Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Jeśli jest Steam, zawsze jest to podane w linijce z DRM-em. Pakiet Gothica był DRM Free i SecuROM-owy w paru miejscach.
Aczkolwiek teraz jest -38%, a nie -95%, może tam wtedy był chwilowy błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 16:38, Blackhand napisał:

Jakie gry z aktualnego Build-A-Bundle polecacie? Mam chrapkę na Syberię II, ale muszę
jeszcze 2 pozycje dobrać :).

...z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 20:40, Blackhand napisał:

A, widzę, że się zmieniło, teraz trzeba wybrać przynajmniej 2 gry: http://groupees.com/bab2
Alien Breeda mam, Hammerfight też, więc odpadają :).

The tiny bang story jest ciekawą opcją, świetna produkcja lecz dość krotka, imo warto jeśli jeszcze nie miałeś styczności z tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, i tak dziś znów można wziąć jedną grę, więc problem się sam rozwiązał :D. Choć TBS też wezmę, co tam :). O reszcie poczytałem, żadna mnie nie zainteresowała - przygodówki preferuję raczej takie humorystyczne (z bardzo nielicznymi wyjątkami), gry zorientowane na multi też za bardzo mnie nie pociągają :). Interesująco wyglądał Deadly 30, ale gameplay mnie zniechęcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Otóż dziś kupiłem używkę Fallout''a 3 w Empiku. Gdy wróciłem do domu, od razu ją chciałem zainstalować. Niestety przy 12% wyskakuje komunikat o tym, że płytka jest zabrudzona lub zarysowana. Wyjąłem ją, przetarłem szmatką i z powrotem umieściłem w napędzie. Komunikat się powtórzył. I tu moje pytanie, czy jeśli pojechałbym ją "zareklamować" to zostaną zwrócone mi pieniądze, czy tylko będę mógł im ją odsprzedać. Gra chodzi bez problemu, ale tylko bez instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro można wyrwać Hard Reset pudełkową, w folii, PL za 8zł + 5 za przesyłkę.
Kilka sztuk jeszcze zostało. Ja dziś dostałem swój egzemplarz i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Realu widziałem The Movies w premierowej edycji za 7,99zł. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma, to szczerze polecam, bo gra jest świetna, choć bardzo niedoceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie któs jakie gry są dostępne w promocji w realu? Bo dzisiaj byłem i dorwałem final fantasy XII za 20 zł , widziałem jeszcze Naruto, Devil May Cry za 20 i Test Drive Unlimited, Final fantasy XIII i Haunted za 40 zł. Ma ktoś pełną listę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować