Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Ja ze Steama mam Fallouta NV po angielsku, ale może jest to spowodowane również tym, że Windowsa mam po angielsku.
Jeśli ktoś chce mieć inną wersję językową od tej, którą posiada obecnie - np. angielską na polskim Windowsie to wystarczy zmienić ustawienia językowe w Panelu Sterowania.
Gry oraz oprogramowanie korzystają ze zmiennych środowiskowych więc stąd wiedzą jaka wersja językowa ma być zainstalowana jeśli nie ma możliwości wyboru przy instalacji.

Ale np. wyjątek od reguły mam Batmana AC ze Steama i nie mogę za cholerę znaleźć napisów po angielsku, a dubbing jest oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Zakładce New Vegas na steame jest:
"Uwaga: W twoim regionie wspierane są następujące języki: angielski, polski, rosyjski i czeski"
Teraz mam zagwozdkę, czy brać tego New Vegas z gamersgate czy może liczyć na to że jeszcze na steamie dadzą Ultimate na przecenie.
Edit:
Na gamersgate już chyba po promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie ma co liczyć na steama. Na poprzedniej wyprzedaży też tak czekałem na część gier i musiałem obejść się smakiem i kupić pudełkowe wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ten weekend podobno ma być podsumowanie akcji, więc najlepiej sprzedające się gry, znów będą w promocji do poniedziałku.

A oto moje podsumowanie. Od początku stołuję się jedynie na Steamie, jeśli chodzi o cyfrowe wersje gier, bo przeważa opcja płatności. Na Muve musiałbym płacić kartą, na Gamers Gate też, GG podobnie...a tu mam PSC, co dla mnie jest znacznie lepszym sposobem płatności.

Jedyne, czego żałuję, to przegapienie okazji na pudełkową wersję Kings Bounty: Wojownicy Północy z Muve. A teraz lecimy z listą (w kolejności kupowania):

Darksiders II - Season Pass
Darksiders II - Death Rides
Darksiders 2 - Angel of Death
Darksiders 2 - Shadow of Death
Darksiders 2 - Mortis Pack
Darksiders 2 - Deadly Despair
Darksiders 2 - Mace Maximus
Darksiders 2 - Fletcher''s Crow Hammer
Darksiders 2 - Rusanov''s Axe
Tiny and Big: Grandpa''s Leftovers
Sniper Elite V2
Sniper Elite V2 Rifle Pack and Hitler Mission
Sniper Elite V2 Fuel Dump DLC
Sniper Elite V2 The Landwehr Canal Pack DLC
Larva Mortus
Max Payne 3 (ROW)
Jet Set Radio
Deadlight
Mark of the Ninja
Retro City Rampage
Deponia
Sniper Ghost Warrior Gold base + 2 DLC
LEGO Lord of the Rings
King''s Bounty: Warriors of the North (ROW)
Resonance
Lucius Pre-Order
Woody Two Legs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 11:37, Heartbreaker napisał:

Przez ten weekend podobno ma być podsumowanie akcji, więc najlepiej sprzedające się gry,
znów będą w promocji do poniedziałku.

Skąd takie informacje? Jeszcze jedna seria powtórek na wyprzedaży, która jest jedną wielka powtórką? ;p
Przecież flashe i głosowania miały robić za encore day.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 11:44, Feallan napisał:

Przepłaciłeś, prawie wszystko było taniej na innych stronach.


Oj nie postarał się Steam podczas tej wyprzedaży, nie postarał :D ale pewnie szefostwa Muve, Origina, GMG itp. się cieszą, bo w tym roku mogli nawiązać wyrównaną walkę z Valve.
Moim zdaniem najlepiej wypadła Cenega ze swoim Muve - mistrzostwem świata było LEGO Władca Pierścieni miesiąc po premierze za 30 zł, podczas gdy w sklepach jest za 100 zł :D
Fajne też promocje na Originie były - BF3 Premium Edition można było dostać 3 razy taniej, podobnie kilka innych gier. Dead Island GOTY kupiłem za 20 zł, The Walking Dead w podobnie niskiej cenie :)
A na Steamie nie kupiłem żadnej gry, bo były zazwyczaj droższe niż w innych sklepach, a nawet droższe niż na Steamie rok temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 11:37, Heartbreaker napisał:

Od początku stołuję się jedynie na Steamie, jeśli chodzi o cyfrowe
wersje gier, bo przeważa opcja płatności. Na Muve musiałbym płacić kartą, na Gamers Gate
też, GG podobnie...a tu mam PSC, co dla mnie jest znacznie lepszym sposobem płatności.


Niekoniecznie. Wystarczy założyć paypal. obsługuje większość wymienionych sklepów prócz muve. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 13:29, pawbuk napisał:

Moim zdaniem najlepiej wypadła Cenega ze swoim Muve - mistrzostwem świata było LEGO Władca
Pierścieni miesiąc po premierze za 30 zł, podczas gdy w sklepach jest za 100 zł :D


Na Amazonie było za ok. 20 zł. :)

Dnia 05.01.2013 o 13:29, pawbuk napisał:

A na Steamie nie kupiłem żadnej gry, bo były zazwyczaj droższe niż w innych sklepach,
a nawet droższe niż na Steamie rok temu :D


Fakt, wyprzedaż do niczego. Też nic nie kupiłem. Obniżki albo śmieszne (co teraz znaczy -50%?), albo takie same od dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 13:36, Feallan napisał:

Na Amazonie było za ok. 20 zł. :)


Amazon ma bardzo częst fantastyczne promocje, ale mam problemy z kupowaniem tam :) Jak na polskie warunki Muve zasżalał ;)

Dnia 05.01.2013 o 13:36, Feallan napisał:

Fakt, wyprzedaż do niczego. Też nic nie kupiłem. Obniżki albo śmieszne (co teraz znaczy
-50%?), albo takie same od dwóch lat.


Ale przynajmniej nie są już monopolistą na rynku wyprzedaży :D często taka obniżka 75% może być dużo bardziej dochodowa niż 50%. Mam nadzieję, że w tym roku Valve zarobiło znacznie mniej niż w zeszłym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwem świata był jeszcze BatmanAC:GotY za (w przeliczeniu) 15zł na GreenManG, nie mówiąc o pakiecie HiB7 tuż sprzed świątecznego promo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 13:47, deusER4 napisał:

Mistrzostwem świata był jeszcze BatmanAC:GotY za (w przeliczeniu) 15zł na GreenManG,
nie mówiąc o pakiecie HiB7 tuż sprzed świątecznego promo ;)

Mistrzostwem to było Borderlands 2 Season pass za 50% ceny (a z vouchere''em 30% to strach myśleć) ...którą to okazję przespałem:(

BTW Orientuje się ktoś czy Borderlands 2 z Pemiere Club -włączając koszt wysyłki- opłaca się nabyć za 86 PLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 14:33, zadymek napisał:

> Mistrzostwem świata był jeszcze BatmanAC:GotY za (w przeliczeniu) 15zł na GreenManG,

> nie mówiąc o pakiecie HiB7 tuż sprzed świątecznego promo ;)
Mistrzostwem to było Borderlands 2 Season pass za 50% ceny (a z vouchere''em 30% to strach
myśleć) ...którą to okazję przespałem:(

BTW Orientuje się ktoś czy Borderlands 2 z Pemiere Club -włączając koszt wysyłki- opłaca
się nabyć za 86 PLN?


Zależy czy nastawiasz się na kupno następnych dlc, jeśli nie, możesz kupić, dostaniesz nową klasę za darmo. Ja osobiście z kupnem tej gry poczekam do GotY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 15:04, Inferno0009 napisał:

Zależy czy nastawiasz się na kupno następnych dlc, jeśli nie, możesz kupić, dostaniesz
nową klasę za darmo. Ja osobiście z kupnem tej gry poczekam do GotY.

Grę chcę mieć jak najszybciej, chodziło mi bardziej o to czy się opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 15:08, zadymek napisał:

> Zależy czy nastawiasz się na kupno następnych dlc, jeśli nie, możesz kupić, dostaniesz

> nową klasę za darmo. Ja osobiście z kupnem tej gry poczekam do GotY.
Grę chcę mieć jak najszybciej, chodziło mi bardziej o to czy się opłaca ;)


Według mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 15:09, Inferno0009 napisał:

Według mnie tak

Też tak pomyślałem, ale ostatnio "wypadłem z obiegu", więc wolałem się upewnić czy aby nie przepłacam.
THX za odpowiedź.

DLA zainteresowanych: oferta na Borderlands 2 + Premiere Club za 13,85 GBP (3 GBP kosztów wysyłki) pochodzi z ze sklepu ShopTo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Steam przespało okazję z Borderlandsem 2. Tylko raz podczas promocji dali promocję na Season Pass (ale tylko na -25%). Cóż, może następnym razem dadzą -50%, bo jednak na tym to inne sklepy zrobiły lepszy interes ( a miło byłoby kupić).

Ja bym się zastanawiał, gdyby dali -50% tak na grę, jak ina SP do niej. Wtedy cena byłaby atrakcyjniejsza.

Jeszcze słabo wypadła obniżka X-COMa. Developer powinien dać pozwolenie na -50%, bo na tle Borderlandsa 2, Torchlighta 2 czy Hitmana:Absolution, obniżka -33% była śmieszna. Choć i tak u nas grę można było kupić za 49 zł w Euro RTV AGD (szukałem po Wawie, ale posprzedawali w parę dni promocji...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy developer musi dawać zgodę na obniżki. To chyba kwestia Valve za ile sprzedają, a z wydawcą i tak muszą się rozliczyć w jakiś konkretny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować