Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2013 o 13:15, kesik93 napisał:

Nie gadajcie głupot. W Dark Souls da się bardzo komfortowo grać na klawie i myszce.

Tak, jest tylko jeden warunek, trzeba być masochistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 12:42, Abi_Dalzim napisał:

Dzięki Panowie. Widzę, że grę sobie odpuszczę jednak...


Ja się naciąłem na Dark Souls mysląc, że to bardziej RPG, a to okazało się po prostu H&S w trochę Gothicowym stylu (ale tylko trochę) :) Jeśli nie jesteś przekonany, to nie kupuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 12:20, Abi_Dalzim napisał:

Czy opłaca się kupować Dark Soluls za 35 zł w Wiosnobraniu?
Właściwie to nie za dużo wiem o tej grze... Można ją porównać np. do Gothicków? Słyszałem,
że sterowanie jest jakoś skopane.
Dodam, że nie posiadam pada i grałbym myszką i klawiaturą.


Na Amazonie DS jest po 7.5 dolara. Wychodzi taniej niż na muve mimo wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 13:23, pawbuk napisał:

Ja się naciąłem na Dark Souls mysląc, że to bardziej RPG, a to okazało się po prostu
H&S w trochę Gothicowym stylu

Ok, to mnie przekonało - nie kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież w tej grze nie chodzi o R, tylko o H&S i przetrwanie. Gra jest dość ciekawa, interakcje między graczami są chyba jedyne w swoim rodzaju. To jest trochę jak Diablo. Większość ludzi nie gra dla fabuł tylko dla lootu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do DS nastawiłem się jak do RPG-a, a okazał się H&S - pewnie dlatego gra mi się nie spodobała. Pograłem chyba 13-14 godzin i już do niej nie wróciłem. Ale podejrzewam, że niektórym osobom może się podobać - jest trudna jak starsze erpegi, ma własny, specyficzny styl i nie prowadzi gracza za rączkę. Jednak przydałby się w DSII lepszy samouczek, choć poziom trudności może zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, pojechali. Teraz kolekcjonerka pudełkowa z kluczem Steam wszędzie za 70zł do zdobycia, a dodatek nie więcej niż 30zł, a nawet 20zł i mniej przy odrobinie szczęścia. Gram.pl tutaj ostro sfailowało. I to bez porównywania z aktualną wyprzedażą Humble Weekly Sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 21:19, Sigu napisał:

Wiesz, to nie jest dziwna cena. Na Steamie kosztuje 35€...


Spoko Steam międzynarodowy, gram.pl ma zasięg lokalny i ceny dostosowane do rynku Polskiego (chociaż tutaj naprawdę pojechali).
Kilka przykładów od konkurencji: http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=4595&k=alan-wake-zlota-edycja-premium-games (fakt reedycja, ale masz namacalny produkt i płytki).
http://www.3kropki.pl/p/alan-wakes-zlota-edycja-npg-pc.html (ta sama reedycja, ale ta cena).
http://muve.pl/digital/akcja/alan-wake-pc-pl-edycja-specjalna-digital/5201 [+] http://muve.pl/digital/akcja/alan-wake-s-american-nightmare-pc-pl-digital/5290 (trochę pogmatwane wiem, ale nawet jak włożysz obie gry do koszyka zapłacisz w zaokrągleniu 105 zł za edycje cyfrowe)
No i wspomniany wcześniej humblak pozostawiam bez komentarza: https://www.humblebundle.com/weekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, to fakt, że nigdy nie uważałem Gram.pl za tani sklep. Heh, muszę przyznać, że jest on wręcz drogi.
Druga sprawa, to różnica między sprzedawaniem klucza do serwisu a gry z reedycji.
Trzecia sprawa to kasa. Nie wiem jaka jest cena hurtowa gry (zapewne może być duża, skoro kody na MSP kosztują w sklepach 100zł mniej niż w sklepie MS), ale sprzedawanie jej po cenie serwisu (czyli na pewno zawyżonej) to niesamowity zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 22:40, Sigu napisał:

Pierwsza sprawa, to fakt, że nigdy nie uważałem Gram.pl za tani sklep. Heh, muszę przyznać,
że jest on wręcz drogi.

Wiesz też tak uważam muszę się tu z tobą zgodzić.

Dnia 25.05.2013 o 22:40, Sigu napisał:

Druga sprawa, to różnica między sprzedawaniem klucza do serwisu a gry z reedycji.

Hmm różnica w sprzedawaniu na pewno jest duża (nie wiem jak to się odbywa tylko przypuszczam) sprzedaż samego klucza mi osobiście wydaje się tańszą sprawą, nie wiążą się z tym problemy z magazynowaniem pudełek, wysyłką do klienta pocztą/kurierem etc. itd.

Dnia 25.05.2013 o 22:40, Sigu napisał:

Trzecia sprawa to kasa. Nie wiem jaka jest cena hurtowa gry (zapewne może być duża, skoro
kody na MSP kosztują w sklepach 100zł mniej niż w sklepie MS), ale sprzedawanie jej po
cenie serwisu (czyli na pewno zawyżonej) to niesamowity zarobek.

Łoo i to jaki zarobek :) dobra skończmy lepiej offtopować bo dostanie nam się od gramowiczów lub moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie offtopować... Wie ktoś gdzie we Wrocku można dostać tanie gierki na Xboxa (tak do 50zł?). Ofertę Pasażu już wyczerpałem, a za Odrę jakoś nie miałem powodu ostatnio się zapuszczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Jak maja limit to pewnie wyzszy, na facebooku ktos napisal "net 25MB gdzie maxem leci mi 3MB to jedna gra sciaga sie 700/800 kB/s"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie promocji na muve, mam pytanie do osób które grały w Borderlands 2 i XCOM: Enemy Unknown. Zastanawiam się nad kupnem jednej z nich, dlatego też chciałbym wiedzieć, która gra sprawiła Wam większą przyjemność płynącą z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Bordka 2 i przegrałem na nim ponad 70h. Polecam jego właśnie. Jedyny hit na tym wiosnobraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować