Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dziś kupiłem GoTY Batmana AA i Dark Souls GoTY. Co do Mount&Blade- ta gra jest świetna mam ją od jakiegoś czasu i pochłania czas niezmiernie:P

A Legendary teraz na steamie nie chodzi po 25? Kupiłem bodajże za 35 na steamie przy -66.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 18:33, Firefly94 napisał:

Legendary jest na Steamie za 30, ale euro. :P Liczę na powrót wszystkim promocji ostatniego
dnia, bo nie zdążyłem dorwać owego Skyrima.

Myślę, że na święta znowu wstawią. Przyznam, że ta promocja -66 na LE Skyrima była wręcz wyuzdana... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni wpis dla tego działu ale w playstation store jest do ściągnięcia za darmo mirror''s Edge prawdopodobnie do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rzut na Muve - przecenione Total Wary (Napoleon za 15), Spec Ops: The Line (~10 zł), także serię Earth 21xx można dorwać za grosze (cała trylogia za 5 złotych, grzech nie brać). Z ciekawostek warto wymienić CT Special Forces: Fire for Effect (7,50 zł).

http://muve.pl/zimobranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie mam pytanie dotyczące zimobrania. Każdego do o 12:00 dokładają nowe promocję. A te stare z wcześniejszych dni zostają, czy po jakimś czasie je usuwają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 15:06, Firefly94 napisał:

Usuwają. Z tego co zauważyłem, ceny promocyjne trwają 48h.

Też właśnie to zauważyłem. Dobrze się trzymają jedynie bestsellery. No cóż, trzeba szybko kupować, bo ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2014 o 16:01, vegost napisał:

trzeba szybko kupować, bo ucieknie.

Zazwyczaj na koniec akcji powtarzają wszystkie promocje, więc będziesz miał jeszcze szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpis jak najbardziej odpowiedni ;-)

Dzięki za cynk, właśnie powiększyłem swoją wciąż skromną kolekcję gier na PS 3. Jeśli usunę teraz Mirror''s Edge z dysku, to później będę mógł ją normalnie pobrać z PS Store, czy wtedy będę już musiał ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś skusił się na South Park z Muve? To normalna, światowa wersja ze wszystkimi językami do wyboru (jak na karcie Steama) czy znów jakiś kastrat PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalcie się co jak do tej pory kupiliście na muve.pl :P
U mnie to wygląda tak- pełna kolekcja Commandos, Jagged Alliance 2, Fear 1 pełna kolekcja, Dark Souls PtDE, Batman AA GoTY, Stronghold HD, EU IV dodatek wealth of nation i jak na razie tyle. Całość jakoś za 50zł, może 5zł więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic. :D Miałem zaopatrzyć się w Skyrima, ale nie zdążyłem (liczę na powrót ostatniego dnia). Prawdopodobnie kupię dzisiaj Anno 1404, FEARa i DLC do Shoguna.
BTW, jeśli posiadasz Twierdzę w pudełku, to możną ją ulepszyć do wersji HD patchem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spec Ops - The Line, za dyche mysle, ze warto z tego co wiem o tej grze, choc jeszcze nie gralem. Kupilbym Dark Souls gdybym nie kupil pare tygodni temu za ok. $4 (po krotkim wysypie DS za darmo po tyle ludzie sprzedawali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się waha nad Spec Ops The Line to zdecydowanie polecam. Jeżeli lubi gry nad którymi można się nieco zastanowić, takie które dają do myślenia i nie są tylko naparzankami to niech bierze w ciemno. To prawda, to tps, sama gra na średnim poziomie trudności zajęła mi około 7-8h mniej więcej ale warto, bardzo - zwłaszcza za taką cenę. Sam kupiłem keya niedawno na allegro za kilkanaście zł i nie żałuję ani złotówki. Świetny tytuł, oprócz wspomnianych zalet gra wygląda bardzo ładnie, momentami fenomenalnie, gra się świetnie, rozgrywka jest wciągająca. Bierzcie w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Zimobraniu jest Art of War, najnowszy dodatek do EU4 wraz z jakimiś pomniejszymi addonami (muzyka, jednostki) za 2 dyszki, aż grzech nie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 15:40, Accid napisał:

Chwalcie się co jak do tej pory kupiliście na muve.pl :P
U mnie to wygląda tak- pełna kolekcja Commandos, Jagged Alliance 2, Fear 1 pełna kolekcja,
Dark Souls PtDE, Batman AA GoTY, Stronghold HD, EU IV dodatek wealth of nation i jak
na razie tyle. Całość jakoś za 50zł, może 5zł więcej :P


EU IV - ART OF WAR - za 20zł grzech nie kupić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować