Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Hej. Czy ktoś wie może czy poniższa cyfrowa wersja "Skyrim Legendary Edition"

http://www.empik.com/the-elder-scrolls-5-skyrim-legendary-edition-pc-bethesda-softworks,p1096992332,multimedia-p

to wersja zachodnioeuropejska czy może polska cenegowa? Ktoś z Was może kupował ją na Empik.com? Z góry dziękuję za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 02:30, Janek_Izdebski napisał:

Hej. Czy ktoś wie może czy poniższa cyfrowa wersja "Skyrim Legendary Edition"


http://www.empik.com/the-elder-scrolls-5-skyrim-legendary-edition-pc-bethesda-softworks,p1096992332,multimedia-p

to wersja zachodnioeuropejska czy może polska cenegowa? Ktoś z Was może kupował ją na
Empik.com? Z góry dziękuję za info.



A jaka to różnica ? Gra to klucz do steam. Nie wiem czy tu jest jakiś podział. Zresztą na Uplayu jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 10:07, Mindcatcher napisał:

A jaka to różnica ? Gra to klucz do steam. Nie wiem czy tu jest jakiś podział.
Zresztą na Uplayu jest taniej

Różnica jest kolosalna. Do tej pory sprzedawane były dwa rodzaje kluczy Steam w przypadku "Skyrima":

- zachodnioeuropejskie (ENG, FRA, GER, ITA, SPA) - głównie w zachodnich e-sklepach, ale też w Polsce zdażyło się, że takie klucze był oferowane (vide Ultima.pl)

- środkowoeuropejskie, cenegowe (POL, CZECH, HUNG, RUS) - taki na pewno jest sprzedawany na Muve.pl

Czy ktoś zatem może potwierdzić jaki jest sprzedawany na Empik.com? Kupywał ktoś może tam? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest roznica, w tym przypadku chodzi o polskie napisy i dubbing, klucz z empika czy uplay powinnien byc PL jak nie to mozna reklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 11:57, Janek_Izdebski napisał:

Czy ktoś zatem może potwierdzić jaki jest sprzedawany na Empik.com? Kupywał ktoś
może tam? Dzięki. :)


Najprościej byłoby do nich zadzwonić, zwykle sprzedawcy w dziale z grami są całkiem nieźle zorientowani. Ja jednak obstawiam wersję środkowoeuropejską, głównie ze względu na informację o pełnej lokalizacji w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 12:02, Ring5 napisał:

Najprościej byłoby do nich zadzwonić, zwykle sprzedawcy w dziale z grami są całkiem
nieźle zorientowani. Ja jednak obstawiam wersję środkowoeuropejską, głównie ze względu
na informację o pełnej lokalizacji w podpisie.

Dzwoniłem, dzwoniłem, ale czego Ty oczekujesz po zwykłych pracownikach infolinii? Facet najpierw dopytywał czy chodzi mi o planszówkę czy o grę komputerową? Nawet jak mu podałem wszelkie detale, to minęła chwilka zanim odnalazł kartę produktu (cyfrowego) w swojej bazie danych. A ostateczną odpowiedź na temat wersji klucza najwcześniej mogę uzyskać we wtorek, a wtedy już będzie po promo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zresztą na Uplayu jest taniej
Obawiam się, że na UPlayu mogła by być wersja zachodnioeuropejska właśnie. W karcie produktu nie ma ani słowa o wersjach językowych, a szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 12:22, Janek_Izdebski napisał:

Obawiam się, że na UPlayu mogła by być wersja zachodnioeuropejska właśnie. W karcie produktu
nie ma ani słowa o wersjach językowych, a szkoda... :(


A co to za róznica czy polska czy zachodnioeuropejska? Przecież na Skyrim została zdjęta blokada regionalna, i rejestrując klucz z wersji zachodnioeuropejskiej masz wersje PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 12:52, Isildur napisał:

A co to za róznica czy polska czy zachodnioeuropejska? Przecież na Skyrim
została zdjęta blokada regionalna, i rejestrując klucz z wersji zachodnioeuropejskiej masz
wersje PL...

Nawet po zdjętej blokadzie klucze kupione np. na GamersGate czy na SimplyGames nie miały języka polskiego. Były to wersje zachodnioeuropejskie. Owszem, jak sie kupowało bezpośrednio na Steam, to była wersja PL.

Teoretycznie polscy detaliści internetowi powinni mieć klucze w wersji cenegowej, polskiej, ale wolałbym mieć 100% pewności przed zakupem. Dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, znowu dyskusja gdzie jest PL skyrim, a gdzie go nie ma.
W sklepie uplay jest PL Skyrim LE i ta promocja nie jest pierwszy raz , dodatkowe potwierdzenie mozna uzyskac na innych stronach, a moze nawet w tym temacie? (przypuszczam, ze kupic bedac na terenie polskiego IP )
W empiku to promocja jest chyba pierwszy raz, ale polski tez powinnien byc, bo muve tez sprzedaje taki, a przypuszczam, ze maja wspolnego dostawce kluczy.

Na uplay moze uzyc jednorazowy kod znizkowy 10thanks (jesli nadal dziala), empik znika przez punkty payback-jesli ktos ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 12:52, Isildur napisał:

A co to za róznica czy polska czy zachodnioeuropejska? Przecież na Skyrim została zdjęta
blokada regionalna, i rejestrując klucz z wersji zachodnioeuropejskiej masz wersje PL...


Dokładnie, dodam tylko że wersja z uplaya ma na bank język polski (kupiłem), empikowa też pewnie. Pytanie przez Janka zadane jak zwykle po to żeby było o czym pogadać, większego sensu nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 12:10, Janek_Izdebski napisał:

Dzwoniłem, dzwoniłem, ale czego Ty oczekujesz po zwykłych pracownikach infolinii?


Ale chodzi Ci o to, żeby była wersja pl? Przecież w informacjach dodatkowych jest info, że jest to pełna lokalizacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 18:29, Sarinew napisał:

/ciach/

Wielkie dzięki za informację. Oto mi chodziło. Dodatkowe dzięki za info o zniżce na Uplayu. :)

@Mindcatcher
Nie chodziło mi o jakąkolwiek zbędną dyskusję, tylko stuprocentowo pewną inforamację o rodzaju klucza sprzedawanego przez Empik.com. To wszystko, ale Ty chyba nadal tego nie możesz zrozumieć.

@Ring5
Nie raz zdarzało się w różnych sklepach, że opis produktu sobie, a rzeczywistość sobie. Dlatego mój telefon do nich. Skoro sami nie znali odpowiedzi, to dlatego uderzyłem tutaj. Proste. Widać niektórych bardzo boli, że ktoś zadaje pytanie na forum w odpowiednim wątku na takie tematy. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znacznie drożej, bo za 15,99 euro

Z tego, co przeczytałem, to za każdą z części dostajesz -30% obniżki na tę paczkę. Tak więc Ci, co mają tylko dwie gry z trzech, mają taką cenę, jak ja. Ech, gratuluję szczęściarzom mającym 4 euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 18:26, Phobos_s napisał:

Jedynie 3,99 euro.

Ja mam 39,99, przecinek chyba nie w tą stronę poszedł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować