Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2013 o 15:05, Karanthir666 napisał:

Ja i tak kupuję tylko gry w promocji więc dla mnie to bez znaczenia :P

Zależy jeszcze jakie promocje masz na myśli. ;) Jeśli np. omijasz premierówki od Cenegi z 40-procentową zniżką z Kompanii Graczy, to tracisz możliwość gry w wiele ciekawych nowości na rynku.

Ale generalnie popieram Twoje podejście - promocje zawsze są fajne. Szczególnie, ze ceny gier do niskich nie należą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 11:39, MasterChiefGT napisał:

Ale chyba już szansy na taką promocję w najbliższym czasie nie ma ^^

Pewnie tę promocję powtórzą poźną wiosną albo latem. Warto poczekać według mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 15:12, Janek_Izdebski napisał:

> Ja i tak kupuję tylko gry w promocji więc dla mnie to bez znaczenia :P
Zależy jeszcze jakie promocje masz na myśli. ;) Jeśli np. omijasz premierówki od Cenegi
z 40-procentową zniżką z Kompanii Graczy, to tracisz możliwość gry w wiele ciekawych
nowości na rynku.

Akurat ostatnio Cenega nie ma nic ciekawego dla mnie. To co mnie ciekawiło już mam. A np. taki BG EE za 20 zł w pobieraczu to się opłaca :P Trzeba będzie tam częściej zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 15:55, Karanthir666 napisał:

Akurat ostatnio Cenega nie ma nic ciekawego dla mnie. To co mnie ciekawiło już
mam. A np. taki BG EE za 20 zł w pobieraczu to się opłaca :P Trzeba będzie tam częściej zaglądać.

Nigdzie nie twierdziłem, że się nie opłaca. Jeśli cena jest korzystna, to świetnie. :) Mam tylko jedno pytanie odnośnie tego klucza Steam do "BG: Enhanced Edition": W Twoich "Danych konta Steam" jaka nazwa widnieje po aktywacji? Czy klucz ma dopisek "PL","WW", "RU", "Retail" albo jakiś inny? Z góry dziękuję za informację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 16:03, Janek_Izdebski napisał:

Nigdzie nie twierdziłem, że się nie opłaca. Jeśli cena jest korzystna, to świetnie. :)
Mam tylko jedno pytanie odnośnie tego klucza Steam do "BG: Enhanced Edition": W Twoich
"Danych konta Steam" jaka nazwa widnieje po aktywacji? Czy klucz ma dopisek "PL","WW",
"RU", "Retail" albo jakiś inny? Z góry dziękuję za informację. :)

Steam rozpoznaje jako Retail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:23, Janek_Izdebski napisał:

> Steam rozpoznaje jako Retail.
Bez żadnego innego znacznika regionu, do którego jest skierowana?

A gdzie dokładnie się to patrzy. Bo ja tak z pamięci nazwę po wklepaniu klucza. Ale wydaje mi się, że bez żadnego znaczka. Samo Retail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Ja i tak kupuję tylko gry w promocji więc dla mnie to bez znaczenia :P
> > Zależy jeszcze jakie promocje masz na myśli. ;) Jeśli np. omijasz premierówki od
> Cenegi
> > z 40-procentową zniżką z Kompanii Graczy, to tracisz możliwość gry w wiele ciekawych
>
> > nowości na rynku.
> Akurat ostatnio Cenega nie ma nic ciekawego dla mnie. To co mnie ciekawiło już mam. A
> np. taki BG EE za 20 zł w pobieraczu to się opłaca :P Trzeba będzie tam częściej zaglądać.
>
JEst jeszcze ta oferta? Jak tak to czy mógłbyś podać link? Pierwszy raz słyszę nazwę tego sklepu, czy jest on zaufany? :P Btw. ten BG to po polsku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:23, Janek_Izdebski napisał:

Bez żadnego innego znacznika regionu, do którego jest skierowana?

Bez regionu. Samo Retail. Język PL w grze też jest. Tylko główne opcje są nieco schowane i po zmianie języka zrobić restart gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:37, LubieWafle napisał:

JEst jeszcze ta oferta? Jak tak to czy mógłbyś podać link? Pierwszy raz słyszę nazwę
tego sklepu, czy jest on zaufany? :P Btw. ten BG to po polsku ??

Jest jeszcze. Nie wiem czy zaufany, ale klucz mi przyszedł natychmiast po wpłaceniu kasy. I to w niedzielę. A oto link.
http://www.pobieraczgier.pl/gry/Baldur%27s%20Gate%3A%20Enhanced%20Edition/Baldur%27s%20Gate%3A%20Enhanced%20Edition.php
I gra jest po polsku, ale niestety bez dubbingu (podobno na razie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:43, Karanthir666 napisał:

> JEst jeszcze ta oferta? Jak tak to czy mógłbyś podać link? Pierwszy raz słyszę nazwę

> tego sklepu, czy jest on zaufany? :P Btw. ten BG to po polsku ??
Jest jeszcze. Nie wiem czy zaufany, ale klucz mi przyszedł natychmiast po wpłaceniu kasy.
I to w niedzielę. A oto link.
http://www.pobieraczgier.pl/gry/Baldur%27s%20Gate%3A%20Enhanced%20Edition/Baldur%27s%20Gate%3A%20Enhanced%20Edition.php
I gra jest po polsku, ale niestety bez dubbingu (podobno na razie).

Zaufany w sensie czy nie są to lewe klucze. Podobno rok temu przy okazji promocji świątecznej były jakieś ruskie klucze, które kilka osób używało do wymieniania się za inne, legalne. Te osoby zostały w części zbanowane, ale Ci, co mieli takie klucze u siebie to też zaliczyli bana... nie chciałbym stracić konta Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 19:50, LubieWafle napisał:

> I gra jest po polsku, ale niestety bez dubbingu (podobno na razie).
Zaufany w sensie czy nie są to lewe klucze. Podobno rok temu przy okazji promocji świątecznej
były jakieś ruskie klucze, które kilka osób używało do wymieniania się za inne, legalne.
Te osoby zostały w części zbanowane, ale Ci, co mieli takie klucze u siebie to też zaliczyli
bana... nie chciałbym stracić konta Steam.

Raczej nie. Mój klucz nie ma dopisku regionalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 09:19, Wartos4 napisał:

SŁABA GRA! jest to typowy skok na kase, popłuczyny po poprzednich grach, gra zrobiona
dla typoego debila z usa

Fantastycznie. A o czym mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 09:19, Wartos4 napisał:

SŁABA GRA! jest to typowy skok na kase, popłuczyny po poprzednich grach, gra zrobiona
dla typoego debila z usa


Za spam oraz brak kultury osobistej dostajesz Degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować