Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2013 o 18:52, Muradin_07 napisał:

A ja tak naprawdę ostatnio dostałem nową kartę, którą można płacić w sieci. Miałem starą
i nie obsługiwała ona właśnie płatności internetowych. teraz wszystko smiga tak jak należy
:D


Ja mam zbyt niski dochód na taką kartę, trzeba mieć chyba ponad 700 zł

up - wolę się nie bawić w płatności przez internet, miałem już przejęcie hasła do BattleNet i wolę nie podawać numeru konta, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 18:55, damienthorn napisał:

> ...

Podaj maila, lub poszukaj mnie na steamie (dikajos)


lelen_lis@poczta.fm

Steam: lis400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem... raz jak miałem podłączoną do konta betę DIII rok temu. Wtedy po prostu nauczyłem się wpisywać naprawdę skomplikowane hasła do kont, a co lepsze - pamiętać je. Do tego oczywiście autenticator i inne tego typu sprawy. Ostatnio ze znajomym się dogadałem w tej sprawie, bo ma telefon z androidem. Ja swój pewnie będę miał na święta :D

Natomiast jeżeli chodzi o ten najnowszy HB to pewnie go kupię na dniach i coś czuję, że oddam w dobre ręce F3AR jeśli ktoś będzie oczywiście chciał przyjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 18:59, Muradin_07 napisał:

Ja też miałem... raz jak miałem podłączoną do konta betę DIII rok temu. Wtedy po prostu
nauczyłem się wpisywać naprawdę skomplikowane hasła do kont, a co lepsze - pamiętać je.
Do tego oczywiście autenticator i inne tego typu sprawy. Ostatnio ze znajomym się dogadałem
w tej sprawie, bo ma telefon z androidem. Ja swój pewnie będę miał na święta :D

Natomiast jeżeli chodzi o ten najnowszy HB to pewnie go kupię na dniach i coś czuję,
że oddam w dobre ręce F3AR jeśli ktoś będzie oczywiście chciał przyjąć :)


Ja, niestety, prawie wszędzie mam to samo hasło żeby je zapamiętać, do tego, niezbyt długie i skomplikowane ...

heh, sam oddałbym oba FEARy i WP WnP, mam już te tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy głównie dlatego, że trójkę przeszedłem jakiś czas temu i raczej powodu, aby zrobić to drugi raz nie mam. Natomiast w przypadku FEAR2 no to sprawa ma się inaczej, bo niekiedy potrzebuję takiej gry, w której faktycznie można się nieco zestrachać, a przy okazji akcja jest przednia.

Też mam taką cichą nadzieję, że bonus (jeżeli takowy oczywiście będzie) to będzie pierwsza cześć FEAR w wersji GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetny jest ten nowy Humble Bundle, w końcu zagram w te Batmany i zobaczę, o co jest cały ten hype. Wojnę na Północy też chciałem kupić, więc fajnie się składa. drugiego FEARa mam już od dawna, ale "trójkę" chętnie obczaję. szkoda tylko straszna, że tym razem soundtracków żadnych nie dorzucili, no ale nie będę narzekać, bo to by niedorzeczne było.
anyway, naprawdę uwielbiam Humble Bundle. ostatnimi czasy to moje jedyne źródło gier.

właśnie, jakby ktoś chciał FEAR 2, wbijać śmiało, ja już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 19:02, Accid napisał:

w tesco bf3 za 20zł?!

To jest pytanie czy stwierdzenie ?

Jeśli faktycznie za tyle jest to w sumie żaden szok, tę grę od dawna można nabyć za 29 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 19:04, Darkstar181 napisał:

> w tesco bf3 za 20zł?!
To jest pytanie czy stwierdzenie ?

Jeśli faktycznie za tyle jest to w sumie żaden szok, tę grę od dawna można nabyć za 29
zł.

Hmm nie jestem na czasie z tym i lekko zdziwiło mnie, jak ktoś w komentarzu na pewnej stronce między słowami to napisał. Trzeba kupić do multi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 08:27, Robertcik1 napisał:

właśnie, jakby ktoś chciał FEAR 2, wbijać śmiało, ja już mam.

Ja bym chciał odezwij sie coby ustalic kwote odstęnego :D Mój mail: fpsiak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio skorzystałem "z błędu", o którym już mówiłem i miałem go za darmo. Nic nie dostałem żadnej informacji od EA, że jest to klucz zły(edit: ze źródła złego), pojawił się na łowcach więc był jak najbardziej w porządku. Możliwe, że była to podobna akcja do tej z kluczami do Prince of Persia czy innych gier.

Jedyne co mnie boli to niestety koszt tych wszystkich Premium i innych... no ale zanim zagram to pewnie cena do tego wszystkiego spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy klucze na tej akcji z Zapomnianymi Piaskami i Silent Hunterem 5 za każdym razem były generowane nowe czy po prostu można było trafić na klucz który został już wykorzystany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swojego klucza jeszcze nie aktywowałem, więc nie wiem. Powiem szczerze, że nie chce mi się instalować uplaya i innych tego typu rzeczy :/

Jeżeli ktoś chce spróbować czy działa wszystko to mogę oddać w dobre ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 19:19, Muradin_07 napisał:

Swojego klucza jeszcze nie aktywowałem, więc nie wiem. Powiem szczerze, że nie chce mi
się instalować uplaya i innych tego typu rzeczy :/

Jeżeli ktoś chce spróbować czy działa wszystko to mogę oddać w dobre ręce :)

Bo widziałem, że nagle na allegro pojawiły się bardzo tanie klucze do tych gier gdzie ludzie dysponują sporą ich ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To moim zdaniem z każdą taką akcją sprzedawania kluczy powinna być informacja o śmierci tam daleko jednego jednorożca albo czegoś takiego... No ale dobra, powiedzmy że niektórzy widzą w tym naprawdę dobry biznes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować