Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2012 o 22:37, Kadaj napisał:

Żeby było śmieszniej, do przecenionego o 75% Homefronta jak najbardziej
działa i można grę kupić za 4 dolce. ;p

Rzeczywiście kuriozalna sprawa. :) Zaraz sprawdzę ten przykład. Mimo wszystko, piszcie jeśli zobaczycie znowu jakieś dziwne zachowania z tymi voucherami, ok? Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 22:37, Kadaj napisał:

Żeby było śmieszniej, do przecenionego o 75% Homefronta jak najbardziej działa
i można grę kupić za 4 dolce. ;p

Sprawdziłem i działa ten kodzik na "Homefroncie". Rzeczywiście dziwne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy stanieje pudełkowy dark Souls na pc :o? Nie spieszę się z kupnem bo chwilowo nie mam czasu na niego, ale przyciąga mnie jak magnes. Klucze do steam są już za 50 zł na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 19:58, MiSiU3112 napisał:

Orientuje się ktoś po ile będzie sprzedawane AC III w media markt ?


Ciężko powiedzieć, bo co roku dopiero tydzień przed dowiadujemy się o cenie w gazetkach. Co roku jednak jak się pytam o cenę u nich, to zawsze wynosiła 115zł. Ja kupiłem w tamtym roku AC: Reveletions w Realu za 89zł, więc wole poczekać, żeby dowiedzieć się, co oni zrobią w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 20:41, In_The_End napisał:

Kiedy stanieje pudełkowy dark Souls na pc :o? Nie spieszę się z kupnem bo chwilowo nie
mam czasu na niego, ale przyciąga mnie jak magnes. Klucze do steam są już za 50 zł na
allegro.



Ja też na to czekam i doczekać się nie mogę... :( Z kluczem, jak to z kluczem, ale mieć wersje pudełkową z tymi wszystkimi pierdółkami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 22:49, Michael1v5 napisał:

> Kiedy stanieje pudełkowy dark Souls na pc :o? Nie spieszę się z kupnem
> bo chwilowo nie mam czasu na niego, ale przyciąga mnie jak magnes. Klucze do steam są
> już za 50 zł na allegro.


Ja też na to czekam i doczekać się nie mogę... :( Z kluczem, jak to z kluczem, ale mieć
wersje pudełkową z tymi wszystkimi pierdółkami ^^

Trzeba obserwować Muve.pl. Jeśli już, to tam będzie pierwsza obniżka. :) Zresztą już raz zrobili tam promocję na tę grę - w dniu startu http://cdp.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jakaś ogólniejsza akcja. W katowickim Saturnie Saga Star Wars KoTOR za 40zł oraz Saga Star Wars The Force Unleashed za 80zł.
Jakoś nie zauważyłem, by Naruto Storm Generations wpadło do platyny na PS3, a było za 99zł, więc chyba też lokalna akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś kiedy będzie jesienna obniżka cen w MM na wszystkie artykuły (chyba to nazywają jesiennym czyszczeniem czy jakoś tak)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 19:27, KraczyKruk napisał:

No i ruszyła! Halloween Sale na Steam, ale jeśli mogę pokusić się o komentarz
to gry nie powalają.


Kupcie sobie Vampire: The Masquerade.

Warto brać The Walking Dead za te 60 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 19:32, Feallan napisał:

Warto brać The Walking Dead za te 60 zł?


Na Origin jest za niecałe 30zł więc IMO nie warto. BTW czy ktoś wie czy Walking Dead z Origin chodzi na steamie bo cos takiego z jej opisu originowego wynika.
Link do wyprzedaży Origin: http://store.origin.com/store/eaemea/pl_PL/html/pbPage.halloween_product_page_pl_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 19:32, Feallan napisał:

Warto brać The Walking Dead za te 60 zł?

Warto! Za te 60 zł uzyskasz dostęp do wszystkich 5 epizodów. Każdy z nich to około 2-3 godziny zabawy. A ta jest przednia. Świetna fabuła, masa dylematów i trudnych decyzji do podjęcia. Osobiście bawię się przy niej lepiej niż przy serialu. :)
EDIT: Jeśli to co mówi Nufiko to prawda to cenowo oczywiście nie warto, ale jeśli chodzi o jakość samej gry to nawet się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>BTW czy ktoś wie czy Walking Dead z Origin chodzi na steamie bo cos takiego z jej opisu originowego wynika.

Chodzi, w opisie jest informacja: Aktualizacje będą pobierane i uruchamiane automatycznie przez klienta Steam, dzięki któremu nowe odcinki będą się pojawiać w menu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 20:00, Arthas97 napisał:

>BTW czy ktoś wie czy Walking Dead z Origin chodzi na steamie bo cos takiego z jej
opisu originowego wynika.

Chodzi, w opisie jest informacja: Aktualizacje będą pobierane i uruchamiane automatycznie
przez klienta Steam, dzięki któremu nowe odcinki będą się pojawiać w menu gry.


To wiem, że jest taka informacja dlatego się zapytałem. W zasadzie to zaklepuję sobie już i chyba mnie nie będzie przez jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie mogę zedytować. Dobra wiadomość jest taka, że Gra kosztuje 30PLNów bez 5 groszy i się da aktywować na Steam, czyli jest taniej o 50% niż na stemowej wyprzedaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować