Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2013 o 13:56, Janek_Izdebski napisał:

Na brazylijskim Nuuvem "Borderlands 2" na PC za ok. 72 zł. Klucz Steam
i najprawdopodobniej brak blokad regionalnych.

http://www.nuuvem.com.br/produto/851-borderlands-2

:)

Ech, na gamecodes w okresie premiery było za 49 zł. Teraz mają za 79. Anyway, nie mój typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:04, Darkstar181 napisał:

Ech, na gamecodes w okresie premiery było za 49 zł. Teraz mają za 79. Anyway,
nie mój typ.

Gamecodes to keyshop. Nuuvem to bardziej sklep pokroju GMG czy Gamersgate, ale głowny target to Ameryka Łacińska (choć nie tylko). Mają też własny downloader do gier non-Steam. Więc różnica jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:07, Janek_Izdebski napisał:

> Ech, na gamecodes w okresie premiery było za 49 zł. Teraz mają za 79. Anyway,
> nie mój typ.
Gamecodes to keyshop. Nuuvem to bardziej sklep pokroju GMG czy Gamersgate, ale głowny
target to Ameryka Łacińska (choć nie tylko). Mają też własny downloader do gier non-Steam.
Więc różnica jest. :)

Dla mnie nie ma żadnej, poza ceną. Kod wpisuje się do orgina/steama i po paru godzinach mam ściągniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:17, Darkstar181 napisał:

Dla mnie nie ma żadnej, poza ceną. Kod wpisuje się do orgina/steama i po
paru godzinach mam ściągniętą.

Chodzi o wiarygodność sklepu i brak obawy, że dostaniesz ruski klucz. :) Do sklepów typu Gamecodes.pl/Keye.pl/Moonqq.pl trzeba podchodzić z dużą ostrożnością.

Z mojej strony koniec off-topu w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:21, Janek_Izdebski napisał:

> Dla mnie nie ma żadnej, poza ceną. Kod wpisuje się do orgina/steama i po
> paru godzinach mam ściągniętą.
Chodzi o wiarygodność sklepu i brak obawy, że dostaniesz ruski klucz. :) Do sklepów typu
Gamecodes.pl/Keye.pl/Moonqq.pl trzeba podchodzić z dużą ostrożnością.

Jak wolisz płacić 20 zł więcej tylko dlatego że nie chce Ci się spytać sprzedawcy czy to europejski klucz ( a więc z wyborem języków) czy ruski to już Twoja sprawa. Ja zawsze w razie wątpliwości pytam, i zawsze dostaję odpowiedź.Pomijam fakt że keye.pl najzwyczajniej nie mają w swoich ofertach rusaczy, a gamecodes wyraźnie podaje w swoich rodzaj klucza (tak było chociaż z Call of Duty, gdzie dali dwie oferty, z polską wersją i rosyjską).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze pytam na piśmie o rodzaj klucza, blokady regionalne i czy wystawiają faktury VAT. Jednak do keyshopów radzę podchodzić z dużą ostrożnością. Zakup tam, to ostateczność (chyba, że we wszystkich innych punktach sprzedaży są ceny z kosmosu). Nie chcę ryzykować banem na całą moją bibliotekę na Steam. Jakby co dyskusję proponuję kontynuować tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1336&u=2652

Pozdrawiam. :)

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 14:17, Darkstar181 napisał:

> > Ech, na gamecodes w okresie premiery było za 49 zł. Teraz mają za 79. Anyway,

> > nie mój typ.
> Gamecodes to keyshop. Nuuvem to bardziej sklep pokroju GMG czy Gamersgate, ale głowny

> target to Ameryka Łacińska (choć nie tylko). Mają też własny downloader do gier
non-Steam.
> Więc różnica jest. :)
>
Dla mnie nie ma żadnej, poza ceną. Kod wpisuje się do orgina/steama i po paru godzinach
mam ściągniętą.

W żadnym z tych wypadków nie ma pudła. Dlatego lepiej dorzucić kolejne 20zł i mieć w pudełeczku, do tego przyjemność z odpakowania :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gamecodes Borderlands 2 było po 50 złoty z tego względu, że była to wersja rosyjska, ze wschodu. Oni musieli wejść Tobie na konto steam i sami aktywować. Jakbyś sam próbował to niestety kod się nie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 18:26, SiDi napisał:

Na gamecodes Borderlands 2 było po 50 złoty z tego względu, że była to
wersja rosyjska, ze wschodu. Oni musieli wejść Tobie na konto steam i sami aktywować.
Jakbyś sam próbował to niestety kod się nie przyjmie.

Dlatego właśnie dla wzystkich Łowców Okazji legalne: GMG, Gamersgate, Nuuvem, czasem Muve Digital są najlepszym rozwiązaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 15:40, Skrzypiec napisał:

W żadnym z tych wypadków nie ma pudła. Dlatego lepiej dorzucić kolejne 20zł i mieć w
pudełeczku, do tego przyjemność z odpakowania :].


Co za przyjemność odpakować z folii i pomachać kawałkiem jednostronnicowej instrukcji. Ehh... gdzie się podziały czasy gdy instrukcja miała więcej stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 06:25, Chlorofil napisał:

Co za przyjemność odpakować z folii i pomachać kawałkiem jednostronnicowej
instrukcji. Ehh... gdzie się podziały czasy gdy instrukcja miała więcej stron.

Ale tamten off-top nie dotyczył wyższości wersji pudełkowych nad cyfrowymi. Dotyczył wyższości sklepów typu GMG, Gamersgate, Nuuvem czy Muve.pl nad keyshopami pokroju Gamecodes.pl; Keye.pl czy Moonqq.pl...

A tak poza tym ciekawa promocja na Gamefly. Przecenione m.in.: "Alice: Madness Returns", "Wiedźmin 2", "F.3.A.R.", "The Darkness II", "Kingdoms of Amalur: Reckoning". Warto użyć kodu żniżkowego GFDMAR20UK.

Strona sklepu:

http://www.gamefly.co.uk/

Szczegóły promocji również tutaj:

http://lowcygier.pl/promocje/l-a-noire-complete-edition-taniej-na-gamefly/

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:09, SiDi napisał:

Szkoda, że Alice jest na Origin, bo w innym wypadku kupiłbym bez wahania.

Ostatnie wersje Origina śa już stabilne i znośne. Nie wiem, skąd to ciągłe narzekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam. Nie wiem dlaczego tak to odniosłeś. Nie jestem w posiadaniu żadnej gry, która wymaga Origin i nie mam zamiaru instalować kolejnych rzeczy, aby mieć możliwość grania.. Steam mi już do tego wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:11, Janek_Izdebski napisał:

> Szkoda, że Alice jest na Origin, bo w innym wypadku kupiłbym bez wahania.
Ostatnie wersje Origina śa już stabilne i znośne. Nie wiem, skąd to ciągłe narzekanie...

bo nie wszyscy lubią instalować piętnaście programów do uruchamiania gier działających w tle lub przełączać się co chwila między nimi? To że się sypał, robił za malware i generalnie jest ubogim klonem steama było tylko wadami dodatkowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 21:28, dark_master napisał:

bo nie wszyscy lubią instalować piętnaście programów do uruchamiania gier
działających w tle lub przełączać się co chwila między nimi?

To co powiesz o grach na Steam, które wymagają GfWL, UPlay, np. "Far Cry 3"?

Dnia 05.03.2013 o 21:28, dark_master napisał:

To że się sypał, robił za malware i generalnie jest ubogim klonem steama było tylko
wadami dodatkowymi

Troszkę wody upłynęło od tamtego czasu.

Koniec off-topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować