Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2013 o 19:27, MasterChiefGT napisał:

Nic to nie dało cały czas to samo tak samo brak maila na poczcie -.-

A pobrało kasiorkę z PayPala/karty kredytowej? Jeśli tak, to napisz do supportu i wyślij skan potwierdzający, że pobrało kaskę. Mimo wszystko spróbowałbym się powtórnie zalogować, może w innej przeglądarce. Może to coś pomoże.

@bobobo
@Deluldor
@SamFiniszer
Tylko te "L.A. Noire Complete Edition" to prawdopodobnie wersja płytkowa od Cenegi. Nie jest to wersja Steam, podpina się tylko pod Rockstar Games Social Club i z serwerów Rockstara/Gameshield pobiera patche. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w Legnicy promocja trwa. A co do gier jakie są przecenione to- Fallout 3 Goty 9 zł ( już nie było) Dead Rising 2- 20 zł, reszta z tej serii gier też za 20-30zł. Bioshock za 5 zł, bionic commando 3 zł, majesty antalogia 5 zł, endwar 4 zł. Reszty nie pamiętam ale podobne ceny. Pewnie maja akcje czyszczenia magazynów i gry które im nie schodzą przeceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 19:39, Janek_Izdebski napisał:

Tylko te "L.A. Noire Complete Edition" to prawdopodobnie wersja płytkowa od Cenegi.
Nie jest to wersja Steam, podpina się tylko pod Rockstar Games Social Club
i z serwerów Rockstara/Gameshield pobiera patche. :)


A to ma jakieś znaczenie? Zresztą nie ma wersji Steamowej pudełkowej tej gry,więc nie wiem po co ta uwaga.

PS. Czemu masz range Obywatel,czyżbyś za mało pisał? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 22:43, bobobo napisał:

> Tylko te "L.A. Noire Complete Edition" to prawdopodobnie wersja płytkowa
od Cenegi.
> Nie jest to wersja Steam, podpina się tylko pod Rockstar Games Social
Club

> i z serwerów Rockstara/Gameshield pobiera patche. :)

A to ma jakieś znaczenie? Zresztą nie ma wersji Steamowej pudełkowej tej gry,więc nie
wiem po co ta uwaga.

PS. Czemu masz range Obywatel,czyżbyś za mało pisał? ^^

degrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2013 o 19:39, Janek_Izdebski napisał:

Tylko te "L.A. Noire Complete Edition" to prawdopodobnie wersja płytkowa od Cenegi.
Nie jest to wersja Steam, podpina się tylko pod Rockstar Games Social Club
i z serwerów Rockstara/Gameshield pobiera patche. :)

No i... ? Jest jakaś różnica ? Patche się ściągają ? Owszem. Płytka w opakowaniu jest ? Jest. To na co komu klucz STEAM ?
Uczepiłeś się tego steamu jak rzep psiego ogona. Ciekawe, bo kiedyś tego systemu w ogóle nie było, a ludzie grali jakoś bez problemów w gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bobobo
@Darkstar181

Dnia 23.03.2013 o 22:43, bobobo napisał:

A to ma jakieś znaczenie? Zresztą nie ma wersji Steamowej pudełkowej tej gry,więc
nie wiem po co ta uwaga.

Niektórzy wyznają zasadę: "No Steam, no deal." Po prostu takim osobom należała się stosowna informacja, tylko tyle. Dlatego o tym napisałem. Koniec, kropka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 23:01, Janek_Izdebski napisał:

> A to ma jakieś znaczenie? Zresztą nie ma wersji Steamowej pudełkowej tej gry,więc
> nie wiem po co ta uwaga.
Niektórzy wyznają zasadę: "No Steam, no deal." Po prostu takim osobom należała
się stosowna informacja, tylko tyle. :)

Trzeba im przypomnieć że w razie odcięcia internetu też będzie no deal. Kupowanie gry SINGLOWEJ na steam to czysta głupota, jeśli można ją mieć w wersji pudełkowej z możliwością grania w trybie offline ( z tego co pamiętam nie ma takowej na steam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 23:05, Darkstar181 napisał:

Trzeba im przypomnieć że w razie odcięcia internetu też będzie no deal. Kupowanie
gry SINGLOWEJ na steam to czysta głupota, jeśli można ją mieć w wersji pudełkowej z możliwością
grania w trybie offline ( z tego co pamiętam nie ma takowej na steam).

Na Steam można grać off-line w gry singlowe (np. sand-boxy). Ale to nie ten wątek, by rozwijać tę myśl. Nie róbmy zbytniego off-topu. Powtarzam, napisalem stosowną informację, bo kogoś może dotyczyć, czy tamta wersja jest Steam, czy też nie. To wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wczorajszej rozmowy
Wszystko dzisiaj zaczęło działać ale oczywiście wczorajszego zamówienia jak nie ma tak nie ma
Napisałem do pomocy i czekam na odpowiedz pieniądze przez bank są odliczone dziwna sprawa
Bo jak kupowałem ostatnio u nich problemów nie było ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 16:28, MasterChiefGT napisał:

Wracając do wczorajszej rozmowy
Wszystko dzisiaj zaczęło działać ale oczywiście wczorajszego zamówienia jak nie ma tak
nie ma
Napisałem do pomocy i czekam na odpowiedz pieniądze przez bank są odliczone dziwna sprawa
Bo jak kupowałem ostatnio u nich problemów nie było ^^''

Tylko nie omieszkaj wyslać supportowi GMG potwierdzenia pobrania kasy w załączniku. Myślę, że albo zwrócą kasę albo dadzą Ci kluczyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 17:54, MasterChiefGT napisał:

Problem w tym jest że muszę zakupić jeszcze jeden a jak będzie taki sam cyrk
jak wczoraj to wysyłać 2 tikety do supportu xD
Może być problem -.-

Spróbuj zakupić, może tym razem transakcja przejdzie. Radziłbym jednak przed jej przeprowadzeniem zadzwonić do Visy lub MasterCarda i spytać czy z karta jest wszystko ok i czy zakupy w brytyjskich sklepach internetowych (GMG to sklep z UK) nie są w żaden sposób blokowane. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha
Dzisiaj sprawdzam konto bankowe i kartę i co widzę zwrot pieniędzy z przelicznikiem niższym niż wczoraj żadnej noty od Gmg
Tak jakby zamówienia w sobotę nie zostały zrealizowane przez to że strona padła-.-
A chciałem zakupić grę i tak oto z promocji nici dla mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 18:15, MasterChiefGT napisał:

Haha
Dzisiaj sprawdzam konto bankowe i kartę i co widzę zwrot pieniędzy z przelicznikiem niższym
niż wczoraj żadnej noty od Gmg
Tak jakby zamówienia w sobotę nie zostały zrealizowane przez to że strona padła-.-
A chciałem zakupić grę i tak oto z promocji nici dla mnie xD

Rzeczywiście dziwna sprawa. Rozumiem, ze to była gra w promocji i nie możesz jej teraz kupić w tamtej cenie, prawda? Myślę, że powinieneś także o tym napisać do ich supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gmg napisało że szkoda iż tak wyszło etc
Że będę musiał jeszcze raz zakupić grę
ale promocja się skończyła
Pozostanie czekać na następna przecenę xD

Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jeszcze wykłócał z supportem GMG o jakiś specjalny voucher rabatowy na tę produkcję, którą chciałeś zakupić. Może jakoś zrekompensują Ci doznane straty. Mimo wszystko, życzę powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować