Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Właśnie udało mi się zrobić zakup, miałem na karcie zablokowane przelewy zewnętrzne czy jakoś tak, ustawione na 0 zł. Musiałem to zwiększyć i od razu poszło :) Czytałem że ktoś miał właśnie taki problem i sam spróbowałem i zadziałało.
Szkoda tylko że póki co nie dodało mi Raymana i From Dust do listy gier na uplay, a kod ID do raymana jak mi dodał grę to nie mogłem jej zarejstrować kluczem uzyskanym na mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się również w temacie dotyczącym sklepów internetowych, ale tutaj też będzie ono na miejscu. Ktoś może mi podać na przykładzie jak adres wpisać na thehut.com? Otóż jak na razie to u mnie wygląda tak(mieszkam w bloku), w nawiasie losowe przykłady:
Name: Imię Nazwisko
Address: Miasto (Szczecin)
Ulica (ul. 3 Maja)
Numer ulicy (7)
Numer mieszkania (9A)
Country: Poland
Postcode: Kod pocztowy miasta (xx-xxx)
Czy to jest poprawne?
Akurat MGR: Revengeance tam jest za 150zł i Zone of the Enders HD Collection za 80zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś promocja na pierwszego Wiedźmina? Wersja digital jak najbardziej mile widziana - ale nie dam 30 zeta na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będziesz musiał poczekać na jakąś promocję, bo na początku lutego W1i2 były o połowę taniej. W1 po 15 zl.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nawet jakbyś coś namieszał, to paczka dotrze, po wycieczce samolotem jest ona przekazywana Poczcie Polskiej, a tam się domyślą, o co chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, widziałem to już. Jakkolwiek seria jest fajna (bo i gra, i książeczka w niezłej cenie) to i tak dla mnie trochę za drogo - już dawno zrezygnowałem z kupowania gier na PC, wersji pudełkowych w szczególności (bo przeszło mi zbieractwo i stawiam na minimalizm ;)).
Niemniej zastanowię się, w pudełkach chciałbym mieć tylko największe klasyki (z kolekcji zostawiłem ukochane Gothiki, Neverwintery i Legendy RPG), myślę, że Wiedźmin mógłby się wśród nich znaleźć. Może rozglądnę się za jakąś używką na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 16:45, Feallan napisał:

> Skoro nie da 30 złotych, to dlaczego miałby dać 35?
3 w cenie 2

Oh, faktycznie, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unikaj polskich znaków pierwsza paczka z GB do mnie nie dotarła z tego powodu właśnie xD
Ale cóż jak cały mój adres to kreseczki i kropeczki xD za wyjątkiem Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wirtusie jest to samo, tylko że w pudełkach i taniej: Dawn of War 2 z dodatkami za 10 i Space Marine też za 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2K Games rozdaje swoje gry przy zamówieniu pre-ordera nowego Bioshocka. Promocja jest aktualna w praktycznie każdym brytyjskim sklepie internetowym, ale zapodaję link do GMG, bo jest najbardziej lubiany przez gramowiczów:

http://www.greenmangaming.com/bundles/

Przy zakupie otrzymujemy darmowego pierwszego Bioshocka i jedną z poniższych gier:
- Civilization 5
- Spec Ops The Line
- Bioshock 2
- Mafia II
- The Darkness II

Wszystko w wersji Steam. Cena atrakcyjna, bo £23.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 03:12, Janek_Izdebski napisał:

Oferta jest także aktualna w przypadku wersji cyfrowej "Bioshocka: Infinite" na Muve.pl.
:)


Do tego Muve wygrywa z ceną 118 zł, bo dodaje do zamówień season pass za free. Przynajmniej według newsa z gram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2013 o 06:27, Deathscythe napisał:

Do tego Muve wygrywa z ceną 118 zł, bo dodaje do zamówień season pass za free. Przynajmniej
według newsa z gram ;)


Podobno na dzień dzisiejszy do cyfrowej wersji nie dodają passa. Stąd gracze mają wybór co do swoich preferencji. Ja stanowczo przekładam pudełkową ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować