Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Była lepsza akcja, ale nie mogłem jej tutaj wrzucić - rozdawali BF 3 za darmo. Jeden kod, który dawał każdemu darmową kopię. Szybko przestał działać, ale jeszcze się załapałem na darmówkę.

A z tego to dostałem coś dziwnego, starego i zapewne w to nie zagram... Inna sprawa to to, że kupiłem sobie na wyprzedaży steamowej teraz Fallout New Vegas. Dobry deal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 19:06, Muradin_07 napisał:

Była lepsza akcja, ale nie mogłem jej tutaj wrzucić - rozdawali BF 3 za
darmo. Jeden kod, który dawał każdemu darmową kopię. Szybko przestał działać, ale
jeszcze się załapałem na darmówkę.

To był błąd systemowy, a nie zroganizowana akcja, więc się nie liczy.

Dnia 31.10.2013 o 19:06, Muradin_07 napisał:

A z tego to dostałem coś dziwnego, starego i zapewne w to nie zagram... Inna sprawa to
to, że kupiłem sobie na wyprzedaży steamowej teraz Fallout New Vegas. Dobry deal...

"Ultimate Edition" że zapytam? I jak gierka?

P.S. Można z Tobą porozmawiać live gdzieś na priv? Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 19:11, Janek_Izdebski napisał:

To był błąd systemowy, a nie zroganizowana akcja, więc się nie liczy.

Błąd czy nie - błędy należy niekiedy wykorzystywać.

Dnia 31.10.2013 o 19:11, Janek_Izdebski napisał:

"Ultimate Edition" że zapytam? I jak gierka?

Zwykły, bez ulitmate''ów. Dużo się nie różni od trójki.

Dnia 31.10.2013 o 19:11, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Można z Tobą porozmawiać live gdzieś na priv? Dzięki.

A jest to naprawdę paląca sprawa niecierpiąca zwłoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 19:23, Muradin_07 napisał:

Błąd czy nie - błędy należy niekiedy wykorzystywać.

Nie do końca się z Tobą zgadzam. Zresztą, jeśli to był rzeczywiście błąd, EA ma pełne prawo tak aktywowane egzemplarze gier usunąć z kont ich posiadaczy.

Dnia 31.10.2013 o 19:23, Muradin_07 napisał:

Zwykły, bez ulitmate''ów. Dużo się nie różni od trójki.

To jak będziesz chciał zrobić upgrade to zapłacisz tyle samo, ile kosztuje "Ultimate Edition." Dlatego ten drugi jest taki opłacalny cenowo. :)

Dnia 31.10.2013 o 19:23, Muradin_07 napisał:

A jest to naprawdę paląca sprawa niecierpiąca zwłoki?

Jeśli nie masz czasu/ochoty, to poczekam. Mam nadzieję, że znajdziesz w najbliższym czasie chwilę czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 19:30, Janek_Izdebski napisał:

Nie do końca się z Tobą zgadzam. Zresztą, jeśli to był rzeczywiście błąd, EA ma pełne
prawo tak aktywowane egzemplarze gier usunąć z kont ich posiadaczy.

To po prostu skasuje. A jeśli nie zrobi to dlaczego nie skorzystać?

Dnia 31.10.2013 o 19:30, Janek_Izdebski napisał:

To jak będziesz chciał zrobić upgrade to zapłacisz tyle samo, ile kosztuje "Ultimate
Edition." Dlatego ten drugi jest taki opłacalny cenowo. :)

Mało kiedy kupuję wersje te wypasione. Jedyna rzecz, którą faktycznie kupię to DC do Deus Exa. Ale tak naprawdę teraz mam tyle gier, że raczej odstawię sobie to na nawet po świętach jeżeli nie później.

Dnia 31.10.2013 o 19:30, Janek_Izdebski napisał:

Jeśli nie masz czasu/ochoty, to poczekam. Mam nadzieję, że znajdziesz w najbliższym czasie
chwilę czasu. :)

Tak naprawdę mało mam czasu na jakiekolwiek komunikatory, dlatego też udzielam się na forum lub też na PW. Głównie dlatego, że właśnie jak mam trochę czasu to łatwiej mi jest odpowiadać tam niż podczas gry lub też gdy mam inne rzeczy do robienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 19:34, Muradin_07 napisał:

To po prostu skasuje. A jeśli nie zrobi to dlaczego nie skorzystać?

Dlatego, że "przedsębiorczy" gracze masowo tworzyli nowe konta Origin, aktywowali gry i szybko tworzyli nowe aukcje na Allegro.

Dnia 31.10.2013 o 19:34, Muradin_07 napisał:

Mało kiedy kupuję wersje te wypasione. Jedyna rzecz, którą faktycznie kupię to DC do
Deus Exa. Ale tak naprawdę teraz mam tyle gier, że raczej odstawię sobie to na nawet
po świętach jeżeli nie później.

Twój wybór, chciałem Ciebie tylko poinformować, że same DLC do "F: NV" kosztują tyle samo ile "Ultimate Edition."

Dnia 31.10.2013 o 19:34, Muradin_07 napisał:

Tak naprawdę mało mam czasu na jakiekolwiek komunikatory, dlatego też udzielam się na
forum lub też na PW. Głównie dlatego, że właśnie jak mam trochę czasu to łatwiej mi jest
odpowiadać tam niż podczas gry lub też gdy mam inne rzeczy do robienia.

Ok. Zatem jesli znajdziesz w przewidywalnej pzyszłości chwilkę, to będę prosił o kontakt na priv. Mój mail i Steam znasz. Dzięki.
Koniec off-topu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 19:42, Janek_Izdebski napisał:

Dlatego, że "przedsębiorczy" gracze masowo tworzyli nowe konta Origin, aktywowali gry
i szybko tworzyli nowe aukcje na Allegro.

Tak samo jak w przypadku kluczy z HB, rozdawanych gier na PGA i tak dalej. Tutaj już zależy to od kręgosłupa moralnego danego człowieka. Ja jeżeli np. kupiłem grę z HB to biorę ją dla siebie lub też gdy mam dany tytuł komuś go oddaję czy rzucam na forum. Akurat w tym przypadku sprzedaż takich rzeczy to jest zwykły żer na sytuacji.

I to nie tylko w Polsce takie akcje się odbywają. Jedyne chyba z tego "pocieszenie" tak jakby ktoś gadał, że Polacy tylko takie rzeczy robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 19:46, Muradin_07 napisał:

Tak samo jak w przypadku kluczy z HB, rozdawanych gier na PGA i tak
dalej. Tutaj już zależy to od kręgosłupa moralnego danego człowieka. Ja jeżeli np.
kupiłem grę z HB to biorę ją dla siebie lub też gdy mam dany tytuł komuś go oddaję
czy rzucam na forum. Akurat w tym przypadku sprzedaż takich rzeczy to jest zwykły
żer na sytuacji.

Pełna zgoda, wszystkie podobne "akcje" są godne potępienia.

BTW, od dzisiejszego HIB-a tygodniowego wprowadzono mechanizm bezpośredniego łączenia konta HIB z kontem Steam i przypisywania gier. Skończy się wreśzcie ten pokątny handelek... :)

Dnia 31.10.2013 o 19:46, Muradin_07 napisał:

I to nie tylko w Polsce takie akcje się odbywają. Jedyne chyba z tego "pocieszenie" tak
jakby ktoś gadał, że Polacy tylko takie rzeczy robią.

Nigdy nie twierdziłem, że to tylko domena Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 09:58, Ostrowiak napisał:

Assassin''s Creed 4 Edycja Specjalna i Watch Dogs Edycja Specjalna

po 50 złotych sztuka

http://lowcygier.pl/promocje/assassins-creed-iv-black-flag-special-edition-za-4999-zl/



Mi coś nie działa. Wchodzę przez ten link i wywala mi 149zł za grę, używając tego kodu 10thanks cena obniża się o 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 10:34, Citkowsky napisał:

Mi coś nie działa. Wchodzę przez ten link i wywala mi 149zł za grę, używając tego kodu
10thanks cena obniża się o 15zł.

Mnie wyświetla poprawne ceny, ale wywala się przy próbie zakupu. Ale może komuś się uda - oferta zacna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś zobaczyć gry wydane przez cenegę w przeciągu ostatniego roku? Jak szukam planu wydawniczego to wyświetlają mi się tylko nadchodzące tytuły a nie mogę doszukać się tych już wydanych.

Z góry dzięki za jakiś link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 18:34, Citkowsky napisał:

Można gdzieś zobaczyć gry wydane przez cenegę w przeciągu ostatniego roku? Jak szukam
planu wydawniczego to wyświetlają mi się tylko nadchodzące tytuły a nie mogę doszukać
się tych już wydanych.

Z góry dzięki za jakiś link.


Znalazłem tylko taki sposób, nie jestem pewien czy aby na pewno wszystko się zgadza:
http://www.cenega.pl/katalog/ids/0_0_0_0_0_0/date/-_-/filter/-/pager/2_50/sort/pr-m/keywords/

Edit:
I jeszcze to:
http://www.gry-online.pl/polski-wydawca.asp?ID=290&WSZYSTKIE=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 19:56, Muradin_07 napisał:

http://youtu.be/T3odm79gCnE - Humble WB Bundle.

I teraz mam dylemat, bo niedawno FEARy przeszedłem, w Batmana AC grałem... War on the
North tak trochę średniak. Gdyby pojawił się powiedzmy w czerwcu brałbym z marszu :/


Ja jeszcze widzę stare deale. Według komentarzy na jutubie, 21 baksów sobie życzą za ten komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Six action-packed games to add to your collection. The Humble WB Games Bundle features six of the publisher’s top titles. Pay what you want and get the first installment of the critically-acclaimed Batman: Arkham franchise, Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition, as well as both of the intensely frightening paranormal shooters F.E.A.R. 2: Project Origin and F.E.A.R. 3 and the groundbreaking action-RPG, Lord of the Rings: War in the North! Pay more than the average and you’ll also unlock Scribblenauts Unlimited and the sequel to Arkham Asylum, Batman: Arkham City Game of the Year Edition.

Średnia na tą chwilę wynosi 4,78 amerykańskich dolarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować