w ME3, Multiplayer''em. Szkoda że nie ma już możliwości, przetestowania go w demie.
Mimo wszystko po gameplayu wygląda zacnie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam również pytanie co do promocji CDP, związane z Krakowem. A mianowicie, czy jest w tym pięknym mieście do dostania gdzieś Mount And Blade: Złota Kolekcja, za 19,99 złotych polskich, jak widnieje w liście produktów na promocji, czy będę musiał zamawiać na wirtusach i innych sklepach online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 22:10, Jazz5 napisał:

A ja mam również pytanie co do promocji CDP, związane z Krakowem. A mianowicie, czy jest
w tym pięknym mieście do dostania gdzieś Mount And Blade: Złota Kolekcja, za 19,99 złotych
polskich, jak widnieje w liście produktów na promocji, czy będę musiał zamawiać na wirtusach
i innych sklepach online?


Widziałem dzisiaj w Saturnie - Warband + Ogniem i mieczem za 19,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 16:46, MiSiU3112 napisał:

Ta promocja CDP to jakaś pomyłka. W MM Saints Row 3- 69 zł


W sklepach netowych poszukaj np: gram.pl. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam do was małe pytanko. Czy ktoś z was zamawiał ostatnio jakiś pre-order w empiku z dostawą do domu ? Chciałbym po prostu wiedzieć czy gry od nich docierają przed premierą, tak jak często na gram.pl, w dniu premiery, czy tak jak kiedyś - po premierze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 08:32, barsum napisał:

Dobra, mam do was małe pytanko. Czy ktoś z was zamawiał ostatnio jakiś pre-order w empiku
z dostawą do domu ? Chciałbym po prostu wiedzieć czy gry od nich docierają przed premierą,
tak jak często na gram.pl, w dniu premiery, czy tak jak kiedyś - po premierze. :P


Być może lekko nie na temat, ale proponuje zamówienie do salonu - jest prawdopodobnie najszybsze i nie płacisz za wysyłkę. A i nawet jak odbierzesz w dniu premiery- często jest taniej, niż w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 21:54, Boguslav4 napisał:


Być może lekko nie na temat, ale proponuje zamówienie do salonu - jest prawdopodobnie
najszybsze i nie płacisz za wysyłkę. A i nawet jak odbierzesz w dniu premiery- często
jest taniej, niż w sklepie :)

Problem w tym, że nie każdy ma salon w mieście albo takowa wycieczka do niego miałaby mu się opłacić w stosunku do przesyłki.
Dorzucę się z zapytaniem odnośnie GW2 i preorder packiem z innego tematu - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20586&pid=3120 Głównie zastanawia mnie kiedy owe egzemplarze w empikach się ukażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak jak mówi kolega powyżej, nie mam salonu w mieście, a wycieczka do najbliższego to 30-40 min. samochodem, i wątpię żebym był w stanie do niego pojechać w tygodniu. Myślałem po prostu na temat AC3 EK, która jest niestety tylko w empiku, ale znając empik i jego podejście do premier to chyba zostanę przy edycji Join or Die z gram.pl. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tu tak cicho? Od piątku tylko kilka wpisów. Co, po takim bonusie (pic) mniejsze przeceny to już nie są okazje? W główkach się poprzewracało. ;-))

Na Steamie L4D (oba) jeszcze raz -75% do piątku

20120724224559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować