Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2012 o 23:47, Hartus napisał:

A orientujecie się czy mieszkając w UK można aktywować klucze kupione
w polskich sklepach? Czy nie banują za to jak za rosyjskie klucze?
Aktywowałem kilka gier z CD-A i nie miałem z tym żadnych problemów. Jestem ciekaw co
by było, gdybym na przykład zakupił Risena 2 na Muve.

Zakładam, ze nic złego nie powinno się stać. Warto jednak poprosić sklep o fakturę jako dowód zakupu (w razie problemów możesz wysłać kopię Steamowi). Oprócz tego, za żadne skarby nie używaj żadnego VPN podczas aktywacji klucza. Ale to tylko moje zdanie. Może ktoś inny aktywował poza polską zakupione na terytorium RP klucze...? Dzięki.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 00:31, Janek_Izdebski napisał:

Wolno, wolno, w tym wątku wolno. :)

No to proszę bardzo.
Blog Greenman Gaming
http://blog.greenmangaming.com/
Sklepowy gramsajt, ale niekoniecznie taki jak na gramie, bo poza konkretnymi promocjami jest sporo artykułów ku chwale gamingu. Jak ktoś poszukuje kodów promocyjnych to warto go co jakiś czas sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 00:44, zadymek napisał:

No to proszę bardzo.
Blog Greenman Gaming
http://blog.greenmangaming.com/
Sklepowy gramsajt, ale niekoniecznie taki jak na gramie, bo poza konkretnymi promocjami
jest sporo artykułów ku chwale gamingu. Jak ktoś poszukuje kodów promocyjnych to warto
go co jakiś czas sprawdzać.

Dzięki za link, zadymek. :) ale akurat blog GMG łatwo znaleźć. ;)

Ja natomiast chciałbym zrobić taki mały off-top na temat GreenManGaming.com. Większość ich promocji po prostu zwala z nóg konkurencję, i to rozliczanie w dolcach, a nie w Euro...

Mnie najbardziej jednak ciekawi co za fundusz inwestycyjny/VE/bank stoi za tym przedsięwzięciem i ile w to zainwestowano kasy... IMHO, zeby robić taaakie romocje, to trzeba dysponować olbrzymim zapleczem finansowym, tym bardziej jeśli chce się wyjść na plus... Jak na razie sklepowi idzi świetnie, osobiście wróżę mu świetlaną przyszłość... :) Może ktoś na tym forum ma więcej biznesowych informacji na temat GMG? Jeśli tak, to może podzieli się z nami na forum...? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 00:55, Janek_Izdebski napisał:

Może ktoś na tym forum ma więcej biznesowych informacji na temat GMG?
Jeśli tak, to może podzieli się z nami na forum...? Dzięki. :)

Nawet jeżeli byłoby coś nie tak. To można by powiedzieć jak u nas. Wyjdzie jak je**ie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 01:40, Zgreed66 napisał:

Nawet jeżeli byłoby coś nie tak. To można by powiedzieć jak u nas.
Wyjdzie jak je**ie :)

Naprawdę się starałem, włożyłem dużo wysiłku, jednak musisz mi wybaczyć, naprawdę. :) Kompletnie nie rozumiem, co masz na myśli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 01:52, Janek_Izdebski napisał:

Naprawdę się starałem, włożyłem dużo wysiłku, jednak musisz mi wybaczyć, naprawdę. :)
Kompletnie nie rozumiem, co masz na myśli... :)

Zgreed66 jest najwyraźniej przeciwny instytucji przecinka ;D Po co w ogóle go używać, skoro można nie budować zdań złożonych i pisać telegramy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zażartowałem porównując do naszych AG, czy NG. Sytuacja finansowa się wyjaśni jak firma padnie.
Do tego czasu nie ma co się martwić ;)

Dnia 09.12.2012 o 01:52, Janek_Izdebski napisał:

Zgreed66 jest najwyraźniej przeciwny instytucji przecinka

Coś w tym jest. Szczególnie, że po latach siedzenia po forach zapomniały mi się zasady jego stawiania. Dobrze, że ktoś uwagę zwraca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, brytyjskie firmy tak łatwo nie padają... :) Mnie po prostu interesuje, co za instytucja stoi za sukcesem GMG i ile wyłożono na to kasy - bo te ich promocje pewnie pochłaniają mnóstwo środków, no nie? ;) Mimo wszystko, jeśli ktoś się orientuje w strukturze właścicielskiej GMG, to proszę o info. Z góry dziękuję.

A teraz kończmy chłopaki ten off-top, dobrze? :) Tutaj mam coś ciekawego, pasującego do niniejszego wątku:

http://sklep.gry-online.pl/Lista.aspx?kat=376&s=1

"Hitman: Rozgrzeszenie" PC Steam - 69 zł
"Hitman: Rozgrzeszenie - Edycja Zawodowca" PC Steam - 99 zł
"Sleeping Dogs" PC Steam - 49 zł
"Anno 2070 - Deluxe Edition" PC UPlay - 59 zł
"Ghost Recon: Future Soldier" PC UPlay - 59 zł
"Warhammer 40,000: Space Marine" PC Steam - 13 zł
"Killing Floor" PC Steam - 10 zł

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na muve wyprzedali wszystkie cyfrowe wersje Risena 2... -.- Szkoda, chciałem polską wersję, a tak zostaje jedynie czekać na świąteczną wyprzedaż na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty z tym GMG? Płacą Ci za to? :D

Harus wyraźnie napisał, że chce polską wersję. Na GMG jest tylko angielska. Więc jak nie muve to tylko Steam został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 20:13, SamFiniszer napisał:

Po dodaniu do Steam powinien mieć Risena po Polsku :P.

To samo chciałem napisać. "Risen 2" na Steam nie ma blokad regionalnych, więc powinno się ściągnąć polską wersję.

A co do GMG, to jeśli mają dobre oferty, promocje i żniżki, dlaczego z nich nie skorzystać...? Im większa i ostrzejsza konkurencja, to tym lepiej dla nas, graczy i konsumentów. Nieprawdaż? :)

To źle, że się o tym wspomina w tym wątku, Kraju? :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 20:25, Janek_Izdebski napisał:

To samo chciałem napisać. "Risen 2" na Steam nie ma blokad regionalnych,
więc powinno się ściągnąć polską wersję.


Tego nie wziąłem pod uwagę, zapominając, że klucz z GMG można dodać do Steama.

Dnia 09.12.2012 o 20:25, Janek_Izdebski napisał:

A co do GMG, to jeśli mają dobre oferty, promocje i żniżki, dlaczego z nich nie
skorzystać...? Im większa i ostrzejsza konkurencja, to tym lepiej dla nas, graczy i konsumentów.
Nieprawdaż? :)


muve.pl i Steam również mają świetne promocje. Ty cały czas tylko piszesz o GMG, a przynajmniej przeważnie.

Dnia 09.12.2012 o 20:25, Janek_Izdebski napisał:

To źle, że się o tym wspomina w tym wątku, Kraju? :)


Oczywiście, że nie. Po prostu zaczęło mnie razić pogrubianie. Zrezygnuj z tego. Naprawdę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 20:34, Kraju napisał:

Tego nie wziąłem pod uwagę, zapominając, że klucz z GMG można dodać do
Steama.

Większość gier na GMG to kluczyki Steam. I dlatego opłaca się tam kupować. Zapłata w dolcach i częste vouchery na duże zniżki to nie w kij dmuchał, prawda?

Dnia 09.12.2012 o 20:34, Kraju napisał:

muve.pl i Steam również mają świetne promocje. Ty cały czas tylko piszesz o GMG, a przynajmniej
przeważnie.

Wspominam o wszystkich promocjach, które znajdę, niezależnie od źródła. Ostatnio wspomniałem np. o promocji na GOL-u. "Hitman: Rozgrzeszenie" na PC za 69 zł oraz "Hitman: Rozgrzeszenie - Edycja Zawodowca" na PC za 99 zł, to też chyba niezłe oferty, prawda? :)

Co do samego Steama, to mnie osobiście boli, że za rzadko mają tam świetne promocje (szczególnie sezonowe wyprzedaże). GMG sypie różnymi promocjami zdecydowanie częściej. :)

Dnia 09.12.2012 o 20:34, Kraju napisał:

Oczywiście, że nie. Po prostu zaczęło mnie razić pogrubianie. Zrezygnuj z tego. Naprawdę. ;)

To taka moja maniera boldowania wszelakich nazw własnych. Komuś może wydać się pomocna, szczególnie, że czcionka na forum mała. Ale postaram się ograniczyć stosowanie tego boldowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ostatnio wspomniałem

Dnia 09.12.2012 o 20:48, Janek_Izdebski napisał:

np. o promocji na GOL-u. "Hitman: Rozgrzeszenie" na PC za 69 zł
oraz "Hitman: Rozgrzeszenie - Edycja Zawodowca" na PC za 99 zł, to też
chyba niezłe oferty, prawda? :)


Także Sleeping dogs za niecałe 50 zł (steam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że w odpowiedzi do mnie nie musiałeś już tego pogrubiać. I właśnie o takie coś mi chodzi, że nie zawsze jest to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować