Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Promocja niezła, ale ciekawe, czy w stacjonarnych jest. Jutro przejadę się do Arkadii w Warszawie, to sprawdzę.

W każdym razie co warto brać? Od kumpla słyszałem, że Dead Rising 2 Złota Edycja jest warta zakupu :)

Sam chciałbym skompletować serię GTA i wezmę sobie GTA IV, ale nie wiem w sumie, co do tego. 3/4 steamówek z tej serii to mam, a chciałbym najlepiej grę na Steam, która ma osiągnięcia, lub grę korzystającą z GFWL (jak wspomniany wyżej DR2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 23:43, Heartbreaker napisał:

Promocja niezła, ale ciekawe, czy w stacjonarnych jest. Jutro przejadę się do Arkadii
w Warszawie, to sprawdzę.

W każdym razie co warto brać? Od kumpla słyszałem, że Dead Rising 2 Złota Edycja jest
warta zakupu :)

Sam chciałbym skompletować serię GTA i wezmę sobie GTA IV, ale nie wiem w sumie, co do
tego. 3/4 steamówek z tej serii to mam, a chciałbym najlepiej grę na Steam, która ma
osiągnięcia, lub grę korzystającą z GFWL (jak wspomniany wyżej DR2).


Mógłbyś dać tutaj info(jak sprawdzisz) czy ta promocja jest też w stacjonarnych? Byłbym zainteresowany kupnem kilku gierek z PG których nie dałem rady kupić na promo weekendowej na muve.pl. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mam najlepszych wieści, jeśli chodzi o promocję PG w Empiku (byłem w Arkadii), to nie ma tam takowej :( Ja już zamówiłem na stronie, to sobie w owym Empiku odbiorę, ale jednak szkoda, że nie ma w stacjonarnym, bo z reguły są lepiej wyposażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:55, Heartbreaker napisał:

Niestety, nie mam najlepszych wieści, jeśli chodzi o promocję PG w Empiku (byłem w Arkadii),
to nie ma tam takowej :( Ja już zamówiłem na stronie, to sobie w owym Empiku odbiorę,
ale jednak szkoda, że nie ma w stacjonarnym, bo z reguły są lepiej wyposażone.

No to trudno poczekam na jakąś kolejną promocje 2 w cenie 1 czy -50% bo znając życie jeszcze nie jedna będzie. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:34, RaiL napisał:

No to trudno poczekam na jakąś kolejną promocje 2 w cenie 1 czy -50% bo
znając życie jeszcze nie jedna będzie. Dzięki za info.

Pamiętaj, ze możesz zamówić na stronie Empik.com, a sam towar odebrać bezpłatnie w dowolnym salonie na terenie całego kraju i wybrać płatność przy odbiorze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa odsłona HWB:

https://www.humblebundle.com/weekly

"Darksiders" oraz "Red Faction: Armageddon" + DLC w formie klucza Steam za 1 $. Obie gry są oferowane z soundtrackami.

Jak zapłacimy średnią, czyli w tym momencie 6,75 $, to otrzymamy dodatkwo "Darksiders 2" + soundtrack oraz "Red Faction: Guerilla" również w postaci klucza Steam.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie tego HWB. Czy mogę zapłacić pieniędzmi z konta PayPal bez dodawania karty kredytowej? Bo po zalogowaniu się na konto PP wyskoczyła mi prośba o dodanie takowej i nie wiem czy to wymóg, czy po prostu jestem ślepy i nie widzę opcji "normalnej" zapłaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bydgoskim Realu są promocje na gry od Tehlandu. Gry są od 5,99 do 7,99. Z tego co pamiętam są m.in. Nail''d, Post Mortem, Majesty 2 i któraś część UFO. Ja kupiłem Post Mortem za 7,99zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:36, Janek_Izdebski napisał:

> No to trudno poczekam na jakąś kolejną promocje 2 w cenie 1 czy -50% bo
> znając życie jeszcze nie jedna będzie. Dzięki za info.
Pamiętaj, ze możesz zamówić na stronie Empik.com, a sam towar odebrać bezpłatnie
w dowolnym salonie na terenie całego kraju i wybrać płatność przy odbiorze. :)

Wiem o tym, ale i tak na "empik.com" nie ma tego co bym chciał wziąć (tj. i tak nie było by do pary).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 16:51, RaiL napisał:

Wiem o tym, ale i tak na "empik.com" nie ma tego co bym chciał wziąć (tj. i tak nie
było by do pary).

Ok. Teraz jest już wszystko jasne. Może niedługo znajdziesz jednak coś dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, co wam powiem, to wam powiem ale wam powiem: nie spodziewałem się, że Hitman: Absolution tak szybko doczeka się obniżki o 75% na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 14:14, zadymek napisał:

Heh, co wam powiem, to wam powiem ale wam powiem: nie spodziewałem się, że Hitman: Absolution
tak szybko doczeka się obniżki o 75% na Steam.


Pewnie przyczyniły się do tego problemy Square Enix :D Mi się gra bardzo spodobała akurat, choć widzę, że jestem w dość niewielkiej grupie zwolenników nowego Hitmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować