Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Właśnie wróciłem ze sklepu zwanego Comet. Sprzedają tam wszelakiej maści urządzenia elektroniczne oraz gry. Akurat natrafiłem na jakąś promocję, bo połowa tytułów była przeceniona na 1 funta :D Skorzystałem więc i za niecałe 5 złotych kupiłem sobie Morrowinda. Kierując się do kasy coś mnie tknęło i sprawdziłem czy nie ma jeszcze czegoś ciekawego. Szkoda, że nie widzieliście mojej miny gdy na samym końcu stojaka z grami znalazłem... Premierówkę Prince of Persia Dwa Trony! Za funta! Jeszcze kilka dni temu ta gra kosztowała 25 funtów! Oczywiście nawet nie zacząłem się zastanawiać tylko od razu chwyciłem "księcia" i z tymi dwoma tytułami pomaszerowałem do kasy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam informacje dla Warszawiaków. W empiku ul. Nowy Świat 15/17 w najbliższy weekend jest promocja: Kup3 produkty z oferty empiku, zapłać za 2*!

* najtańszy produkt otrzymasz za 1 grosz.

Ta promocja nie dotyczy, gier, konsol, komórek itd. ogólnie sprzętu elektronicznego itd.

Jak myślicie weekend jest od piątku czy od soboty, bo bym z tego z chęcią skorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 22:05, Piotrbov napisał:

A ja mam informacje dla Warszawiaków. W empiku ul. Nowy Świat 15/17 w najbliższy weekend jest
promocja: Kup3 produkty z oferty empiku, zapłać za 2*!

* najtańszy produkt otrzymasz za 1 grosz.

Ta promocja nie dotyczy, gier, konsol, komórek itd. ogólnie sprzętu elektronicznego itd.

Jak myślicie weekend jest od piątku czy od soboty, bo bym z tego z chęcią skorzystał.

Prawie taka sama promocja była ostatnio dla klientów ING Banku Śląskiego, na początku się napaliłem, ale przeczytałem później *...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i szykuje się kolejna promocja

kup 2 gry z całej serii EA Classic za 69,90zł
promocja trwa od 01.02.08 do 24.02.08, przy wejściu na słupkach kontrolnych jest już info (Zielona Góra)

a gry na PS2 z serii Platinium obniżyli o 10zł i sugerowana cena to 59,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:03, balduran2 napisał:

> Szykuje się wyprzedaż XKN od 1 do 31 marca gry z XKN będą po 9.99
No...fajnie, ale gdzie?

W sklepach. Więcej nie wiem. Tyle wyczytałem z CDA od 1 do 31 marca tytuły z XKN i gold będą przecenione o 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:03, balduran2 napisał:

> Szykuje się wyprzedaż XKN od 1 do 31 marca gry z XKN będą po 9.99
No...fajnie, ale gdzie?


No na pewno w Media Markt Empik i Saturn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:03, balduran2 napisał:

> Szykuje się wyprzedaż XKN od 1 do 31 marca gry z XKN będą po 9.99
No...fajnie, ale gdzie?


Pewnie wszędzie, gdzie sklepy dostarczą nowy asortyment. Myślę, że przynajmniej o empiki możemy być spokojni...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy Saturnie jesteśmy - w najbliższy weekend, czyli 22-24 lutego:

Wiedźmin - 50 zł
Gears of War - 60 zł
Enemy Territory Quake Wars - 50 zł

Ciekawie wygląda również promo z pendrivem Kingstona 1 Gb za 15 zł. Skusiłbym się, ale już go mam od ponad pół roku i powiem jedno - polecam :)

Sprawdzałem na stronie saturnpolska.pl dla Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie po 1,99 zł gierki z serii "Killer Price" City Interactive i Oni Games. Ja osobiście ustrzeliłem Black Mirror, Combat Wings i na samym dnie ogromnego koszyka wyszperałem Nibiru: Age of Secrets ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no 1.99zł to chyba niżej niż same kosztu produkcji :D Chyba chcą się pozbyć starych tytułów z magazynó :P Ja osobiście kupiłem kiedyś T72 Balkans on Fire! za 4.99zł w Media Markt i leży sobie na półeczce cały czas :D Wogóle mi się nie podoba, no chyba że takie podwójne pudełko kartonowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 20:07, Amadeusz1 napisał:

W Saturnie po 1,99 zł gierki z serii "Killer Price" City Interactive i Oni Games. Ja
osobiście ustrzeliłem Black Mirror, Combat Wings i na samym dnie ogromnego koszyka wyszperałem
Nibiru: Age of Secrets ;)


Ja w Saturnie widziałem gierki po 0,99gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować