Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Spoko, dzięki :) Ale Voucher już od towarzysza wykorzystany. Może coś innego się trafi kiedyś, bo już czekać na przelew na konto paypal nie będę dla głupich trzech złotych zaoszczędzonych ;)

Sorry... działa. Coś nie tak musiałem dodać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 Dolce za Elej Nłar? Polecam wszystkim, mam premierówkę pudełkową, i mimo całkiem porządnie ogarniętego języka angielskiego to pierwsza gra, w której siedziałem ze słownikiem na kolanach :P Tak więc, jeśli nie znacie dobrze angola to raczej frajdy nie będzie, niewiele tu strzelania ale naprawdę sporo główkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób niezdecydowanych i nie znających angielskiego warto dodać, że powstaje spolszczenie do gry od grupy BDIP. Wszystkie teksty zostały już spolszczone, wraz z DLC-kami. Obecnie autorzy dokonują korekty, która ma potrwać do końca roku. Spolszczenie powinno ukazać się pod koniec lub na początku przyszłego roku (chyba, że w trakcie korekty coś pójdzie nie tak). Czemu o tym piszę? Taniej L.A.Noire raczej już nie będzie. Gra też nie ma szans ukazać się w Humblu, na coverze w CDA, w promocji na Steamie aż takiej nie będzie, a na muve.pl nie ma wersji Steam. Teraz albo nigdy, najwyżej z grą się poczeka na wydanie spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąć do LA Noire wziąłem, angielskiego się raczej nie obawiam, bo zawsze to dobry powód do małego poprawienia własnych umiejętności. Jak wcześniej traktowałem koreańskie programy po angielsku oglądane całymi dniami jako dobrą technikę do matury (i faktycznie efekt był dobry). Tak czy inaczej raczej staram się grać w gry po angielsku.

I teraz właśnie doszedłem do wniosku, że tak naprawdę to nie wiem kiedy ja te wszystkie gry z Bundli, wyprzedaży ogram do końca roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 13:57, Muradin_07 napisał:

Wziąć do LA Noire wziąłem, angielskiego się raczej nie obawiam, bo zawsze to dobry powód
do małego poprawienia własnych umiejętności. Jak wcześniej traktowałem koreańskie programy
po angielsku oglądane całymi dniami jako dobrą technikę do matury (i faktycznie efekt
był dobry). Tak czy inaczej raczej staram się grać w gry po angielsku.


Akurat L.A.Noire nie jest dobrym nauczycielem angielskiego. Jak zaczynać to od mniej wymagających gier. Angielski w tej produkcji jest trudny i często specjalistyczny. Stąd też dwie grupy od spolszczeń poległy, a trzeciej przygotowanie tego zajmuje już prawie rok.

Dnia 03.08.2013 o 13:57, Muradin_07 napisał:

I teraz właśnie doszedłem do wniosku, że tak naprawdę to nie wiem kiedy ja te wszystkie
gry z Bundli, wyprzedaży ogram do końca roku :(


Ja na szczęście nie mam takich problemów. Przez ostatnie 3 lata udało mi się nadrobić niemal wszelkie zaległości. Coraz częściej za to robię listę w głowie, które gry przejść ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 14:15, Kraju napisał:

Akurat L.A.Noire nie jest dobrym nauczycielem angielskiego. Jak zaczynać to od mniej
wymagających gier. Angielski w tej produkcji jest trudny i często specjalistyczny. Stąd
też dwie grupy od spolszczeń poległy, a trzeciej przygotowanie tego zajmuje już prawie
rok.


A czy ja mówię, że szukam mniej wymagających gier? Wręcz przeciwnie - lepsze są bardziej wymagające, przy których nawet mogę siedzieć ze słownikiem i powoli sobie je ciułać.

Dnia 03.08.2013 o 14:15, Kraju napisał:

Ja na szczęście nie mam takich problemów. Przez ostatnie 3 lata udało mi się nadrobić
niemal wszelkie zaległości. Coraz częściej za to robię listę w głowie, które gry przejść
ponownie.


Ja właśnie będę sobie nadrabiał całkiem sporą liczbę produkcji, które albo mnie nie interesowały, albo też po prostu pominąłem, bo były jakieś ważniejsze jak np. Sacred 2 czy Risen 2. Ale jak sobie podliczyłem to wyjdzie mi jakieś... 17 gier za może niecałe wydane 65 zł łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam od siebie: kto wydał na Humble Deep Silver Bundle więcej niż ok. 5 $ może sprawdzić swoje konto. Czeka tam na niego jeszcze jeden klucz do wykorzystania na Steamie wraz z grami: Metro 2033, Risen i Sacred Citadel. Zawsze coś fajnego, dodatkowego. Akurat mi na pierwszym Risenie bardzo zależało swego czasu więc kolejny komplet gier mam zgarnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 21:02, Muradin_07 napisał:

To ja dodam od siebie: kto wydał na Humble Deep Silver Bundle więcej niż ok. 5 $ może
sprawdzić swoje konto.

Poprawka: dla wcześniejszych nabywców bundla wystarczy 1$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 21:02, Muradin_07 napisał:

To ja dodam od siebie: kto wydał na Humble Deep Silver Bundle więcej niż ok. 5 $ może
sprawdzić swoje konto. Czeka tam na niego jeszcze jeden klucz do wykorzystania na Steamie
wraz z grami: Metro 2033, Risen i Sacred Citadel. Zawsze coś fajnego, dodatkowego. Akurat
mi na pierwszym Risenie bardzo zależało swego czasu więc kolejny komplet gier mam zgarnięty.

Nie trzeba było wydać więcej niż 5$, dostał to każdy kto kupił 1 część paczki niezależnie od kwoty. Dla nowych jest to za kwoty powyżej 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, potem mnie jeden kolega poprawił. Fakt ;)

Swoją drogą - nie dostaję powiadomień na pocztę, że ktokolwiek coś napisał... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mało się o tym pisze w temacie, ale jeżeli ktoś jest fanem pudełek, to ciekawe promocje można znaleźć w Carrefourach. Ostatnio widziałem tam Mass Effect 3 i Dragon Age: Origins (oba z serii EA Classics) za 35 zł, a sam wziąłem Street Fightera IV za 12 zł. Ceny i poszczególne gry różnią się w zależności od sklepu, ale warto tam zaglądać. Jedynym minusem jest to, że przeceniane są zwykle gry z reedycji, a premierówki zazwyczaj są w normalnej cenie.

EDIT: Nie widziałem jednak informacji o owych zniżkach w sklepowych gazetkach, więc trzeba ich szukać na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Carrefourach można fajne okazje wyrwać. Ostatnio wziąlem sobie Race Injection za 12 zł, gdzie cena tego pakietu sięga 60 zl. Była też Fifa 11 za całe... 3 złote, Harry Potter Lego jakiś tam za 10 zł, wersja premierowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 23:34, SamFiniszer napisał:

W Carrefourach można fajne okazje wyrwać.

Potwierdzam, znalazłem w Kaliskim BattleNet Authenticator za 10 zł :) normalnie bym nie kupil, ale za tą cene..
poza tym gamebooki za ok 20 zł, premium games za ok 30 zł, PKK za ok 12 zł
polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz akurat EA Classics jest w wielu sklepach taniej (także MM czy Saturn). Premierówki to jak się zachowa stara gra z naklejką, że teraz jest w tańszej serii (choć czasem tej naklejki na folii brakuje, co i tak nie ma znaczenia, skoro schodzi z folią).

Więc w Carrefourze i tak jest drożej, bo w Satu dają za 30zł gry z tej serii. Przynajmniej w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować