Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2014 o 16:56, Dared00 napisał:

Wymaga 64-bitowego systemu.

Jadę się z nią zmierzyć :D
Pobiera się. Skąd ta moda na promocje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 22:08, Dared00 napisał:

HitFilm 2 Express (montaż i obróbka wideo) za darmo do 4. lutego.


Jak można to pobrać? Klikając ''Get hitfilm 2 express now'' odsyła mnie do stronki, gdzie proszą mnie o podzielenie się downloadem za pomocą twittera lub fejsa. Ale ja nie mam konta na żadnym tego typu syfie. Da radę jakoś to obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2014 o 17:21, Abi_Dalzim napisał:

Załóż jakiś lipny i podziel się z... nikim :)


No tak, nie pomyślałem o tym ;)

Pozostaje czekać na czasy, kiedy to bez lajknięcia na FB jakiejś przychodni zdrowia, nie będzie opcji zapisać się do lekarza specjalisty...

edit: Darkstar181 - dzięki za info. Wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program działa, tak samo jak ten do obróbki zdjęć. Fajna sprawa szczególnie, że może mnie zainteresuje to w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 11:25, SSj2 napisał:

Jeszcze nie poprawili chyba, bo nadal mogłem się zarejestrować i wziąć za free :)


Potwierdzam. Nadal działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie kupowania gier na konsole jestem zupełnie zielony, więc prosze o pomoc :)

Synowi chciałem kupić grę Rayman Legens w wersji PL na X360. Widzę, że z poziomu konsoli można ją kupić za 99 zł. Czy gry konsolowe są najtańsze w sklepie Microsoftu czy też można trafić gdzieś taniej? I jak to jest z pudełkiem / kluczem? Można sam klucz wklepać i zassać grę czy też trzeba kupować pudełkową wersję i instalować z płyty.

Sorry za tak lamerskie pytania, ale z kosolami jestem na bakier i nie wiem co się z czym je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 11:44, Abi_Dalzim napisał:

Synowi chciałem kupić grę Rayman Legens w wersji PL na X360. Widzę, że z poziomu
konsoli można ją kupić za 99 zł. Czy gry konsolowe są najtańsze w sklepie Microsoftu
czy też można trafić gdzieś taniej? I jak to jest z pudełkiem / kluczem? Można sam klucz
wklepać i zassać grę czy też trzeba kupować pudełkową wersję i instalować z płyty.

Jeżeli kupujesz z poziomu konsoli, to kopia cyfrowa przypisuje ci się do konta (tak jak na Steamie) i możesz ją pobrać kiedy chcesz.

Z tego co widzę na Allegro, to pudełkowego Rayman Legends taniej niż za 99 zł nie dostaniesz, ale to raczej wyjątek od reguły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 11:49, Dared00 napisał:

Z tego co widzę na Allegro, to pudełkowego Rayman Legends taniej niż za 99 zł nie dostaniesz,
ale to raczej wyjątek od reguły ;)

Czyli chyba lepiej będzie brać z poziomu konsoli, tak? No bo w końcu odpada kosz przesyłki z Allegro, a nie sądzę żeby w stacjonarnych sklepach było taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2014 o 11:56, Abi_Dalzim napisał:

Czyli chyba lepiej będzie brać z poziomu konsoli, tak? No bo w końcu odpada kosz przesyłki
z Allegro, a nie sądzę żeby w stacjonarnych sklepach było taniej...

Sprawdzaj za każdym razem Allegro, czasami jest dużo taniej, nawet doliczając koszty przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzaj tylko na allegro, ale również za granicą. Już kilka razy zamawiając z play-asia, brytyjskiego amazona bądź gamecollection zaoszczędziłem dość ciekawe sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dobrze że to napisałeś bo akurat mam pytanko dotyczące gamecollection. Zamawiam regularnie z amazona i zavvi ale z tego sklepu zamówiłem pierwszy raz dopiero. Jak długi jest czas oczekiwania i jak wygląda dostawa? Bo o ile z amazona wysyłka kurierska zawsze jest szybciutko u mnie, o tyle z zavvi najczęściej nie jestem zadowolony bo leci za długo i czasem w słabym stanie dociera do skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem Beyond Two Souls. Szło 8 dni. Zamówienie złożyłem dzień przed sylwestrem, więc da się wybaczyć to. Fakt faktem, że to była poczta polska i grę włożyła mi do skrzynki pocztowej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest lista gier w Biedronce za dychę :)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15395502,Znamy_liste_gier__ktore_trafia_do_Biedronki_w_ramach.html

Na liście mamy kilkanaście pozycji na Steam oraz Dirta 3, który będzie przeniesiony.

Moja lista zakupów wygląda tak:

Aliens Colonial Marines Edycja Limitowana
Chivalry
Dirt 3
Dragon Commander
F1 Race Stars
The First Templar
Van Helsing
Worms Revolution
Londyn 2012

Oraz jeśli nie będzie premierówek, to:

Gamebook Worms Revolution
Nowy Gamebook: Chivalry

W każdym razie, wszystkie to steamówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś na łowcach mówi "Mam nadzieję że Janusze nie będą otwierać pudełek i fotografować kodów STEAM lol"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować