Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2012 o 18:14, SpecShadow napisał:

http://www.gog.com/news/special_promo_perimeter_and_soldiers_heroes_of_world_war_ii

Promocja na dwie gry Codemasters - Soldiers: Heroes of World War II oraz Perimeter.
...


Dzięki za cynk, bo Perimetera akurat mam na wishliście. Download po poniedziałku też zniknie (czyli trzeba kupić od razu ściągnąć?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 20:16, Blackhand napisał:

Dzięki za cynk, bo Perimetera akurat mam na wishliście. Download po poniedziałku też
zniknie (czyli trzeba kupić od razu ściągnąć?)?


Czemu miałby zniknąć? Jak kupisz to już będziesz mógł do woli ściągać ze swojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 20:50, Piotrbov napisał:

...

"Until that time both titles are available for $3.39 each, so anyone interested in them may consider buying them now and backing up their downloaded copies."

Ten fragment o backupie sugeruje, że może nie być możliwości pobrania później :). Zresztą nieważne, pobrałem wszystko od razu po zakupie, tak że backup mam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 18:22, Blackhand napisał:

Ten fragment o backupie sugeruje, że może nie być możliwości pobrania później :). Zresztą
nieważne, pobrałem wszystko od razu po zakupie, tak że backup mam :).


No nie do końca. Backuping to backuping, nie ma nic napisane, że później nie będzie można ściągnąć.
Jak dobrze pamiętam, mam jedną grę z gog''a, na którą skończyła się licencja sprzedawania, lecz mam ją w swoim koncie i bez problemu mogę ją ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 18:29, Feallan napisał:

Gamecodes od 4 lat sprzedaje m.in na Allegro, mają 99,5% pozytywów. Klucze pewnie jakieś
ruskie, ale skoro działają...


Od dawna słyszy się, że na Steamie można dostać bana za ruskie kody. Ja byłbym ostrożny jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 18:29, Feallan napisał:

Klucze pewnie jakieś
ruskie, ale skoro działają...


Klucze nie są ruskie, gdyby były, wyszczególnili by to w opisie (robili tak między innymi w BF3, które po premierze był sprzedawany w wersji normalnej za 100 zł i wersja RUS za 40 zł).
Sam kupiłem tam kilka gier, między innymi Saints Row 3, Dead Island, Deus Ex, już dobry czas temu i nie mam problemów, także osobiście mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moonqq mają Borderlands 2 z rosyjskiej dystrybucji, jednak gra jest oznaczona jako multilanguage("Gra w językach EN/FR/DE/IT/ES/RU")
Tak więc prawda leży gdzieś pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 18:30, Outlander-pro napisał:

Od dawna słyszy się, że na Steamie można dostać bana za ruskie kody. Ja byłbym ostrożny
jakby co.

Bana? Chyba nie...
Co najwyżej grę ci wywalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 16:27, Marcin08 napisał:

W Staurnie Battlefield 3 za 79.90.Chyba taniej nigdzie nie widziałem pudełkowej wersji

Kupiłem w MediaExpert za 69.99zł jak otwierali sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 18:30, Outlander-pro napisał:

Od dawna słyszy się, że na Steamie można dostać bana za ruskie kody. Ja byłbym ostrożny
jakby co.

Też kupiłem już wiele gier przez kupno klucza i do tej pory nie miałem problemów. O ile sprzedawca jest sprawdzony to nie ma czego się bać (poza tym kody są np. z gratisów do sprzętu lub dosłownie wyjęte z pudełek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 19:42, Mafioso_PL napisał:

Klucze nie są ruskie

Ruskie, ruskie. W komentarzach ludzie piszą, że mają "Borderlands 2 RU". Angielski i inne języki są, ale kody ruskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, przy BFie były wyznaczone wersje RU i EU
Może to wina tego że EA razem ze swoim Originem banują kody kupione w innych regionach, a w przypadku Steam jeszcze się z czymś takim nie spotkałem.
Sam kupuję kody z różnych regionów, czy to RU, czy US, kilka z Portugalii i nigdy nie miałem z nimi problemów na Steam. A kody do Origin są objęte blokadą regionalną.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W katowickim Saturnie Star Wars: The Old Republic z 30-dniowym abonamentem za... 9,90zł!!! (może mają cynk, że lada moment ogłoszą ten totalny F2P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować