Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

10 lutego z chęcią odwiedzę nową Biedronkę, która powstała niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Ostatnio jak byłem, Biedronkę jeszcze przygotowywano, ale mogę Wam powiedzieć, że wygląda jak spora hala fabryczna :D

Pewnie tam przewiozą trochę tych gier i zabraknie dla reszty kraju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 11:07, Darkstar181 napisał:

Masakra, ledwo 2 lata temu kupiłem tę grę w EK za 220zł.
Ale przez ten czas nauczyłem się już nie kupować premierowych wydań :D

Mam nadzieje ze to będzie wersja z dodatkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujawnią wszystkie tytuły przed premierą w biedro czy po trochu i będą niespodzianki?
Szykuje sobie kilkadziesiąt złotych bo drugiej takiej okazji może nie być, a w kilka gier warto się zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja jeszcze cos ujawnic, ale w jakim stopniu to nie wiadomo, w sumie to troche czasu jest, a sama biedronka tez bedzie reklamowac z wyprzedzeniem chyba.

Ostroznie z seria total war, jezeli ktos chce instalowac z plytki, bo zawartosc na plytkach jest nieaktualna i trzeba cala gre pobierac z steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 23:06, Accid napisał:

Ujawnią wszystkie tytuły przed premierą w biedro czy po trochu i będą niespodzianki?
Szykuje sobie kilkadziesiąt złotych bo drugiej takiej okazji może nie być, a w kilka
gier warto się zaopatrzyć.

Nie wiadomo, cdp będzie rozsyłał do różnych miast różne partie gier więc nie ma żadnych pewniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PÓŁ MILIONA, 300 TYTUŁÓW- jak pięknie brzmią te hasła.

Tylko chwila moment.
Ile jest biedronek w Polsce? Strona biedronki mówi o ponad 2200 sklepach. Podzielcie sobie ilość gier przez ilość tytułów i przez 2200 sklepów. Wychodzi średnia 0,76 danego tytułu na sklep. Oczywiście to średnia bo wiadomo, że jednych tytułów będzie więcej, innych mniej. Co nie zmienia faktu, że trzeba mieć szczęście aby pójść do konkretnej biedronki i kupić dokładnie to co się chce. Już widzę te kolejki pod biedronkami:P

Póki co ujawnili, że pojawią się:
Aliens: Colonial Marines, Dirt 3, StarCraft wraz z dodatkiem Broodwar, Total War: Shogun 2 – Zmierzch Samurajów, Worms Revolution: Deluxe Edition, Epic Mickey 2, F1 Race Stars, Gdzie jest Nemo, Samoloty, Chivalry: Medieval Warfare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję, że StarCraftów będzie sporo, bo z kumplem na niego się czaimy. Najgorzej, jeśli będzie tylko jeden, wtedy nasza przyjaźń będzie wystawiona na ciężką próbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 20:29, Tyler_D napisał:

Paręnaście postów wyżej. ;-) 10.02.2014.

Hehe, tak też myślałem, ale prokrastynacja do czegoś zobowiązuje :) Danke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś te kody na " Crysisa 3 " i nowego " Bioshocka "?
chciałem się na coś wymienić / najlepiej na Fable III / ale nikt nie reflektował więc szkoda, żeby kody leżały w szufladzie, skoro ktoś może sobie pograć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 19:36, lis_23 napisał:

Chce ktoś te kody na " Crysisa 3 " i nowego " Bioshocka "?


Mogę Ci dać parę tytułów z Bundla Bohemia Interactive i Frozen Synapse oraz World of Goo w zamian za Bioshocka. Nic więcej nie mam. Wrzuć mail na PW na gramsajcie, jeśli będziesz zainteresowany, to dogadamy szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 19:36, lis_23 napisał:

Chce ktoś te kody na " Crysisa 3 " i nowego " Bioshocka "?
chciałem się na coś wymienić / najlepiej na Fable III / ale nikt nie reflektował więc
szkoda, żeby kody leżały w szufladzie, skoro ktoś może sobie pograć ;)


Nie pogardziłbym Crysisem :) Możesz podesłac poprzez PW na gramsajtach.
Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować