Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2012 o 21:51, pawbuk napisał:

ponarzekać na to, że na gogu ich nie ma można :)


Zwłaszcza, że to należy do CDP, który polonizował znaczną część klasyków ze swojej oferty. Przecież gdyby to była zagraniczna platforma to nikt by na brak wersji PL nie narzekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 21:00, PinKee napisał:

> Więc proszę mi tu bez takich wycieczek bo osobiście ogromnie mnie to wkur...
Widzisz, a mnie ogromnie wkur... takie typowo polskie (lepiej pasowałoby tutaj słowo
"polackie", ale nie jestem do końca pewien, czy to odpowiednia forma utworzona od słowa
"polactwo") narzekanie dla samego narzekania. Bo skoro sam przyznajesz, że spokojnie
możesz zagrać w angielską wersję, to po co Ci polska?


Doskonale Cie rozumiem i zgadzam sie, ale pewnie dlatego, ze oboje spedzilismy troche czasu za granica i mamy inne spojrzenie na te kwestie. NintendoPassion mial podobne odczucia dot. jezykow obcych i nastawienia do nich przez Polakow jak wrocil do Polski. Szersze horyzonty czasami utrudniaja zycie wsrod ludzi :D
Czego nie rozumiem u niektorych tutaj to wymagania, zeby produkt byl tlumaczony, bo wlasciciel jego wydawcy/producenta/etc. znajduje sie w Polsce (CDP Red znajduje sie w Polsce, GOG Limited zarejestrowany jest na Cyprze)? Polska nawet nie jest docelowym targetem GOG, najwiecej sprzedazy pochodzi chyba z USA, wiec nawet nie oplacalo sie poswiecac czasu robienie innych wersji jezykowych strony. Nawet na wikipedii ang. artykul o GOG jest troche dluzszy niz w wersji pl.
Niecaly rok po premierze Wiedzmina kupilem go w duzej promocji bo za 7 albo 8 Euro w Holandii - do wyboru mialem kilka wersji jezykowych (m.in angielski i francuski), ale nie bylo wsrod nich j. polskiego. Ciekawe dlaczego, przeciez The Witcher zostal stworzony w Polsce i to jeszcze przez polska firme?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Moje pytanie brzmiało: "Rozumiem, że nie został stworzony polski odpowiednik? " (chciałem dowiedzieć się czy istnieje jakiś polski serwis starych gier). A tu nagle powstaje wątek o narzekaniu na angielskie wersje. Widzę, że ktoś tu przez casz poświęcany na angielski ma problemy z rozumowaniem tekstu po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 15:17, Feallan napisał:

Już nie działa. Szkoda, że wczoraj nie dałeś znać. :(

Naprawdę już nie działa? To pewna informacja?

BTW, czy za taki zakup, szczególnie dla kogoś z polskim IP, może się to skończyć pemantetnym banem? Ktoś wie? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 23:05, Janek_Izdebski napisał:

Naprawdę już nie działa? To pewna informacja?


Na reddicie napisali, że już nie działa jakieś 4h przed moim postem. Mimo to próbowałem na wszystkie podane tam sposoby.

No i nie działa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to, że zawsze jak jest poruszana kwestia polonizacji gier to forum się dzieli na 2 obozy. Elitę, z szerokimi horyzontami, wielojęzykową, podróżującą, europejczyków etc. oraz kompletnych nieuków, plebs i polactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 00:01, Smooqu napisał:

Smutne jest to, że zawsze jak jest poruszana kwestia polonizacji gier to forum się dzieli
na 2 obozy. Elitę, z szerokimi horyzontami, wielojęzykową, podróżującą, europejczyków
etc. oraz kompletnych nieuków, plebs i polactwo.


Mnie nie przeszkadza, ze sie gry polonizuje, dopoki jest obecna takze oryginalna wersja jezykowa (chyba, ze oryginalna wersja nie jest w zadnym z jezykow, ktory znam).
Dla mnie smutne jest masowe narzekanie w dobie wolnego rynku i nic z tym nie robienie (zamiast nauczenia sie jezyka lub kupna bardziej odpowiadajacego produktu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 00:08, kuba9876543210 napisał:

Mnie nie przeszkadza, ze sie gry polonizuje, dopoki jest obecna takze oryginalna wersja jezykowa


Ja też to lubię. Czasami można poeksperymentować i w np. Assassin''s Creed 2 grałem z włoskim dubbingiem :) Wolny wybór to najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 00:19, Smooqu napisał:

Ja też to lubię. Czasami można poeksperymentować i w np. Assassin''s Creed 2 grałem z
włoskim dubbingiem :) Wolny wybór to najlepszy wybór.


A ja myślałem, że tylko mi tak się podoba włoski dubbing w AC :D Stwierdziłem w pewnym momencie, że skoro gramy Włochem, to najlepiej będzie pasował do niego język włoski - i się nie pomyliłem :D OD ACII gram tylko z włoskim dubbingiem, a jak raz na chwilę przełączyłem na angielski, to wydał mi się grubiański i lekko "prostacki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 00:19, Smooqu napisał:

Ja też to lubię. Czasami można poeksperymentować i w np. Assassin''s Creed 2
grałem z włoskim dubbingiem :) Wolny wybór to najlepszy wybór.

Czyżby zwolennik Miltona F. i Friedricha von H.? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 16:46, Bambadil napisał:

Wie ktoś może czy nadal jest promocja w Empiku kup 3 książki z działu Fantastyki zapłać
za 2 ? Bo bym się dziś przejechał i kupił kilka ;)

Trwała do 2 października .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 16:46, Bambadil napisał:

Wie ktoś może czy nadal jest promocja w Empiku kup 3 książki z działu Fantastyki zapłać
za 2 ? Bo bym się dziś przejechał i kupił kilka ;)


Ale jest promocja 20% taniej na cały aktywny (tzn bez preorderów) katalog książek. Może to nie to samo, ale promocja wciąż dobra. Jest tylko jeden haczyk - trzeba zamówić pozycje za co najmniej 75 zł, wtedy rabat zalicza się samoczynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 20:25, Skrzypiec napisał:

Radzę zaglądnąć na wirtusa. Nowe produkty w wyprzedaży.


Dzięki :) Zawsze chciałem się wreszcie zapoznać z Tormentem i kilkoma innymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować