Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2013 o 16:04, Gol_Galad napisał:

/cięcie


Wszystko jest w porządku, tylko przygotuj się na jakieś 5 dni czekania od wysyłki do otrzymania paczki. Przynajmniej ja tak mam jak coś u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 14:37, Przemkoj napisał:

Właśnie udało mi się zrobić zakup, miałem na karcie zablokowane przelewy zewnętrzne czy
jakoś tak, ustawione na 0 zł. Musiałem to zwiększyć i od razu poszło :) Czytałem że ktoś
miał właśnie taki problem i sam spróbowałem i zadziałało.
Szkoda tylko że póki co nie dodało mi Raymana i From Dust do listy gier na uplay, a kod
ID do raymana jak mi dodał grę to nie mogłem jej zarejstrować kluczem uzyskanym na mail.


Spróbuj jeszcze raz mi właśnie zaskoczył wczorajszy niedziałający kod na Raymana.
A dla tych co nie wiedzą jak dodać grę której nie widać tu instrukcja jest http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035&pid=11201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy działa ja robiłem zakupy we czwartek i z BG&E już nie chciało działać i trzeba było wybrać Dead Space 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 10:26, paraGaladh napisał:

Podobno na dzień dzisiejszy do cyfrowej wersji nie dodają passa. Stąd gracze mają
wybór co do swoich preferencji. Ja stanowczo przekładam pudełkową ofertę.

Popieram kolegę w 100%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 00:32, Nufiko napisał:

Nie wiem czy działa ja robiłem zakupy we czwartek i z BG&E już nie chciało działać i
trzeba było wybrać Dead Space 2.


Coś mi nie bangla, dodaję The Two Thrones za 19.90, potem Herosy z promocji i w koszyku cena Herosów to 75zł - tak ma być czy w koszyku ich ceną powinno być 0zł?

ed. już bangla, trzeba jednak wziąć Dead Space'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców zakupów zagranicznych.
Zamówiłem grę w sklepie The Hut, zapłaciłem kartą i pobrało mi tylko 5gr z konta mimo że gra kosztuje ponad 200zł. Jest to zamówienie przedpremierowe, więc może pobierze mi odpowiednią kwotę tuż przed wysyłką? To moje pierwsze pudełkowe zakupy zagraniczne, więc nie do końca wiem jak to jest z pre-orderami. Zamówienie jest oczywiście widoczne na moim koncie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 13:41, Mychaa napisał:

Zamówiłem grę w sklepie The Hut, zapłaciłem kartą i pobrało mi tylko 5gr z konta mimo
że gra kosztuje ponad 200zł. Jest to zamówienie przedpremierowe, więc może pobierze
mi odpowiednią kwotę tuż przed wysyłką?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 22:48, Daelor napisał:

Ta promocja jeszcze działa? Interesuje mnie tylko BG&E + Heroes 6, więc nie będą stratni
:P


Owszem, działa, przed chwilą sam z niej skorzystałem, ale teraz trzeba kupić grę za minimum 19,90, np To the Moon czy Dead Space 2.

Swoją drogą, to jakaś kontrolowana akcja, że nadal tego nie naprawili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 14:34, paraGaladh napisał:

Swoją drogą, to jakaś kontrolowana akcja, że nadal tego nie naprawili?


Pewnie tak.

"omfg gry, których i tak bym nie kupił, są prawie za darmo w jakimś sklepie, o którym wcześniej nie słyszałem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wklejam kody zniżkowe do "wklepania" podczas składania zamówienia na Muve.pl:

Podstawowa edycja PC (tylko pudełkowa):
Kod: LARA-CROFT-PC-2013
Cena po uwzględnieniu rabatu: 99,99 zł

Podstawowa edycja PS3 oraz Xbox 360:
Kod: LARA-CROFT-KONSOLE-2013
Cena po uwzględnieniu rabatu: 199,99 zł

Udanych zakupów życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 19:08, pawbuk napisał:

A zniżka 40% oprócz tego też działa? :)

Nie wiem czy się łączą. Jeśli ktoś już ma aktywną tę zniżkę na 40%, to czy mógłby sprawdzić, czy one się kumulują? Będę wdzięczny i zapewne nie tylko ja. :) Jednak wydaje mi się, że Muve raczej nie pozwala na kumulowanie zniżek z kilku źródeł w jednym zamówieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 19:23, pawbuk napisał:

Nie chodziło mi o to, czy się kumulują, ale czy ta zniżka z Kompani Graczy dotyczy
Tomb Raidera :)

Ta 40-procentowa? Tak, dotyczy "Tomb Raidera", jak i każdej innej gry wydawanej w Polsce w wersji pudełkowej przez Cenegę. Czyli będzie także dotyczyć nowego "Bioshocka: Infinite." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 19:28, Janek_Izdebski napisał:

Ta 40-procentowa? Tak, dotyczy "Tomb Raidera", jak i każdej innej gry wydawanej w Polsce
w wersji pudełkowej przez Cenegę. Czyli będzie także dotyczyć nowego "Bioshocka: Infinite."
:)


Bioshocka to ja już tydzień temu zamówiłem :D Trochę mnie rozczarowała wiadomość o braku polskiej wersji językowej i teraz mam nadzieję, że będzie można włączyć angielskie napisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 19:08, pawbuk napisał:

A zniżka 40% oprócz tego też działa? :)

40 % nalicza się od ceny "sugerowanej", więc powyższe kody nic nie zmieniają z tej kwestii. A na Tomb Raidera działa, sam sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 19:32, pawbuk napisał:

Bioshocka to ja już tydzień temu zamówiłem :D Trochę mnie rozczarowała wiadomość
o braku polskiej wersji językowej i teraz mam nadzieję, że będzie można włączyć angielskie
napisy :)

Angielskie napisy będzie można włączyć zarówno w "Tomb Raiderze" jak i w "Bioshocku" - w końcu obie gry są Steamworksowe. Taka możliwość będzie możliwa w ustawieniach. :)

Ale nie róbmy już off-topu w tym wątku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować