Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2008 o 13:57, Pawlo09 napisał:

> Gears Of War za 50zł tylko ?:D
> Napewno? Chyba kupię.
> A pendrive''y kingstona dobre są.

chyba nie przeczytałeś dokładnie ta okazja była wczoraj.

Dzis w Saturnie We wroclawiu w Magnolii dalej byl pendrive 1 gb Kingstona po 15 zl:-) Gears of War i Wiesiek tez dzis po 50 zl:-) promocja trwa do dzis do zamkniecia sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ta promocja na pendrive''a i GoW/Wiedźmin tylko w niektórych Saturnach. Warszawie się nie dostało... Poczytajcie gazetki promocyjne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy było coś godnego uwagi w Lidlu? Jak wczoraj byłem tam około 11, to gier jeszcze nie wyłożyli, a dziś zastałem już tylko jakieś resztki (kilka egzemplarzy Thief:DS, pojedyncze sztuki Dyplomacji, Blitzkrieg Antologia, Staliningrad, Kryzys Kubański i Myst IV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:19, dobrakos napisał:

kojarzy ktos internetowy sklep TimSoft ? jest godny zaufania?


szczerze mówiąc pierwsze słysze o tym...

może lepiej wybierz gram.pl lub wirtusa jak nie jesteś pewien tego Timsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze ktoś wie o jakichs promocjach które są w Lublinie? Hmm, taki pendrive 1gb za 15zł np :) EKN dzisiaj jeszcze nie było po 9.99zł tylko dalej po 19.99 i to z naklejka ze extra konkurs 2 czyli gry leza od wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:27, Ichvander napisał:

Jak nie bylo gram.pl to tam kupowalem gierki ;) i wtedy wszystko dobrze i ladnie dzialalo...
nie wiem jak jest teraz.

spoko, dobrze ze ktos to zna, to juz cos :)
Klejk - zeby takie gierki w gramie sprzedawali to by problemu nie bylo, wirtus tez nie ma wszystkiego w ofercie, chociaz i tak jest lepiej zaopatrzony niz gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś trafiłem na taką promocję że jeśli się kupiło 2 gry z Kolekcji Klasyki ( 2 * 25 zeta ) to trzecią dostawało się gratis - do wyboru. I jak tu można było nie skorzystać ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel był dzisiaj w Galerii łodzkiej i co usłyszał w sprawie obniżki na EXN? Że może będzie może za tydzień o ile w ogóle będzie, Łódź schodzi na psy już zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:08, Blackhand napisał:

Orientuje się ktoś, czy było coś godnego uwagi w Lidlu? Jak wczoraj byłem tam około 11,
to gier jeszcze nie wyłożyli, a dziś zastałem już tylko jakieś resztki (kilka egzemplarzy
Thief:DS, pojedyncze sztuki Dyplomacji, Blitzkrieg Antologia, Staliningrad, Kryzys Kubański
i Myst IV).


To nie resztki, tylko faktyczna pula gier jakie trafiają do takich sklepów. Podczas ostatniej tego typu "promocji" trafiłem na moment, kiedy akurat wykładano gry - połowy z tych zapowiedzianych w ogóle nie było :/ Ważne, żeby klient przyszedł do sklepu. Zawsze jest szansa, że coś kupi... niekoniecznie to co planował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem okazję kupować w TimSofcie, z tym, że to było bardzo dawno temu (kupiłem tam AvP2 ZE, to było w tym samym czasie, gdy padł PlayIt). Nie wiem, jak to wygląda teraz, ale wtedy ceny były dość wysokie (porównywalne z tymi w np. sklepach sieci EMPIK), za to dostawa w 24 (czy 48) godzin kurierem kosztowała tyle, co paczka zwykła Pocztą Polską (znaczy się kurier nadzwyczajnie tani był :)). Generalnie pan Golik prowadzi interes w sposób uczciwy, więc myślę, że możesz w TimSofcie zamawiać gry bez obaw (choć mój AvP2 był rozfoliowany, hmmm, może to dlatego, że do pudełka z grą wrzucili rachunek i kartę z "gwarancją", z drugiej strony - dostałem gratis plakat z Republic: Revolution :D - może nie umywa się to do bonusów ze ś.p. Wirtualnego Świata, ale zawsze to jakiś miły gest :)). Polecam również Exe - tam to jest już full profeska (a raczej była, bo u nich też dawno zakupów nie robiłem :), ale za to jednym czasem dużo tam towaru nabrałem :)).
conradzik
No to lipa :?. Choć z drugiej strony cieszę się, że nic fajnego nie przeszło mi koło nosa (z całym szacunkiem dla fanów Złodzieja ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W łódzkim MM w galerii niektóre tytuły z serii Platynowa Edycja są tańsze niż sugerowana cena 59,90.
Jeśli dobrze pamiętam Stalker, Antologia Dawn of War i chyba Spelforce 2 są po 49,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZeśc mam pytanie,poniewaz stosunkowo rzadko kupuje gry albo w MM bądź w Empiku[częsciej zamawaim przez neta] i mam właśnie takie pytanie czy jest tak czasami że gry np. AC który wychodzi 28 marca zawsze jest tego samego dnia w MM lub Empiku? Tzn.Czy są oni na bierząco w takich kwestaich:D.Będe wdzieczny za odp. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 19:02, Bratek196 napisał:

Wiadomo jak jest aktualna cena gry Call of duty 4 ??


W media coś koło 80 zł (79 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tym bywa, jak wszędzie zresztą. Jak do KK wchodził (m. in.) DS:LoA, to w "moim" MM był dopiero na drugi dzień. A jak CDP wrzucił do XKN Desperados, to "mój" EMPIK miał gdzieś tygodniowy (!) poślizg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować