Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2014 o 19:44, PinKee napisał:

> EU IV - ART OF WAR - za 20zł grzech nie kupić ;]
Z ust mi to Waść wyjąłeś :)

Nie znalazłem tego za pierwszym podejściem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 15:40, Accid napisał:

Chwalcie się co jak do tej pory kupiliście na muve.pl :P


Z ciekawości, można w jakikolwiek sposób skorzystać z tej promocji, jeśli nie mogę online zapłacić ze swojego banku(Raiffeisen Polbank, nie ma go na liście) ani tym bardziej użyć przelewu tradycyjnego(którego też na liście nie ma)?
Nie powiem, kilka tytułów mnie interesuje, a jak już udało mi się założyć konto na Muve(po kilku próbach zakończonych błędem, pewnie przez przeciążenie serwera), to się okazuje że nie ma jak płacić za te gry.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 20:41, Nephren-Ka napisał:

Z ciekawości, można w jakikolwiek sposób skorzystać z tej promocji, jeśli nie mogę online zapłacić ze swojego banku(Raiffeisen Polbank, nie ma go na liście) ani tym bardziej użyć przelewu tradycyjnego(którego też na liście nie ma)? Nie powiem, kilka tytułów mnie interesuje, a jak już udało mi się założyć konto na Muve(po kilku próbach zakończonych błędem, pewnie przez przeciążenie serwera), to się okazuje że nie ma jak płacić za te gry.:/


W metodach płatności znalazłem PayPala. Jego doładowujsz na dwa sposoby - albo powiązujesz konto PayPal z kontem bankowym i kasę masz bardzo szybko, albo zwyczajnie robisz przelew na podane konto z określonym identyfikatorem jako "tytuł przelewu". Ja korzystam z drugiej opcji i w ciągu max dwóch dni zawsze kasa była przelana. Używam od kilku lat (niezbyt intensywnie, kilka razy w do roku w sumie) i żadnych wałków nie stwierdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miec zaufanego znajomego, ktory ma konto w obslugiwanym banku, bo paypala nie mozna stosowac do zamowien cyfrowych(2 strony temu posty od 3944) i albo on placi na twoim koncie lub na swoim, bo klucz mozna przekazac dalej.
Chociaz mozna jeszcze sprobowac karta zaplacic? chyba, ze je tez wylaczyli dla zamowien cyfrowych.
z Sposoby płatności w sklepie muve.pl
W przypadku zakupu produktu oferowanego drogą cyfrową jedynym sposobem płatności jest przedpłata (przelewem lub kartą kredytową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 22:16, walgierz napisał:

W metodach płatności znalazłem PayPala. Jego doładowujsz na dwa sposoby - albo powiązujesz
konto PayPal z kontem bankowym i kasę masz bardzo szybko, albo zwyczajnie robisz przelew
na podane konto z określonym identyfikatorem jako "tytuł przelewu". Ja korzystam z drugiej
opcji i w ciągu max dwóch dni zawsze kasa była przelana. Używam od kilku lat (niezbyt
intensywnie, kilka razy w do roku w sumie) i żadnych wałków nie stwierdziłem.


Nie ma PP przy wersjach cyfrowych z tego co widzę(pewnie ten sam powód co i z przelewem tradycyjnym), tylko karta płatnicza i kilka banków.
Cóż, jako że gry do szczęścia aż tak bardzo mi potrzebne nie są, to sobie odpuszczę i tyle. Dzięki za pomoc.

@Sarinew - karta jest, ale nie mam za bardzo jak z tego skorzystać(podobnie jak z zaufanych znajomych). Ale dzięki za pomoc również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć jeszcze o promocjach na serię Assassins Creed i Hearts of Iron III, gdzie za 35zł otrzymujesz pakiet wart 140zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Muve do dorwania, między innymi: Risen 2 (8,75 zł) oraz Risen 3 (60 zł), dwa pierwsze BioShocki (za około 8 zł) i gry z serii Men of War (również w granicach 8 zł).

Skusiłem się na Risena 2, ale nadal czekam na powrót Skyrima. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam na wyprzedaże na Steamie i GMG, bo te na muve to raczej słabe (niektóre ceny są wyższe od letniych), no chyba że ktoś nie miał ROME II, choć ta gra po 15 poprawkach kuleje. Tylko Risen jako tako zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 13:36, Firefly94 napisał:

Skusiłem się na Risena 2, ale nadal czekam na powrót Skyrima. :P


Ja też chciałem kupić Skyrima pierwszego dnia promocji, ale niestety przez brak niektórych opcji zapłaty nie udało mi się to. W końcu kupiłem klucz na Allegro za 33 zł, wychodząc na tym interesie jeszcze 2 zł do przodu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichu liczę na jakąś fajną przecenę na Dark Souls II od Muve.
The Evil Within wyszedł miesiąc temu i już był za 50zł.
DS II wyszło kupę czasu temu, a jeszcze żadnej fajnej promocji na ten tytuł nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 16:55, kaczek93 napisał:

Ja po cichu liczę na jakąś fajną przecenę na Dark Souls II od Muve.

Lepiej się wstrzymaj do wydania edycji kompletnej Scholar of the First Sin ze wszystkimi dodatkami, znajdziesz w w niej ponadto ulepszoną grafikę poszerzoną o obsługę dx11 oraz zwiększoną liczbę graczy podczas gier multi czego nie zobaczysz w podstawowej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
I potem znowu czekać aż ta edycja stanieje...
Mam za słabego PC żeby czekać na edycję z poprawioną grafiką i DX11 więc te aspekty kompletnie nie mają dla mnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 17:26, DarkWolf_PL napisał:

zwiększoną liczbę graczy podczas gier multi czego nie zobaczysz w podstawowej wersji
gry.


Raczej zmniejszoną, PCtowi gracze nie kupią tego badziewia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować