Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2012 o 22:07, nightfaler napisał:

> Jeśli gra kopie jak muzyka z niej, to zaraz sięgam po kartę ;)
Nie aż tak, ale still worth it ^^


Przekonałeś mnie :D Co prawda dzisiaj sobie nie pogram, bo na karcie mam tylko jakieś 5 groszy, ale akcja widzę trwa jeszcze 20 dni, to zdążę spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzą Was jakieś słuchy dot. promocji Fify 13 w różnych sklepach? Na razie nie spotkałem się z ofertą tańszą niż 119zł, ale może ktoś, gdzieś słyszał. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale w salonach Empiku jest promocja na książki fantasy 3 za 2 (najtańsza jest gratis).
Ja zakupiłem trylogię "Achaja" i właśnie kończęczęść drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jest jakaś strona, która pokazuje aktualne promocje na gry z różnych sklepów? :D Albo dajcie linki sklepów z grami na konsole, które mają fajne ceny/promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 13:22, damienthorn napisał:

> Anno 1404 za niecałe 10 zł: http://sklep.muve.pl/digital/strategiczne/anno-1404-pc-pl-digital/3603

>
> Nawet mimo braku Wenecji - kto nie ma, niech się nie zastanawia.

Gdyby tylko nie ten DRM. O ile pamiętam klucz "Tages" to tylko 3-krotna aktywacja. Szkoda,
że nie klucz do Steama.


Zaraz po instalacji gry a przed podaniem kodu nagraj łatki udostępnione przez twórców. Inna sprawa że 3 krotna aktywacja była to prawda ale raz w miesiącu później się odnawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie najlepiej byłoby kupić podstawkę Battlefield 3? Chodzi mi na chwilę obecną o sklep "stacjonarny", wysyłkowe mnie nie interesują w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 19:09, Marcin08 napisał:

gdzie najlepiej byłoby kupić podstawkę Battlefield 3? Chodzi mi na chwilę obecną o sklep
"stacjonarny", wysyłkowe mnie nie interesują w tym momencie.

To zależy skąd jesteś. Jak masz Saturn w pobliżu to go sprawdź tam gry są zwykle tańsze niż np. w empiku. Albo sprawdź sam empik z opcją odbioru w salonie. Kupując w ten sposób np. Guild Wars można zaoszczędzić 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2012 o 11:18, sirufok napisał:

W MM Fifa 13 za 179 zł w metalowym pudełku. PS3 i XBOX.


Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy to nie jest korzystniejsza cena niż była w preoderze :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gamasutra.com/view/pressreleases/178405/Carmageddon_now_on_GOGcom.php

Przeciek do dzisiejszego promo weekendowego na GOG.
Dzisiaj ma być katalog Square Enix czyli seria Thief, Tomb Raider oraz Legacy of Kain.
No i Anachronox.

Dobra zwłaszcza w kontekście niedawno wypuszczonych patchy do Thiefa 2 i System Shocka 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 11:44, SpecShadow napisał:

Dobra zwłaszcza w kontekście niedawno wypuszczonych patchy do Thiefa 2 i System Shocka
2.

Gdyby jeszcze System Shock 2 pojawił się na GoGu...
Może kiedyś dożyję czasów, jak ktoś odkupie prawa od tej firmy ubezpieczeniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gog.com/news/special_promo_perimeter_and_soldiers_heroes_of_world_war_ii

Promocja na dwie gry Codemasters - Soldiers: Heroes of World War II oraz Perimeter.

Sytuacja o tyle dziwna (pojawiła się w czasie regularnych promocji weekendowych) co paskudna bo w poniedziałek obie gry znikają z katalogu GOGa z powodu wygaśnięcia licencji.

@up
ja to zawsze marzę, że w którymś momencie (sukces Wiedźmina3/Cyberpunka albo katalog GOg dla MacOSX) znajdzie się kasa na licencję. Skoro jednak nawet taki gigant jak EA nie daje kasy to chyba proponowana kwota zawsze będzie poza zasięgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować